Znalezionych wyników: 48
DC Universe Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: The Dark and The Light
R. E. Griffiths

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 817

PostForum: Retrospekcje   Wysłany: 2019-06-19, 17:43   Temat: The Dark and The Light
Jego twarz przybrała wyraz tęgiego skupienia. Usunęła się więc na bok. Dziś to raczej jego kolej. Poza tym jako mężczyźnie, należy się mu ten przywilej. Od wieków tak właśnie było. A na to że świat się zmienia, a wraz z nim obowiązki i prawa nie miała wpływu. Zeszła za nim z ambony, gdy oddał strzał. Jak zwykle perfekcyjnie celny. Trafił w jelenia. Nigdy nie patrzyła im w oczy. Oczy są poniekąd zwierciadłem duszy. W martwym ciele wciąż wydawały się żywe, choć puste bez wyrazu, punktu oparcia, jak u niewidomego, utkwione w nicości, w ostatnich chwilach tylko w niej błądząc.
— Czy nie wystarczy Ci to co ja myślę o tobie? Niegdyś nie obchodziła Cię ich opinia.— Weszła za nim do domu i zrzuciła z siebie kurtkę i buty. Dopiero potem dołączyła do niego, nie bardzo podobał jej się ten widok, ale przecież nie musiała patrzeć. Mimo że wykonywała tę czynność nie raz, nigdy nie przychodziło jej to z taką łatwością.
  Temat: The Dark and The Light
R. E. Griffiths

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 817

PostForum: Retrospekcje   Wysłany: 2019-06-13, 21:42   Temat: The Dark and The Light
Uśmiechnęła się, obserwując jego powolne i zarazem staranne ruchy. Mimo, że metal był ciężki nie wydawał się taki w jego rękach, wręcz lekki jak piórko.
— Dam grosik za twoje myśli.— Powiedziała do niego równie cicho, jak poprzednio. Przysunęła się nieco bliżej. Wiatr wpadający przez szpary między belkami rozwiewał jej włosy. Co chwila odgarniała je z twarzy, żałując, że ich nie spięła, choć chłodny dotyk wiatru był przyjemny. Wsłuchiwała się w odgłosy wokół niej. Śpiew ptaków, szelest liści, równomierny oddech Garrett’a. Odprężyła się nieco. Czuła się o wiele lepiej niż rano.
  Temat: The Dark and The Light
R. E. Griffiths

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 817

PostForum: Retrospekcje   Wysłany: 2019-06-13, 08:38   Temat: The Dark and The Light
Dołączył do niej szybko. Poprawa pułapek zajęła mu tylko 30 minut. Miał wprawę. Milczeli i stąpali uważnie by nie odstraszyć zwierząt. Wyszli na polanę. Na jej północnym końcu znajdowała się ambona, do której się udali. Widok był niesamowity, mimo tak niewielkiej wysokości. Miejsca też nie było wiele. Ale wystarczająco dla nich obojga.
— Widzisz coś?— Szepnęła. Nie widziała wiele. Była przynajmniej pewna, że zawsze trafi cel. Duża odległość nie stanowiła dla niej problemu. Zwierzęta, które się tu przewiną nie spotka szczęśliwy los. W głębi odczuwała pewnego rodzaju współczucie co do nich.
  Temat: The Dark and The Light
R. E. Griffiths

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 817

PostForum: Retrospekcje   Wysłany: 2019-06-07, 17:21   Temat: The Dark and The Light
— Nie pierwsze. Spokojnie. — Odpowiedziała z uśmiechem. Mało brakowało a uszkodziłaby jedną z jego pułapek. Nie miała pojęcia ile ich porozstawiał i w których dokładnie miejscach. Wiedziała tylko, że takowe tu są. Rano powietrze było jeszcze rześkie, w powietrzu unosiła się poranna mgła. Ograniczała nieco widoczność nie tylko im a także zwierzętom. Wzięła jedną z jego broni z domu, teraz minęła go wciąż z uśmiechem na twarzy i bezgłośnie weszła między drzewa. Wiedziała, że Garett do niej dołączy, gdy skończy z pułapkami.
  Temat: Nieobecności
R. E. Griffiths

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 1000

PostForum: Sprawy graczy   Wysłany: 2019-05-10, 21:34   Temat: Nieobecności
Zgłaszam i ogłaszam swoją nieobecność do czerwca, ewentualnie do końca czerwca, w zależności jak się sprawy obrócą.
  Temat: The Dark and The Light
R. E. Griffiths

