DC Universe
» Rozgrywka » Central City » Ulice


Ulice
Autor Wiadomość
 Impulse
The Fastest Teenager Alive


Informacje
Imię i nazwisko: Bartholomew "Bart" Allen II
Pseudonim: Impulse
Miasto: Central City
Wiek: 14
Grupa: Bohater
Multikonta: Reaper/Booster Gold/Bennett/JBlood/Eternity
Karta Postaci: Klik
Relacje: Klik
Wysłany: 2018-10-12, 22:35   

Tup, tup, tup! Biegł przed siebie z szerokim uśmiechem na twarzy. Lubił biegać... Nie, wkreśl to. Żył bieganiem! Nie lubił, gdy rzeczy były powolne. Cóż, zbyt powolne dla niego. Nigdy w życiu nie robił czegoś z normalną dla ludzi prędkością. Zawsze, gdy coś robił, (a większość tego, co robił, to było bieganie) to starał się wykonać to jak najszybciej. Takie zachowanie miało też swoje wady. Szybko się nudził i nie potrafił skupić na niczym uwagi, co na pewno nie raz sprawi mu problemy. Tak, jak teraz. Ulica, która zmieniała swój wygląd wydawała się bardziej interesująca, niż słowa Kid Flasha. Co więcej, na moment zapomniał, że będzie miał swój debiut, jako bohater i zamiast tego skupił się na oglądaniu tej jakże ciekawej i zastanawiającej ulicy. Zwrócił uwagę na wszystko, tylko nie na speedstera obok. Cóż, może Allen sobie poradzi? Trzeba być dobrej myśli!
Oglądanie ulicy wbrew pozorom nie zajęło mu dużo czasu, jednakże trwało to na tyle długo, by nie usłyszeć słów towarzysza, ale zobaczyć grupkę ludzi na końcu ulicy. Wszyscy ubrani byli w różne dziwne stroje, a jedna z tych postaci, ubrana w coś zielonego, leżała na ziemi. Tak przynajmniej wydawało się chłopakowi. Musiała być strasznie zmęczona, skoro poszła spać na ulicy. Przecież ziemia zazwyczaj jest zimna i nieprzyjemna, kto normalny chciałby na niej spać? Impulse spał na ławkach odkąd się tutaj znalazł. Były wygodniejsze i znajdowały się całkiem blisko salonu z grami, a dla chłopaka, to same plusy.
Kolejna postać, która przyciągnęła jego uwagę, była ubranym na szaro mężczyzną, a tak przynajmniej mu się wydawało z daleka. Dopiero po chwili zorientował się, że to nie szare ciuchy, tylko skóra, albo coś, co spełniało podobne zadanie. Wyglądało na to, że był to robot. Ale fajnie! W tym roku nie widział jeszcze żadnego robota, ten był pierwszy. W wieku, w którym się urodził widział już roboty kilka razy, ale w tym, w którym obecnie się znajdował nie, więc bardzo go to zaciekawiło.
Wpadli w grupę przebierańców i pierwsze, co zrobił Wally, to zabrał śpiącego Kapturka i uciekł. Co natomiast zrobił Bart? Och, tutaj zaczyna się robić ciekawie. Zacznijmy od tego, że gdy tylko zobaczył, iż dziewczyna towarzysząca tamtej grupce porusza się na tyle szybko, że była w stanie zauważyć i zagrodzić drogę naszym bohaterom, to uśmiechnął się jeszcze szerzej. Kolejny biegacz! Haha! Strasznie dużo tutaj ich mają. W Muzeum Flashów nie widział nigdzie tej speedsterki, co zainteresowało go jeszcze bardziej. Potem jego wzrok przeskoczył na robota, który wydał mu się jeszcze bardziej interesujący, niż cała reszta. Chłopak się przed nim zatrzymał i zaczął oglądać z każdej strony. Dosłownie. Pojawiał się raz za jego plecami, raz wychylał głowę przez jego ramię, albo przy jednej z rąk, dokładnie ją studiując.
-Whoa! Jak masz na imię? Potrafisz jakieś sztuczki? Możesz zmieniać swoje dłonie w wielkie łyżki, albo strzelać z rąk? Widziałem takie, co potrafią!-
Wally zabrał Zielonego Kapturka i gdzieś zniknął. A więc to śpiącej dziewczynie chciał pomóc! Pewnie myślał tak samo jak Bart i postanowił położyć ją na czymś wygodnym, bo ziemia nie była dobrym miejscem do spania. Cóż, wygląda na to, że czternastolatek właśnie wykonał swoje pierwsze, superbohaterskie zadanie, co sprawiło, że pierwszy raz odkąd się urodził, był z siebie dumny. Bycie bohaterem jest takie fajne!
--------------------

