Znalezionych wyników: 47
DC Universe Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Ulice
Superboy

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 1201

PostForum: New York   Wysłany: 2019-03-02, 23:10   Temat: Ulice
Walka trwała w najlepsze i Conner pewnie wykończyłby przeciwnika, prędzej czy później. Nabieranie powietrza przerwało jednak przybycie kogoś niespodziewanego. Z początku nie rozpoznał znajomego głosu, przez złość która niemal całkowicie go opanowała. Wskazał ręką na kilka ciał leżących kawałek dalej. Tak, na te, które przez manipulacje Reza, wyglądały jak pomordowani przyjaciele Connera.
-On to zrobił
Wypalił i zamarł, bo wreszcie zrozumiał kto do niego mówił. Od razu spojrzał na ciała, które teraz wyglądały inaczej niż wcześniej. Zwykli cywile, a nie bohaterowie. Przez chwilę trwał w tej pozie. Później zacisnął pięści, bo zrozumiał ,że ten drań tak potwornie zabawił się jego słabością, jaką niewątpliwie było ogromne przywiązanie.
Nie ruszył jednak to ataku. Złość i chęć pozbawienia Reza głowy, która do tej pory go kontrolowała, teraz walczyła z chęcią posłuchania i uściśnięcia przyjaciółki, w końcu dopiero widział ją jako martwą. Lewitował on, wodząc wzrokiem między swoim wrogiem i towarzyszką, jakby skołowany.
Wybudziły go słowa, a może raczej syczenie Reza, w końcu nie mówił w żadnym z ludzkich języków.
-Ten morderca jest telepatą i potrafi się teleportować.
Ostrzegł przyjaciółkę. Nie wiedział czy powinien atakować, trzymał się na wodzy, bo wiedział, że jeśli zaatakuje to Donna pewnie zajmie się powstrzymywaniem jego, a nie Reza. I wtedy może od niego oberwać.
Swoją drogą, jak na taką walkę to narobił niewiele zniszczeń. Ot, parę dziur w ziemi i rozwalony samochód.
  Temat: Ulice
Superboy

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 1201

PostForum: New York   Wysłany: 2019-01-18, 10:04   Temat: Ulice
Rzucił w myślach kilkoma przekleństwami gdy przeciwnik uniknął lasera. Zacisnął zęby i spojrzał w miejsce, w którym pojawił się Rez. Już miał ruszać do ataku gdy usłyszał słowa policjanta, skierowane w stronę nieznajomego. Westchnął cicho i przemieścił się tak by mieć ich za sobą a Reza przed. Był na tyle przytomny by nie zrobić im krzywdy.
-Spróbuj uniknąć TEGO!.
Ostatnie słowo wręcz wykrzyczał po czym wziął głęboki oddech i wypuścił powietrze w stronę Reza. W tym momencie każdy kto znał moce Connera mógł zastanawiać się czy ten zamierzał wywołać tornado czy zamrozić przeciwnika. Jak później wszyscy mogli zobaczyć, Conner postawił na to drugie. Tornado wyrządziłoby miastu za duże szkody a zamrozić pojedynczy cel było o wiele łatwiej. O ile ten znów się nie teleportuje.
Superboy miał ogromną wręcz pokusę rozkwaszenia ciała tego gościa na ulicy i porobienia w tym co z niego zostanie dziur za pomocą lasera. Gdyby nie gadanie policji pewnie całkowicie pogrążyłby się w bitwie. Szkoda, że był tu sam i żaden z jego przyjaciół nie mógł opanować jego morderczych zamiarów...
  Temat: Ulice
Superboy

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 1201

PostForum: New York   Wysłany: 2018-12-29, 21:31   Temat: Ulice
Walka zaczęła się układać na korzyść wściekłego Connera. On jednak się z tego powodu nie cieszył, w końcu całkowicie oddał się swojej furii. Nie mógł się skupić na niczym innym poza tą walką, poza chęcią zabicia tej kreatury która wbiła mu do głowy tyle okrutnych wizji. Conner nie wiedział już co było prawdziwe a co nie, wiedział tylko, że za całą tą sytuacją, tymi martwymi stoi ta żmija i musi jej urwać łeb by przestałą kąsać.
Nie rzucił się jednak na wgniecionego w samochód wroga, może dlatego, że mógł uciec? A może w głowie Connera pojawił się inny pomysł? Coś jednak stać się musiało bo z oczu hybrydy poleciały dwie wiązki czerwonego lasera. Nie trzeba było chyba dodawać, że leciały one bardzo szybko w kierunku samochodu a gdy dosięgły celu - wysadziły go. Jeśli Rez nie zdążyłby uciec to miał przerąbane. Superboy wiedział, że najprawdopodobniej podpisał na wroga wyrok śmierci ale... mógł nie budzić bestii jaka spała w sercu pół kryptończyka. Mimo wszystko Conner starał się nie uszkodzić żadnego cywila ani policjanta, czyżby był na tyle przytomny?
  Temat: Ulice
Superboy

