Znalezionych wyników: 6
DC Universe Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Mieszkanie Kate
Kate Spencer

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 145

PostForum: Los Angeles   Wysłany: 2019-06-23, 16:36   Temat: Mieszkanie Kate
Kate była zdenerwowana. Bardzo.
Po tym jak przyniosła nieznajomego, potencjalnie zagrażającego jej rodzinie, jegomościa – skutecznie przywiązała go do krzesła. Żeby się uwolnić, mężczyzna musiałby użyć noża. Albo jakieś mocy. Nie wyglądał na kogoś, często biorącego udział w walkach, ale pozory mylą. Z resztą, całkiem możliwe, że walczył z bardzo silnym przeciwnikiem i jego siła najzwyczajniej w świecie nie była wystarczająca. Ale, żeby zawalczyć z Manhunter oraz wygrać, mogła wystarczyć. Na wszelki wypadek napisała do Dylana, żeby w razie, gdyby nie odezwała się w przeciągu najbliższych 24 godzin, sprawdził, czy z Kate i jej rodzina jeszcze żyją.
Myśli galopowały jej przez głowę. Ze stresu zdążył wypalić całą paczkę, czekając aż tajemniczy mężczyzna się ocknie. Wcześniej próbowała go ocucić, ale nie chciał się budzić. Z resztą, gdyby można było zrobić to tak łatwo, to nie miałaby możliwości przytachać go do domu oraz przywiązać, bo obudziłby się już dawno.
Usłyszała jego pomruk. Wypaliła resztkę papierosa, a potem z kuchni poszła do salonu. Dalej była w swoim stroju oraz z bronią w ręce. Tak długo, jak nie wiedziała, kim on jest, ile wie oraz czy i ile powiedział innym o jej życiu…Musi być gotowa na wszystko. Nawet jeśli jest ranny, może chcieć walczyć.
- Kim jesteś i skąd wiesz, jak się nazywam? – nie patyczkowała się z nim. Stanęła w pewnej odległości od niego i mierzyła go spojrzeniem. Nie chciała przegapić potencjalnie zagrażającego jej ruchu.[
  Temat: Mieszkanie Kate
Kate Spencer

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 145

PostForum: Los Angeles   Wysłany: 2019-05-26, 21:42   Temat: Mieszkanie Kate
To tutaj Kate spędza swój czas, szykając się do nowej rozprawy sądowej oraz przesiadując z synem, kiedy tylko ma taką możliwość.
  Temat: Boczne uliczki
Kate Spencer

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 718

PostForum: Coast City   Wysłany: 2019-05-26, 21:21   Temat: Boczne uliczki
Zbliżyła się do drugiej nieprzytomnej osoby. A przynajmniej myślała, że mężczyzna jest nieprzytomny, bo zaraz zaczął podpierać się na łokciach oraz próbował się podnieść. Jego ruchy zdradzały jak bardzo był poraniony oraz poobijany. Nie traciła jednak czujności. Nie raz spotkała się z sytuacją, kiedy bardzo ranny przeciwnik znajdywał w sobie dużo więcej siły niż można by przypuszczać i ruszał do ataku. Ba, sama wielokrotnie była w tragicznym wręcz stanie, jednak dalej stawiała opór oraz walczyła najzacieklej, jak tylko mogła.
W niebieskich oczach mężczyzny, który spoglądał na nią jakby przez mgłę, dostrzegła swoiste zaskoczenie i szok. Nie dziwiła mu się. Chyba już wszyscy słyszeli o bohaterce, jaką jest Manhunter. Zdawali sobie oni także sprawę, że twarda i uparta z niej kobieta, więc lepiej z nią nie zadzierać.
Zamarła w półkroku, gdy nieznajomy wypowiedział jej imię. Automatycznie spięła wszystkie mięśnie, nie przejmując się, że tamten legł na ziemię, tym razem tracąc przytomność.
Zastanawiała się, jak to w ogóle możliwe, że zna jej prawdziwą tożsamość. Nie było opcji, żeby któryś z jej przyjaciół zdradził jej sekret. Zatem skąd ten mężczyzna mógłby wiedzieć, kto kryje się pod maską Manhunter..? Z resztą, jeśli on wie, to kto jeszcze? Kim jest ten przeklęty mężczyzna? Dla kogo pracuje? Czy jej wrogowie, wiedzą kim jest Manhunter i już planują atak na jej rodzinę? Co jeżeli Ramsey był w niebezpieczeństwie? Albo już nie żył, wołając na pomoc swoją matkę?
Kate potrząsnęła głową. Musiała się uspokoić. Takie myślenie nic jej nie da w tej chwili.
Zadzwoniła po karetkę, podała lokalizację (na szczęście na budynku widniał znak ulicy, na której się znajdują), opisała jak dostać się do tej uliczki oraz powiedziała, kim jest poszkodowany. Kiedy upewniła się, że po nastolatka przyjedzie ambulans – wstępnie przeszukała nieznajomego mężczyznę, a potem, gdy nie znalazła żadnej broni, wzięła go na plecy (starając się unikać wodnistych śmieci) i udała się z dala od tej przeklętej uliczki. Musiała dostać się do domu z nieprzytomnym, bardzo podejrzanym mężczyzną, spróbować go opatrzeć na tyle, aby nie umarł i dowiedzieć się, skąd do cholery wie, kto tak naprawdę przywdziewa kostium Exo-Mantle oraz jak wiele osób jest w posiadaniu tej wiedzy.

