Znalezionych wyników: 8
DC Universe Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Manhattan: Dzielnica finansowa
Signal

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 271

PostForum: New York   Wysłany: 2019-03-29, 12:49   Temat: Manhattan: Dzielnica finansowa
Spojrzał uważnie na Firestorma, a więc coś im w głowie zaświtało. Czekał cierpliwie na odpowiedź przyjaciela, obserwując uważnie jego reakcje. A więc miał podejrzenia ale nie wierzył, że mogła to zrobić akurat ta osoba?
Postawa Signala niewątpliwie mocno teraz kontrastowała z tą Firestorma. Nie pokazywał tego po sobie, ale był zły na samego siebie. Mógł się opierać tylko na domysłach, bo na miejsca zbrodni docierał zbyt późno by zdobyć więcej poszlak, które wskazałyby sprawcę.
-Ginęli naukowcy, policjanci, którzy pojawili się "na czas", zwykli cywile. Kobiety i mężczyźni
To ostatnie zdanie dodał z pewnym naciskiem. Narazie wszystko wskazywało na Frost.
-Znasz kogoś innego o takich mocach jak Frost?
Zapytał lekko przekrzywiając głowę w bok. Tych napadów nie mógł zrobić byle żółtodziób z mocami. Do tego potrzebna była grupa ludzi...albo jedna silna i doświadczona jednostka....
  Temat: Manhattan: Dzielnica finansowa
Signal

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 271

PostForum: New York   Wysłany: 2019-03-13, 21:45   Temat: Manhattan: Dzielnica finansowa
Już się obawiał, że Firestorm sobie poleci dalej i będzie musiał złapać go gdzieś dalej. A dogonienie latającego kolegi takie łatwe nie było, nawet jeśli wezwałby swój motor. Wyciągnął do niego dłoń, chcąc się z nim przywitać, gdy tylko wylądował.
-Niestety, ale możesz rzucić okiem na to
Powiedział i zrobił dwa kroki w tył po czym wyciągnął dłoń w której trzymał... kawałek lodu. Niezależnie od tego czy Ronnie i Martin w jednym, go wzięli, sięgnął do "kieszeni" z której wyciągnął mapę Nowego Jorku, z zaznaczonymi na czerwono punktami. Same te gesty raczej dużo Firestormowi nie powiedzą więc Duke od razu pośpieszył z wyjaśnieniami.
-Niedawno miała miejsce seria włamań do laboratoriów. Ginęły maszyny, komputer a także różnego rodzaju chemikalia. Wszystkie te włamania..
Tu wskazał paluszkiem na jedną z kropek, nadal patrząc na kolegów z pracy
-...łączą dwie rzeczy, obecność lodu oraz przeznaczenie placówek. Wszystkie pracowały nad odwróceniem rozwoju metagenu w ludzkich organizmach, w większym lub mniejszym stopniu. Ale o tym nikt wiedzieć nie może
To ostatnie zdanie wypowiedział z naciskiem na "nie może". W końcu były to dane poufne, nie przeznaczone dla opini publicznej i zwykłych ludzi.
-Było kilka ofiar śmiertelnych.
Dodał na koniec, obserwując reakcję Firestorma.
  Temat: Manhattan: Dzielnica finansowa
Signal

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 271

PostForum: New York   Wysłany: 2019-03-09, 22:56   Temat: Manhattan: Dzielnica finansowa
A Signal... stał na dachu jednego z budynków w dzielnicy finansowej i czekał. Ubrany był w swój tradycyjny strój, który równie dobrze można było nazywać wielkim odblaskiem. Mogłoby się zdawać, że na kogoś czeka, brakowało mu tylko zegarka.
Co prawda nie umawiał się wcześniej na spotkanie z Firestormem ale wiedział, gdzie i o jakiej godzinie będzie. Dzięki temu mógł znaleźć się na jednym z budynków, które będzie mijał. I się nie pomylił, zauważył wreszcie latającą postać a na jego ustach zawitał delikatny uśmiech. Zniknął on jednak równie szybko co się pojawił, widać miał do niego jakąś ważną sprawę.
By mieć pewność, że go zauważy, zagwizdał głośno i uniósł jedną z rąk. W drugiej zaś trzymał... coś. Najprawdopodbniej przedmiot, związany był z tematem, jaki chciał omówić, bo Signal rzadko zabierał ze sobą pamiątki.
Miał nadzieję, że przyjaciel go nie ominie. Wtedy cały plan poszedłby w pewne brzydkie miejsce i Duke musiałby rozwiązać tą sprawę sam.
  Temat: Parowanie
Signal

Odpowiedzi: 575
Wyświetleń: 11770

PostForum: Gry i zabawy   Wysłany: 2019-01-01, 20:56   Temat: Parowanie
Może będzie to dziwne połączenie ale... ja :)
  Temat: Parowanie
Signal

Odpowiedzi: 575
Wyświetleń: 11770

PostForum: Gry i zabawy   Wysłany: 2018-11-10, 21:49   Temat: Parowanie
Strach na Wróble, i to strasznie wygląda i to
  Temat: Podpisy pod regulaminem
Signal

