Znalezionych wyników: 54
DC Universe Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Ulice
Superboy

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 238

PostForum: New York   Wysłany: 2018-11-12, 09:37   Temat: Ulice
W jego sercu strach, poczucie winy i gniew walczyły o prym i gdyby nie pojawienie się policji ta walka przez dłuższy czas pozostawałaby nierostrygnięta. Jednak to nie dzięki odgłosom syren i ludzi gniew zaczął wygrywać. Na nich, podobnie jak na słowa swojego przeciwnika nie zwracał uwagi. Świat przestał dla niego istnieć, był tylko on i te ciała oraz pojawiająca się w jego głowa wizja umierającej Rose. Ale wizja zaczęła powoli się rozmazywać i znikać. Strach i poczucie winy które dopiero co ściskały mu gardło i serce zaczęły rozluźniać uścisk. Choć obrazy zabitych przyjaciół zdążyły już wejść w jego umysł i przez długi czas będą go męczyć, może nawet przez całe życie to teraz... teraz Conner miał jeden cel - posłać tego skurwiela do grobu, nawet jeśli będzie musiał do piekła iść z nim!
-Już... nie... żyjesz
Nawet nie skończył tego, bardzo krótkiego i cichego zdania a dosłownie rzucił się na Reza, atakując go najszybciej jak tylko mógł. Nie mierzył w żadne konkretne miejsce, nie próbował nawet blokować jego ewentualnych ciosów, które i tak nie dałyby radę go zranić. Stracił wszelkie hamulce, chciał po prostu dosięgnąć drania i go zabić, zatłuc na śmierć i wbić w ziemię, zamieniając w plamę. Po chwili dopiero w jego głowie pojawił się pomysł by próbować wybić wroga w powietrza i rozprawić się z nim w powietrzu. Był wściekły, bardziej wkurwiony to chyba nigdy nie był, a gdy był w takim stanie to nie myślał, próbował po prostu zabić wroga.
  Temat: Ulice
Superboy

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 238

PostForum: New York   Wysłany: 2018-11-06, 22:04   Temat: Ulice
Superboy był już przygotowany na jeden, bardzo prawdopodobny scenariusz - na to, że wróg teraz poleci w górę i będzie trzeba go tylko wbić w ziemię. Tymczasem Rez jakimś cudem się wymknął co Conner skomentował głośnym syknięciem. Zatrzymał się, notując w głowie, że wróg jest szybszy niż na to wygląda i odwrócił się w jego stronę gdy dostrzegł... wyciągnięta rękę? Nagle poczuł dreszcz
-Co to....
Zdążył tylko tyle powiedzieć, bo nagle uderzył w niego niepokój o przyjaciół, o całą drużynę Tytanów. Po sekundzie dołączyło do niego to przeklęte uczucie, przez które COnner padł na kolana. Uczucie, że jego dziewczyna umiera a on jest teraz gdzieś daleko i nic nie może na to poradzić. Uderzył zaciśniętą pięścią w podłoże, robiąc w nim pewnie sporą dziurę ale nie na to teraz zwracał uwagę. Jego wzrok przypadkiem padł na ciała, gdy rozglądał się po okolicy, jakby z nadzieją, że zobaczy Rose i da radę pośpieszyć z pomocą. Jego usta otworzył się, a chłopak zbladł
-Nightwing.. Wally.... Artemis...Donna...,nawet Wilk...
Wypowiadał po cichu, z wyraźnym bólem i szokiem w głosie imiona każdego z tych, kogo widział. Gdy padło imię Wilk, jego wiernego towarzysza głos utknął mu w gardle i nie mógł już nic mówić, mimo, ze trupów było więcej niż piątka.
Nie zwrócił uwagi na podchodzącego Reza, z którym dopiero co toczył walkę. Do uszu nie dotarł jego pytania, które powinny dla niego brzmieć jak szyczenie węża. Nadal nie mógł się pogodzić z faktem, że oni nie żyją, możnaby rzec, że Conner się wyłączył, odciął od otaczającego go świata, całkowicie poświęcając się żałobie. Nagle z jego ust bardzo cicho padło jedno słowo, później głośniej i głośniej
-Zawiodłem...zawiodłem....zawiodłem...
W jego sercu obok straszliwego bólu, zaczynało się budzić znajome uczucie - gniew... Jego oczy zaczęły błądzić po okolicy jakby w poszukiwaniu mordercy, Czy wybudzi się z odrętwienia i podejmie walkę? A moze po prostu po prosi by jego też zabić?
  Temat: Parowanie
Superboy