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 1201

PostForum: New York   Wysłany: 2018-11-12, 09:37   Temat: Ulice
W jego sercu strach, poczucie winy i gniew walczyły o prym i gdyby nie pojawienie się policji ta walka przez dłuższy czas pozostawałaby nierostrygnięta. Jednak to nie dzięki odgłosom syren i ludzi gniew zaczął wygrywać. Na nich, podobnie jak na słowa swojego przeciwnika nie zwracał uwagi. Świat przestał dla niego istnieć, był tylko on i te ciała oraz pojawiająca się w jego głowa wizja umierającej Rose. Ale wizja zaczęła powoli się rozmazywać i znikać. Strach i poczucie winy które dopiero co ściskały mu gardło i serce zaczęły rozluźniać uścisk. Choć obrazy zabitych przyjaciół zdążyły już wejść w jego umysł i przez długi czas będą go męczyć, może nawet przez całe życie to teraz... teraz Conner miał jeden cel - posłać tego skurwiela do grobu, nawet jeśli będzie musiał do piekła iść z nim!
-Już... nie... żyjesz
Nawet nie skończył tego, bardzo krótkiego i cichego zdania a dosłownie rzucił się na Reza, atakując go najszybciej jak tylko mógł. Nie mierzył w żadne konkretne miejsce, nie próbował nawet blokować jego ewentualnych ciosów, które i tak nie dałyby radę go zranić. Stracił wszelkie hamulce, chciał po prostu dosięgnąć drania i go zabić, zatłuc na śmierć i wbić w ziemię, zamieniając w plamę. Po chwili dopiero w jego głowie pojawił się pomysł by próbować wybić wroga w powietrza i rozprawić się z nim w powietrzu. Był wściekły, bardziej wkurwiony to chyba nigdy nie był, a gdy był w takim stanie to nie myślał, próbował po prostu zabić wroga.
  Temat: Ulice
Superboy

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 1201

PostForum: New York   Wysłany: 2018-11-06, 22:04   Temat: Ulice
Superboy był już przygotowany na jeden, bardzo prawdopodobny scenariusz - na to, że wróg teraz poleci w górę i będzie trzeba go tylko wbić w ziemię. Tymczasem Rez jakimś cudem się wymknął co Conner skomentował głośnym syknięciem. Zatrzymał się, notując w głowie, że wróg jest szybszy niż na to wygląda i odwrócił się w jego stronę gdy dostrzegł... wyciągnięta rękę? Nagle poczuł dreszcz
-Co to....
Zdążył tylko tyle powiedzieć, bo nagle uderzył w niego niepokój o przyjaciół, o całą drużynę Tytanów. Po sekundzie dołączyło do niego to przeklęte uczucie, przez które COnner padł na kolana. Uczucie, że jego dziewczyna umiera a on jest teraz gdzieś daleko i nic nie może na to poradzić. Uderzył zaciśniętą pięścią w podłoże, robiąc w nim pewnie sporą dziurę ale nie na to teraz zwracał uwagę. Jego wzrok przypadkiem padł na ciała, gdy rozglądał się po okolicy, jakby z nadzieją, że zobaczy Rose i da radę pośpieszyć z pomocą. Jego usta otworzył się, a chłopak zbladł
-Nightwing.. Wally.... Artemis...Donna...,nawet Wilk...
Wypowiadał po cichu, z wyraźnym bólem i szokiem w głosie imiona każdego z tych, kogo widział. Gdy padło imię Wilk, jego wiernego towarzysza głos utknął mu w gardle i nie mógł już nic mówić, mimo, ze trupów było więcej niż piątka.
Nie zwrócił uwagi na podchodzącego Reza, z którym dopiero co toczył walkę. Do uszu nie dotarł jego pytania, które powinny dla niego brzmieć jak szyczenie węża. Nadal nie mógł się pogodzić z faktem, że oni nie żyją, możnaby rzec, że Conner się wyłączył, odciął od otaczającego go świata, całkowicie poświęcając się żałobie. Nagle z jego ust bardzo cicho padło jedno słowo, później głośniej i głośniej
-Zawiodłem...zawiodłem....zawiodłem...
W jego sercu obok straszliwego bólu, zaczynało się budzić znajome uczucie - gniew... Jego oczy zaczęły błądzić po okolicy jakby w poszukiwaniu mordercy, Czy wybudzi się z odrętwienia i podejmie walkę? A moze po prostu po prosi by jego też zabić?
  Temat: Parowanie
Superboy

Odpowiedzi: 575
Wyświetleń: 11527

PostForum: Gry i zabawy   Wysłany: 2018-10-18, 21:27   Temat: Parowanie
No to Wally !
  Temat: Parowanie
Superboy

Odpowiedzi: 575
Wyświetleń: 11527

PostForum: Gry i zabawy   Wysłany: 2018-10-18, 13:01   Temat: Parowanie
Z Timem?! Precz demonie!