Z/T
  Temat: Boczne uliczki
Kate Spencer

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 718

PostForum: Coast City   Wysłany: 2019-05-26, 10:51   Temat: Boczne uliczki
Była sfrustrowana po walce z dwoma złoczyńcami, którzy uparcie twierdzili, że muszą zabijać, inaczej sami stracą życie. Ich moce – jeden władał elektrycznością, a drugi manipulował ziemią (przez niego była cała brudna, a we włosach miała resztki błota) – poprzez brak aktywnego ujścia w końcu skumulują się, w pewnym momencie wybuchając. Świra od prądu rzekomo miało zmienić w pioruny, które już przez wieczność będą błąkać się po ziemi, nie mogąc zaznać spokoju ani wtopić się w jakąś chmurę, a ziemisty koleś miał rozpaść się na kawałeczki niczym zrzucony z góry głaz, a każda z jego części ciała - stanie się kamieniami. Jakkolwiek bzdurnie i niewyobrażalnie by to nie brzmiało, dwójka mężczyzn wydawała się w to wierzyć.
Kobieta nieźle się nagimnastykowała, żeby ogłuszyć jednego z nich. Pan iskierka, bo tak go nazwała, postanowił dać nogę, kiedy była zajęta walką z tym drugim.
Manhunter oczywiście ruszyła za nim w pościg tak szybko, jak tylko mogła. Szkoda tylko, że już po kilku chwilach uświadomiła sobie, że go zgubiła. Zaklęła pod nosem i przystanęła na dachu jednego z budynków. Schrzaniła sprawę. Rozejrzała się po okolicy i dostrzegła dwie osoby, leżące w nieprzyjemnej uliczce. Najprawdopodobniej byli to bezdomni, którzy urządzali sobie drzemkę, jednak jeden z nich wydawał się wyjątkowo młody. Pewnie był nie wiele starszy od jej syna. Opiekuńcza część Kate kazała jej upewnić się, że wszystko z nimi w porządku. Zeskoczyła z budynku. Gotowa na możliwy atak, zbliżyła się do dzieciaka, który jak się okazało wcale nie zamierzał jej atakować, gdyż był nieprzytomny, a jego noga była w wyjątkowo złym stanie. Przynajmniej był żywy, to zawsze jakiś plus.
Kobieta obrała teraz na cel sprawdzenie drugiego mężczyzny. Czyż by to on zaatakował chłopaka? Pobili się i młody skończył z wyłamaną nogą, a on poobijany i w niemożliwości do ruchu? W takim razie czemu leżał w odległości od niego, w śmieciach? Nastolatek miał moc dystansową? Albo może to ich dwójka została zaatakowana, a sprawca uciekł? Lub to właśnie nastolatek był prowokatorem, agresorem? Może mężczyzna tylko się bronił? Cóż każdy z tych schematów wydawał się realny, więc dopóki nie usłyszy relacji tej dwójki, raczej nie może być pewna co dokładnie się stało.
  Temat: Manhunter
Kate Spencer

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 220

PostForum: Zaakceptowane   Wysłany: 2019-04-14, 11:38   Temat: Manhunter


Imię i nazwisko: Kate Spencer
Pseudonim: Manhunter
Rasa: Człowiek
Miasto: Los Angeles, Gotham i inne
Wiek: ok 30 lat
Grupa: Bohaterowie

Wygląd: Krótkie, bo nie sięgające nawet ramion, ciemnobrązowe włosy zdobią jej głowę. Mocno zielone oczy oraz pełne i duże usta, skupiają na sobie wzrok większości osób, która patrzy na twarz Kate. Posiada wyraźnie zarysowane linie kości policzkowych oraz żuchwy. Jest przeciętnego wzrostu kobietą rasy białej – ma dobrze zbudowane mięśnie, jednak nie wygląda na przesadnie muskularną. Stylizuje się różnie: elegancko, kiedy pracuje; luźno, gdy spędza czas w domu; specjalnie, kiedy przywdziewa kostium bohatera.