Odpowiedzi: 550
Wyświetleń: 5992

PostForum: Gry i zabawy   Wysłany: 2018-10-18, 20:27   Temat: Parowanie
No to Wally !
  Temat: Parowanie
Superboy

Odpowiedzi: 550
Wyświetleń: 5992

PostForum: Gry i zabawy   Wysłany: 2018-10-18, 12:01   Temat: Parowanie
Z Timem?! Precz demonie!

A tobie kogo by tu da hmmm... Dick. Oczywiście chodzi mi o imię :D
  Temat: Parowanie
Superboy

Odpowiedzi: 550
Wyświetleń: 5992

PostForum: Gry i zabawy   Wysłany: 2018-10-17, 14:58   Temat: Parowanie
Może Terra?
  Temat: Parowanie
Superboy

Odpowiedzi: 550
Wyświetleń: 5992

PostForum: Gry i zabawy   Wysłany: 2018-10-16, 21:20   Temat: Parowanie
Zielona Strzał... a nie to nudne. Może... Batman?
  Temat: Ulice
Superboy

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 238

PostForum: New York   Wysłany: 2018-10-15, 21:25   Temat: Ulice
I to był ten moment w którym myśli się, że ma się władzę, że to ty prowadzisz w tym tańcu, a tu nagle coś spada na ziemie , tuż przed dzieckiem w którego szedłeś. Ubrany ów młodzieniec, bo więcej niż dwadzieścia lat byś mu nie dał, był w zwykłe ubrania, bez żadnego wyjątkowego stroju. Jedyne co go wyróżniało to "S" na koszulce. Oczy jego miały złowrogą barwę szkarłatu, a on sam wyglądał jak wściekłę zwierzę. Szczególnie gdy spojrzał na zabitych. Bardzo trudno było mu powstrzymać się przed przerobieniem tego gościa na plamę. Musiał się trzymać w ryzach, i obezwładnić tego osobnika a później oddać go policji.
Cóż takiego on robił aż w Nowym Jorku, skoro obszarem który był pod jego i Tytanów opieką było Blud? Otrzymał on dzień wolnego od misji, zważywszy na jego "problemy zdrowotne". Postanowił więc odwiedzić Metropolis a później Nowy Jork. Gdy był już w tym drugim usłyszał krzyki, więc naturalnie podążał do ich źródła.
-Walcz z kimś równym sobie pokrako
Powiedział z zaciśniętymi zębami. Nie dał mu czasu na odpowiedź, bo od razu wykorzystując swoja naludzką prędkość i siłę znalazł się przed nim i wymierzył mu pięknego podbrókowego, po którym powinien polecieć w górę. A przynajmniej taki był plan.
  Temat: Wojna Shipów!
Superboy

Odpowiedzi: 370
Wyświetleń: 5656

PostForum: Gry i zabawy   Wysłany: 2018-08-11, 20:45   Temat: Wojna Shipów!
1. Leonard Snart x Sara Lance - 9
2. Arthur Carry x Mera - 16
3. Bartholomew Allen x Suzanne King-Jones - 22 (+1, niech mają)
4. Barry Allen x Iris West - 15
5. Cornelius Monroe x Sara Lance - 17
6. Tara Markov x Garfield Logan - 14 (-1)
7. Dinah Lance x Sara Lance - 11
8. Trevor Kazuhara x Larwiszon M-15 - 21
9. Superboy x Miss Martian - 14
10. Laira Omoto x Klarion Bleak - 13
  Temat: Parowanie
Superboy