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 817

PostForum: Retrospekcje   Wysłany: 2019-05-09, 08:56   Temat: The Dark and The Light
Weszła do łazienki po nim, by nałożyć szybki makijaż i umyć zęby, nie lubiła gorzkiego posmaku w ustach po kawie, w ostatnim czasie kawa nie smakowała jej tak jak wcześniej, może dlatego, że sama nie czuła się najlepiej. Cóż mogła poradzić. Świeże powietrze dobrze jej zrobi. Wyszła z łazienki i poszła ubrać buty i narzuciła na siebie coś cieplejszego. Na zewnątrz wciąż było rześko. Lubiła takie poranki, brakowało jej tylko słońca do poprawy nastroju.
— Co teraz panie przewodniku?— Spytała żartobliwie. Miała nadzieję, że Darkowi też poprawi się nastrój na świeżym powietrzu.
  Temat: Którą stronę konfliktu popiera twoja postać?
R. E. Griffiths

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 1150

PostForum: Ogłoszenia fabularne   Wysłany: 2019-05-08, 18:04   Temat: Którą stronę konfliktu popiera twoja postać?
Jade, Nyssa —> neutralne
Rachel E. Griffiths — > Superman side
Ice — > Wonder Woman side
  Temat: The Dark and The Light
R. E. Griffiths

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 817

PostForum: Retrospekcje   Wysłany: 2019-05-06, 19:03   Temat: The Dark and The Light
Czekała aż się umyje i w tym czasie ubrała się i zjadła jakieś skromne śniadanie. Nie wiele mieli w lodówce. Powinna była zrobić zakupy wczoraj, a mimo to z jakiegoś powodu tego nie zrobiła. Nie wiedziała dlaczego. Dopiła kawę i wyszła Darkowi na przeciw.
- Pewnie, możemy iść razem jeśli chcesz.- odpowiedziała. Nie miała mu za złe tego jaki jest, była zła na siebie, że próbowała go zmienić. Przestała dawno temu, a mimo to czuła się gorzej, przytłoczona jego ciężarem. Odkąd byli małżeństwem nie jedno było wspólne i nie tylko same przyjemne rzeczy. Trzymała się myśli, że to normalne i w końcu samo minie. Nie minęło, a ona pogrążyła się jeszcze bardziej. Byli parą chodzących ponuraków, zdaje się, że obojgu przydałaby się pomoc psychologa.
  Temat: The Dark and The Light
R. E. Griffiths

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 817

PostForum: Retrospekcje   Wysłany: 2019-04-23, 20:55   Temat: The Dark and The Light
Obserwowała w milczeniu jak pije kawę i po chwili sięga po gazetę, czytając to co i tak już przeczytał i wiedział. Czytał tę gazetę dla zabicia czasu i by uciec od rzeczywistości, nie wiele czytał poza gazetami. Przynajmniej obecnie. Dopiła swoją kawę i słuchała jego słów gdy wreszcie się odezwał. Nie uważała go za potwora czy ofiarę, dla niej był bohaterem wojennym. Nie specjalnie obchodziło ją co myślą inni o nich. Po prostu żyła poza tym wszystkim, wmawiając sobie, że ma proste i beztroskie życie. Może na takie nie zasłużyła.
- Zgoda. odpowiedziała po prostu.
  Temat: The Dark and The Light
R. E. Griffiths

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 817

PostForum: Retrospekcje   Wysłany: 2019-04-17, 18:54   Temat: The Dark and The Light
Nie wziął od niej kubka z kawą, co ją zdziwiło. Postawiła, więc kubek na stoliku, a sama popijała swoją. Nie czuła po niej zbyt wielkiej różnicy już od dłuższego czasu, ale lepiej coś niż nic. Obserwowała go jak ubierał bluzkę i potem usiadł przy oknie. Usiadła mu na kolanach, gdyż sam tego chciał. Męczyły ją jego słowa skierowane przeciw samemu sobie. Nie lubiła, kiedy sam traktował siebie tak okrutnie i surowo. Zaniedbywał siebie i innych, a ona nie wiedziała co ma z tym zrobić. Nie miała już żadnych asów w rękawie.
- Masz zamiar zabijać ludzi przez 20 lat? Sama nie wiem, co to znaczy bezpieczeństwo w twoim słowniku...
  Temat: The Dark and The Light
R. E. Griffiths