Odpowiedzi: 71
Wyświetleń: 2746

PostForum: Regulamin   Wysłany: 2018-11-10, 21:44   Temat: Podpisy pod regulaminem
Podpisuję oczywiście
  Temat: Signal
Signal

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 229

PostForum: Zaakceptowane   Wysłany: 2018-11-08, 22:19   Temat: Signal


Imię i nazwisko: Duke Thomas

Pseudonim: Signal

Rasa: Meta-Człowiek

Miasto: Nowy Jork

Wiek: 20

Grupa: Heroes

Wygląd:
Przechodząc do wyglądu... warto zacząć tu od pewnego faktu, mianowicie Duke jest czarnoskórym obywatelem USA. Mierzy 178 centymetrów, waży 75 kilogramów a oczy ma czarne.
Jeśli chodzi o włosy to ma on je bardzo krótko ścięte, pewnie nie chce by mu przeszkadzały albo nie lubi czuć wiatru we włosach, również ciemne, żeby nie powtarzać pewnego koloru... Długie treningi i walka z przestępczością z pewnością dobrze wpływają na sylwetkę bo nie jedna osoba mogłaby pozazdrościć Signalowi umięśnienia i sprawności. Na jego ciele znaleźć można kilka drobniejszych blizn, pewnie pamiątki po misjach.
Przejdźmy do stroju, który z pewnością różni się od tych pozostałych członków Batfamily. Dominuje w nim kolor złoty, w pewnych miejscach pojawia się także czerń, Z takim strojem Signal raczej nie nadaje się do akcji nocą, tak jasny ubiór wręcz krzyczy "Tu jestem gamonie!". Już nie wspominajmy nawet o "lampie" znajdującej się na klatce piersiowej, w kształcie Batmana, którą oślepia przeciwnika. Strój a może raczej zbroja powstała z myślą o dziennych akcjach i to właśnie za dnia Duke strzeże miasta.
Charakter:

Przejdźmy do wnętrza i nie, nie o narządach rozmawiać będziemy bo ma je wszystkie na miejscu. Mowa teraz o charakterze tego przeciwieństwa Batmana, w końcu Bat ma jasną skórę a ciemny kostium a Signal odwrotnie. Jeśliby chcieć go porównać pod względem charakteru do któregoś z byłych lub obecnych Robinów to najbliżej mu chyba do Tima, ma on jednak w sobie niewielką domieszkę Dicka i jeszcze mniejszą Jaya. Ale już nie porównujmy, po prostu przejdźmy do opisu. Duke to ten typ osoby, który zawsze i wszędzie niesie pomoc, jeśli naprawdę mocno nie zaleziesz mu za skórę to możesz liczyć na jego wsparcie. Nigdy nie zapomina o przyjaciołach i towarzyszach broni, nie zostawia nikogo za sobą. To osoba miła i przyjazna, a nade wszystko lojalna. Jednak nawet pomimo tych pierwszych dwóch rzeczy, tego gościa lepiej nie wkurwiać bo wtedy robi się straszny. Do tego jest uparty i po każdej porażce zawsze się podniesie by spróbować znowu. Często myśli sercem, nie umysłem co wiele razy wpakowywało go w kłopoty. Potrafi on jednak w ważnych momentach zachować spokój. Jest sprytny i bardzo inteligenty o czym świadczą choćby jego bardzo dobre oceny. Jest także zaradny, w końcu będąc jeszcze świeżakiem potrafił się wydostać z jadącego radiowozu i wskoczyć do wody. No i przeżyć, a wysokośc byłą spora. Na koniec dodajmy jeszcze jedną rzecz odnośnie jego charakteru, ten gość zawsze stara się uśmiechać. Może to taki nawyk? A może coś innego?

Umiejętności:
-Dowodzenie
-Niezłomna wola- Czy jest to umiejętność, trudno powiedzieć. W każdym bądź razie jest niezwykle odporny na wszelką perswazje, groźby czy tortury
-Sztuki walki
-Zaawansowana walka w zwarciu - nawet bez treningu Duke wykazywał duże predyspozycje w tym rodzaju walki; Późniejsze treningi, między innymi z Batmanem znacznie rozwinęły jego możliwości
-Walka przy użyciu pałek

Moce:
-Wizja fotokinetyczna- Moc ta pozwala mu zauważyć, niedostrzegalne dla ludzi, zmiany w świetle. Dodatkowo jego oczy mogą pochłaniać większą ilość światłą a także nim manipulować by zobaczyć to co wydarzyło się kilka minut temu, co jest bardzo przydatne dla detektywa. Poza tym może też widzieć gdzie światło będzie padało za kilka chwil, w ten sposób unikając ataków a w niektórych przypadkach zdarzało mu się nawet łapać kule
Słabe strony:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


Broń:
-Dwie zmodyfikowane złote pałki, które mogą się połączyć w nunchaku, wyposażone są także w ostrza, które okazują się pomocne na przykład podczas wspinaczki