Odpowiedzi: 550
Wyświetleń: 5992

PostForum: Gry i zabawy   Wysłany: 2018-08-07, 07:55   Temat: Parowanie
Red Robin :)
  Temat: Parowanie
Superboy

Odpowiedzi: 550
Wyświetleń: 5992

PostForum: Gry i zabawy   Wysłany: 2018-07-28, 21:42   Temat: Parowanie
Ciekawie wyglądałbyś z Raven
  Temat: Parowanie
Superboy

Odpowiedzi: 550
Wyświetleń: 5992

PostForum: Gry i zabawy   Wysłany: 2018-07-25, 22:29   Temat: Parowanie
Dick bo czemu nie
  Temat: Poszukiwania do sesji
Superboy

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 679

PostForum: Sprawy graczy   Wysłany: 2018-07-09, 20:43   Temat: Poszukiwania do sesji
Młodsza i bardziej agresywna wersja Supermana szuka kogoś do sesji

AKTUALNE
  Temat: Sala treningowa
Superboy

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 415

PostForum: Titans Tower   Wysłany: 2018-04-08, 20:36   Temat: Sala treningowa
Westchnął cicho bo zrozumiał, że temat jego zasłabnięcia już zmierza ku końcowi. Gdy wykład Rose już się skończył, Superboy kiwnął tylko głową
-Miłej zabawy
Wolał się nie wtrącać w jej wycieczki. Jeśli Nightwing jej pozwoli, to niech jedzie. Zresztą i tak by jej od tego nie mógł odwieść. Oddał jej buziaka a jego oczy powędrowały za odchodzącą Rose. Chwilę później Conner pokręcił głową i spojrzał na matę... a później sam opuścił to pomieszczenie.

//zt
  Temat: Sala treningowa
Superboy

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 415

PostForum: Titans Tower   Wysłany: 2018-04-06, 16:29   Temat: Sala treningowa
-Nic mi nie jest. Nie masz się czym martwić.
Powiedział powoli kładąc nacisk na każde słowo. Spojrzał za siebie gdy Rose się w niego wtuliła i westchnął. Nie chciał jej sprawiać bólu czy przysparzać zmartwień. Szczególnie, że nic mu nie jest. To pewnie tylko znak, że za dużo ćwiczy a za mało odpoczywa... prawda?
-Nie ma o czym rozmawiać
Podsumował patrząc na nią. Czy ona nie mogła zrozumieć, że on był cały? Nie chciał by przez niego nie mogła zasnąć czy skupić się na misji. Ale był święcie przekonany, że nic mu nie będzie. Poza tym, on rzadko stosował się do rad innych.
  Temat: Sala treningowa
Superboy

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 415

PostForum: Titans Tower   Wysłany: 2018-04-05, 22:01   Temat: Sala treningowa
-Widziałaś przecież, chwilowo zasłabłem
Powiedział dając jej jasno do zrozumienia, że nie ma o czym rozmawiać. Miał już podobne objawy nieco wcześniej jednak starannie to ukrywał. W końcu nie mogli go posadzić na łóżku szpitalnym. Z początku były to tylko bóle głowy a teraz... no cóż
-Nic mi nie jest
Wstał i podszedł do ściany o którą oparł się jedną ręką. Nie chciał o tym rozmawiać, nie chciał słuchać martwienia się i troski innych jakby był jakimś dzieciakiem. Poradzi sobie z tym, całkiem sam. Był pół kryptończykiem, jego choroba powalić nie może.
 
Strona 1 z 4
Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Abreo_LoteQ Created by Phantom © 2008-2009


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 15