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 817

PostForum: Retrospekcje   Wysłany: 2019-04-16, 18:51   Temat: The Dark and The Light
Nie spodziewała się usłyszeć aż tyle wyrzutu w jej kierunku, niemalże poczuła się dotknięta, bynajmniej wiedziała, że nie było to celowe. Wiedziała dobrze co przeżywał, a przynajmniej rozumiała. Bolał ją fakt, że nie może nic więcej zrobić by poprawić jego stan niż tylko przepisywać jakieś leki, które swoją drogą nie dawały nic. Powinny pójść w odstawkę, odstawianie leków to żmudny proces. Powolne zmniejszanie dawki, aż w końcu odstawienie na dobre. Nic trudnego, a jednak wymagało czasu. Nie musiała pytać co mu się śniło, po jego wołaniach przez sen była w stanie sama wywnioskować, jaki męczył go koszmar.
Bywały noce, podczas których tylko wsłuchiwała się w jego nerwowy i nierówny oddech, głos, aż on sam w końcu się budził, zwykle o tej samej porze nad ranem. Ta sama rutyna, popijał leki alkoholem i wpatrywał się w krajobraz za oknem, a ona zwyczajnie ostatecznie również wstawała i robiła śniadanie lub kawę w zależności czy mieli ochotę coś jeść, ale dziś miała już dość rutyny.
- Nie krzywdzisz tylko samego siebie Garett.- Odpowiedziała mu cicho i opuściła sypialnię, udając się do kuchni. Tego ranka zrobiła tylko kawę. Opuściły ją siły zarezerwowane na resztę dnia. Potrzebowała kawy bardziej niż czegokolwiek w tym momencie. No może poza jedną rzeczą... Potrzebowała zobaczyć w nim jakiś progres.
Wróciła do sypialni i podała mu kubek kawy.
- Przykro mi, że Batman zawiódł twoje oczekiwania. Batman jest zagadką, nie wiem jakie są jego priorytety, ale ma inne metody, zwyczajnie nie jest w stanie zaakceptować twoich, tak jak i ty nie akceptujesz jego.
  Temat: The Dark and The Light
R. E. Griffiths

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 817

PostForum: Retrospekcje   Wysłany: 2019-04-14, 21:59   Temat: The Dark and The Light
Nigdy nie sypiała mocnym snem, nie odkąd zmieniła swój tryb życia i poświęcała swoje życie w imię innych. Mimo to nie dręczyły ją sny tak silne, jak Garetta. Czasami zdawało jej się, że łudzona przeczuciem budziła się szybciej niż sam budził się z krzykiem na ustach. Dziś obudził ją krzyk. A raczej wyrwał. Usiadła na łóżku i ujrzała go znów popijającego leki alkoholem, nie po to mu je przypisała by jeszcze bardziej sobie szkodził w ten sposób. Potem wstał, więc i ona wstała. Ubrała na siebie szlafrok, i stanęła obok niego.
- Naprawdę powinieneś odstawić alkohol... masz po nim jeszcze silniejsze koszmary. No i popijasz nim leki...- Westchnęła, nie podobał jej się widok jego w takim stanie. A wydawało się, że wyszedł z nałogu, ale wciąż do niego wraca. Miała do tego coraz mniej sił. Wkładała w troskę o niego o wiele więcej niż on sam i nie wiedziała już czy jest to tego warte. Zaczynała odczuwać skutki tego wszystkiego na samej sobie. Nie miała sił podobnie jak i on, a mimo to sama nie uciekała w alkohol, wiedząc, że nie pomoże. Westchnęła.
- Znów ten sam sen?
  Temat: The Dog and Little Bird
R. E. Griffiths

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 1060

PostForum: Retrospekcje   Wysłany: 2019-04-14, 12:23   Temat: The Dog and Little Bird
+18
Garett zdjął jej górę sukienki i górę bielizny, a ona sama odrzuciła sukienkę gdzieś tam, podobnie ona swą koszulę. Znów się nad nim pochyliła podczas gdy on całował jej szyję, po chwili przestałby mogła zdjąć mu spodnie, potem zaczęła całować go po torsie od góry po sam dół w końcu pozbywając się jego bielizny.
  Temat: The Dog and Little Bird
R. E. Griffiths

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 1060

PostForum: Retrospekcje   Wysłany: 2019-04-13, 22:04   Temat: The Dog and Little Bird
+18
Usiadła na kanapie na przeciw niego, była ciekawa co zrobi. Zaczął powoli i delikatnie, położył dłonie na jej udach, potem na biodrach, aż w końcu ją pocałował, a jedną z dłoni na jej plecy, by delikatnie je pieścić.
Odwzajemniła czuły pocałunek. Pchnęła go delikatnie na poduszki kanapy, by chwilę później pochylić się nad nim.
- Ciiii...- szepnęła i zamknęła mu usta kolejnym pocałunkiem, jedną z dłoni wsunęła mu za koszulkę gładząc jego skórę.
  Temat: The Dog and Little Bird
R. E. Griffiths

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 1060

PostForum: Retrospekcje   Wysłany: 2019-04-13, 21:28   Temat: The Dog and Little Bird
Również patrzyła mu w oczy, może dlatego, że on patrzył w jej oczy, a może po prostu dlatego, że tego potrzebowała. Czułości, miłości, towarzystwa. Jego. Wiedziała, że ją kocha, bo sama go kochała, poza tym pokazał jej to nie jeden raz dzisiejszego wieczoru. Piosenka powoli dobiegała ku końcowi, a oni zwolnili nieco tempa, w tańcu. Wciąż uśmiechnięta, z przyjemnością słuchała co miał jej do powiedzenia.
- Za dużo mówisz, za mało robisz. Słowa są ulotne. odpowiedziała mu.
- Pokaż mi jak mnie kochasz.- Dodała po chwili. Przysunęła się bliżej, ograniczając dystans między nimi.
 
Strona 1 z 4
Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Abreo_LoteQ Created by Phantom © 2008-2009


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 15