Ekwipunek:
-Zbroja Signala: stanowi ona nieco cięższą ale i wytrzymalszą wersję dawnego stroju Signala. Otrzymał ją od Batmana, tak nawiasem mówiąc. Za pomocą znaku nietoperza znajdującego się na pancerzu może oślepić przeciwnika, dodatkowo zmienia on kolor zależnie od padającego światła. Pancerz ma także wbudowany moduł kamuflujący

Pojazd:
- Złoty, motocykl w opływowych kształtach

Historia: Pierwsze lata historii Duke'a nie obfitowały w jakieś warte wspomnienia historie czy wydarzenia. Chłopak urodził się w Gotham i od małego był fanem tajemniczego strażnik i obrońcy miasta - Batmana oraz jego pomocnika, Robina. Z czasem załatwił sobie nawet kostium w kolorystyce podobnej do tej Robina. Mimo coraz to starszego wieku jego szacunek i chęć naśladowania tych dwóch postaci nie słabła. Chciał pójść w ich ślady i pewnego dnia trafiła się okazja. Nastolatek wówczas porwał się nie na pierwszego lepszego złoczyńca, oczywiście wcześniej starał się pomagać ludziom na przykład z kieszonkowcami, tym razem jednak spróbował pokrzyżować plany Człowieka Zagadki. Duke wyśledził swój cel ale Zagadka był delikatnie mówiąc... zbyt dużym wyzwaniem. Przed śmiercią lub przynajmniej ciężkim zranieniem uratował go Batman, tym samym zyskując jeszcze więcej w oczach Pana Thomasa.
Oczywiście, mimo, że Duke pomagał jak tylko mógł, miał też czas na naukę i znajomości, głównie z innymi fanami obrońców Gotham ale nie tylko. Kolejnym ważnym wydarzeniem było porwanie rodziców chłopaka przez Jokera do tylko jemu znanych celów. Batman podjął próbę odbicia ich, jednak zostali oni wcześniej poddani działaniu toksyny Jokera a później ślad po nich zaginął. Nim jednak się to stało Duke musiał zostać przydzielony do rodziny zastępczej. Chłopak uparł się by odnaleźć swoich rodziców i strasznie pogorszył się w nauce. Z powodu bójek w które się wdawał rodziców zastępczych mu zmieniono. Duke w końcu zdobył informację o ludziach będących pod wpływem toksyny Jokera, przemierzających kanały. Niewiele myśląc wymknął się z domu na poszukiwania. Podczas nich odkrył coś co przypominało podziemne miasteczko zasiedlone przez "bezdomnych". Kierowany najpewniej ciekawością podsłuchał ich rozmowy, przez co odkrył, że planują podłożyć ładunki wybuchowe pod najważniejszymi obiektami w Gotham. Nieprzyjaciele jednak zauważyli, że są podsłuchiwany i Duke najpewniej przegrałby z przewagą liczebną swoich wrogów ale został uratowany przez Robina. Niestety podczas potyczki uderzono go w głowę i Thomas stracił przytomność a gdy na miejscu pojawiła się policja... jego wybawiciela już nie było.
Obudził się w pokoju przesłuchań i został zapytany o to jak bardzo zależy mu na odnalezieniu rodziców. Wyraźnie zmieszany Duke odpowiedział, że jest sprawa policji a gdy nieznajomy wyszedł, chłopak spróbował otworzyć drzwi. Gdy wyszedł okazało się, że nie jest na komisariacie a w starym magazynie. Dostrzegł niedaleko motocykl oraz kurtkę z żółtym "R" na piersi. W niej znajdował się telefon komórkowy.
Następnie wziął udział w kilku misjach, zdecydowanie bardziej wymagających niż ganianie kieszonkowców. W końcu jego potencjał dostrzegł Batman, który zaproponował mu szkolenie. Duke z chęcią przystał na tą propozycję. Otrzymał żółty strój i przyjął miano Signala. Przeszedł szkolenie i kilka wspólnych akcji z Batmanem, a później wiele solowych. Gdy Batrodzina broniła Gotham w nocy, on działał w dzień. Nim pożegnał się z Gotham odkrył także, że nie jest zwykłym człowiekiem.
Chcąc się jeszcze bardziej usamodzielnić wybrał sobie miasto, - Nowy Jork i przeniósł się tam by pilnować porządku. Poza tym, miał tam też swoją szkołę, więc praca Signala pokrywała się z edukacją Duke'a. Kilka razy odwiedzał jednak miasto w którym przeżył tyle przygód i jest gotów tam powrócić, jeśli będzie potrzebny.

Informacje dodatkowe:
-Posiada dwie bazy, jedną starą ale większą w Gotham i drugą w Nowym Jorku

Wizerunek:Kylian Mbappe


We could have changed the world... now look at us...I've become a political liability...and you...you're a joke... I want you to remember, Clark...In all the years to come... in your most private moments... I want you to remember my hand at your throat... I want you to remember the one man who beat you.
  Temat: Zajęte wizerunki
Signal

Odpowiedzi: 42
Wyświetleń: 2533

PostForum: Kompedium wiedzy   Wysłany: 2018-11-06, 21:11   Temat: Zajęte wizerunki
Kylian Mbappe - Signal
 
Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Abreo_LoteQ Created by Phantom © 2008-2009


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 15