A tobie kogo by tu da hmmm... Dick. Oczywiście chodzi mi o imię :D
  Temat: Parowanie
Superboy

Odpowiedzi: 575
Wyświetleń: 11527

PostForum: Gry i zabawy   Wysłany: 2018-10-17, 15:58   Temat: Parowanie
Może Terra?
  Temat: Parowanie
Superboy

Odpowiedzi: 575
Wyświetleń: 11527

PostForum: Gry i zabawy   Wysłany: 2018-10-16, 22:20   Temat: Parowanie
Zielona Strzał... a nie to nudne. Może... Batman?
  Temat: Ulice
Superboy

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 1201

PostForum: New York   Wysłany: 2018-10-15, 22:25   Temat: Ulice
I to był ten moment w którym myśli się, że ma się władzę, że to ty prowadzisz w tym tańcu, a tu nagle coś spada na ziemie , tuż przed dzieckiem w którego szedłeś. Ubrany ów młodzieniec, bo więcej niż dwadzieścia lat byś mu nie dał, był w zwykłe ubrania, bez żadnego wyjątkowego stroju. Jedyne co go wyróżniało to "S" na koszulce. Oczy jego miały złowrogą barwę szkarłatu, a on sam wyglądał jak wściekłę zwierzę. Szczególnie gdy spojrzał na zabitych. Bardzo trudno było mu powstrzymać się przed przerobieniem tego gościa na plamę. Musiał się trzymać w ryzach, i obezwładnić tego osobnika a później oddać go policji.
Cóż takiego on robił aż w Nowym Jorku, skoro obszarem który był pod jego i Tytanów opieką było Blud? Otrzymał on dzień wolnego od misji, zważywszy na jego "problemy zdrowotne". Postanowił więc odwiedzić Metropolis a później Nowy Jork. Gdy był już w tym drugim usłyszał krzyki, więc naturalnie podążał do ich źródła.
-Walcz z kimś równym sobie pokrako
Powiedział z zaciśniętymi zębami. Nie dał mu czasu na odpowiedź, bo od razu wykorzystując swoja naludzką prędkość i siłę znalazł się przed nim i wymierzył mu pięknego podbrókowego, po którym powinien polecieć w górę. A przynajmniej taki był plan.
  Temat: Wojna Shipów!
Superboy

Odpowiedzi: 370
Wyświetleń: 9043

PostForum: Gry i zabawy   Wysłany: 2018-08-11, 21:45   Temat: Wojna Shipów!
1. Leonard Snart x Sara Lance - 9
2. Arthur Carry x Mera - 16
3. Bartholomew Allen x Suzanne King-Jones - 22 (+1, niech mają)
4. Barry Allen x Iris West - 15
5. Cornelius Monroe x Sara Lance - 17
6. Tara Markov x Garfield Logan - 14 (-1)
7. Dinah Lance x Sara Lance - 11
8. Trevor Kazuhara x Larwiszon M-15 - 21
9. Superboy x Miss Martian - 14
10. Laira Omoto x Klarion Bleak - 13
  Temat: Parowanie
Superboy

Odpowiedzi: 575
Wyświetleń: 11527

PostForum: Gry i zabawy   Wysłany: 2018-08-07, 08:55   Temat: Parowanie
Red Robin :)
  Temat: Parowanie
Superboy

Odpowiedzi: 575
Wyświetleń: 11527

PostForum: Gry i zabawy   Wysłany: 2018-07-28, 22:42   Temat: Parowanie
Ciekawie wyglądałbyś z Raven
  Temat: Parowanie
Superboy

Odpowiedzi: 575
Wyświetleń: 11527

PostForum: Gry i zabawy   Wysłany: 2018-07-25, 23:29   Temat: Parowanie
Dick bo czemu nie
  Temat: Poszukiwania do sesji
Superboy

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 1021

PostForum: Sprawy graczy   Wysłany: 2018-07-09, 21:43   Temat: Poszukiwania do sesji
Młodsza i bardziej agresywna wersja Supermana szuka kogoś do sesji

AKTUALNE
 
Strona 1 z 4
Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Abreo_LoteQ Created by Phantom © 2008-2009


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 15