Charakter: Posiada silną osobowość oraz mocne poczucie sprawiedliwości – na tyle mocne, żeby przestać być cywilem i zostać bohaterką, więc samo to mówi o niej już dużo. Wyjątkowo wygadana, przez co jej ataki z zaskoczenia rzadko się udają: zbyt często rzuca jakąś kąśliwą lub błyskotliwą uwagę jeszcze przed rozpoczęciem walki. Na szczęcie walczy z tym nawykiem i stara się obrzucać obelgami łotrów wtedy, gdy rozpoczyna się ich wspólny pojedynek.

Umiejętności:
– Sztuki walki – nie posługuję się jednym czy dwoma stylami, raczej miesza wszystkie, które udało jej się poznać.
– Szpiegostwo – wyćwiczyła się w zdobywaniu tajnych informacji.
– Wszelkie style walki wykorzystujące użycie kija – jako że podstawową bronią Kate jest kij, nauczyła się każdej dostępnej sztuki walki, pozwalającej jej na jego jak najefektowniejsze użycie.
– Prawo – jest prokuratorem federalnym zawodu, więc jej drugim domem jest sąd.
– Podwójne życie – dzieli swoje życie na dwie części. Jedno jako Kate, a drugie jako Manhunter. Stara się ich nigdy nie łączyć, więc nie wiele osób zdaje sobie sprawę, że Kate i Manhunter to jedna i ta sama osoba.

Moce: Indywidualnych mocy nie posiada, ale te nadane przez kostium sprawiają, że jest szybsza, silniejsza, zręczniejsza oraz posiada wzmocnioną wytrzymałość.

Słabe strony:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


Broń:
– Rękawicepazury – wytrzymałe, metalowe rękawice, które potrafią korzystać z niebieskiego promienia kija oraz przywołać do siebie ów broń.
– Kij mocy – podstawowa broń Kate, należąca do poprzedniego Manhuntera. Jest to kosmiczna technologia, potrafiąca wytworzyć niebieski promień zdolny skrzywdzić przeciwnika.

Ekwipunek:
– Kostium Exo-Mantle, który zawsze nosi w teczce
– telefon
– papierosy
– zapalniczka

Pojazd: Jeżeli takowego używa, to jest to samochód. Jeśli nie, to polega na mocy Kija.

Historia: Kate miała okropne dzieciństwo. Jej ojciec, Walter Pratt, nieustannie kłócił się z matką, bił ją oraz poniżał. Któregoś razu jednak przesadził i zamordował Lidię, matkę Kate. Trafiła ona do rodziny zastępczej, a jej ojciec do więzienia.
Po tych wydarzeniach, życie Kate zaczęło się układać lepiej. Skończyła wszystkie szkoły, dostała się na studia prawnicze, które pomyślnie ukończyła. Założyła również rodzinę, jednak przez nieporozumienia, rozwiodła się z mężem. Niestety nie uzyskała prawa opieki nad synem, więc Ramsey zamieszkał z Peterem Robinsonem. Tworzą teraz wyjątkowo niezręczną relację synowsko-matczyną, gdyż Kate praktycznie cały czas jest w wirze pracy, więc nie ma czasu widywać się z synem. Kiedy jednak ostatecznie udaje im się spotkać – kobieta nie wie co ze sobą zrobić oraz jak z nim rozmawiać.
O tym, że zacznie karać przestępców, zdecydowała, kiedy kolejny złoczyńca wywinął się prawu i został uniewinniony (unikając w ten sposób zasłużonej kary śmierci). Włamała się zatem do magazynu dowodowego, zabrała strój Exo-Mantle i ruszyła wymierzać swoją własną sprawiedliwość. Początkowo zabijała każdego złoczyńcę z supermocami, jednak po „uratowaniu” Batmana oraz jego „ochrzanowi”, zmieniła swój styl działania. Odnalazła Dylana Battlesa, byłego producenta broni dla złoczyńców – który obecnie znajdował się w programie ochrony światków – i zaszantażowała go do naprawiania, ulepszania jej kostiumu, broni oraz budowania wszelkich gadżetów, dzięki którym mogłaby efektywnie stawiać czoła przestępcom.

Informacje dodatkowe:
– jako bohaterka działa głownie nocą
– trochę ciężko jest jej pogodzić życie Kate i Manhunter ale nie narzeka

Wizerunek: komiksowy


~~~~~~
"Put two ships in the open sea, without wind or tide, and, at last, they will come together. Throw two planets into space, and they will fall one on the other. Place two enemies in the midst of a crowd, and they will inevitably meet it is a fatality, a question of time that is all.".
  Temat: Podpisy pod regulaminem
Kate Spencer

Odpowiedzi: 73
Wyświetleń: 4273

PostForum: Regulamin   Wysłany: 2019-04-14, 11:22   Temat: Podpisy pod regulaminem
Podpisuję
 
Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Abreo_LoteQ Created by Phantom © 2008-2009


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 15