 
 
 Omen


Informacje
Imię i nazwisko: Lilith Clay
Pseudonim: Omen
Wiek: 22
Multikonta: Jedwabek, Milagro, Firestorm
Karta Postaci: Klik
Relacje: Klik
Wysłany: 2018-10-13, 19:04   

Znów odzyskała przytomność będąc w ruchu, tym razem jednak nie na tyłach samochodu porywaczy. Głowę rozsadzał jej ból porównywalny do dziesięciokrotnego kaca po weekendowej imprezie z Royem. Jęknęła odzyskując kontakt z rzeczywistością. Otworzyła ślepe oczy, to prawe bardziej, to lewe, z powodu rozciętej skroni wciąż przymrużała.
- Wally - szepnęła i wyciągnęła dłoń w kierunku jego twarzy. Przejechała mu opuszkami palców po policzku - Nawet nie wiesz, jak bardzo się cieszę, że nic ci nie jest - dodała kurczowo się w niego wtulając. Była pewna, że ucieczka nic nie zmieni. Że ta czwórka najpóźniej jutro znów będzie siedziała jej na ogonie. Teraz nie było to jednak jakoś szczególnie istotne. W tej chwili cieszyła się ze względnego bezpieczeństwa i faktu, że oddalają się od źródła zagrożenia. Oddalili się nawet wystarczająco, żeby przekroczyć granicę zasięgu mocy Warblade'a. Zimna, ciekła stal spłynęła z lewego uda Lilith na rękę niosącego ją chłopaka, a w ślad po niej z rany na nowo zaczęła się sączyć ciepła krew. Zamiast na kolację wolałaby od razu do łóżka. Odpocząć. Ze względu na ranę w nodze najlepsze by było chyba takie szpitalne.
Na nieszczęście naszych bohaterów w klubie antyfanów Lilith Clay znalazła się osóbka o mocach działających na większą odległość niż umiejętności Reno. Na całej szerokości Danny'ego w mgnieniu speedsterskiego oka rozwarł się portal, zaledwie kilkadziesiąt centymetrów przed nosem Wally'ego. Nie było czasu na wiele więcej niż na ćwierć przekleństwa i ewentualne wyhamowanie do połowy dotychczasowej prędkości nim brama pochłonęła obydwoje i zamknęła się za nimi dokładnie tak samo szybko, jak się pojawiła. Przez kilka, niesamowicie długich sekund znajdowali się w dziwnej przestrzeni/wymiarze wypełnionym w nieskończoność błękitną mgłą, bez rozróżnialnych kierunków, bez podłoża, bez grawitacji...
---
W tym czasie Reno musiał zmierzyć się z lawiną durnych, Bartowych pytań. W innej sytuacji może nawet posadziłby go sobie na kolanach i poopowiadał, że umie zmieniać dłonie nawet w widelce, ale teraz z rąk wymsknęła mu się zdobycz, na którą polował w pocie czoła pół dnia i jakoś nie miał humoru. Nieudolnie próbował chwycić znacznie szybszego od siebie dzieciaka, ale nawet, gdy ten pojawił się w okolicy jego własnego ramienia zabrakło mu refleksu, by chociażby musnąć Impulse'a. Z zabawy w kotka i myszkę wyrwał go głos towarzyszki.
- Mam ich! Warblade! Mam ich! Co teraz!? - krzyczała Mina tonem, w którym mieszała się duma i panika. Dziewczyna wciąż nie była mistrzem w używaniu swoich mocy, ale wiedziała jedno, w wymiarze pomiędzy wymiarami nie mogła przetrzymywać niczego, ani nikogo w nieskończoność. W tym samym momencie Christina w końcu uwolniła Reno od upierdliwego, małego speedstera chwytając go za nadgarstek i zatrzymując w miejscu.
- A ty? Kim jesteś, jak masz na imię i co tu robisz? - zapytała. Powstrzymanie biegnącego mężczyzny przekraczało możliwości drobnej dziewczyny, ale dzieciaka jakoś dała radę. Bez przeszkadzacza w okolicy Warblade znów mógł się na spokojnie zająć podejmowaniem decyzji.
- Wypuść ich tutaj - rzucił do niebieskowłosej, po czym zwrócił się do magicznego kowboja - James... - temu tylko zaświeciła w rękach magiczna kula i odparł - Tak, tak, wiem. Julozido!
Wokół całej piątki pojawiła się matowa, przezroczysta kopuła o promieniu pięciu metrów. Po kształcie można było wnioskować, że jest to faktycznie sfera, która ciągnie się dalej pod ziemią.
---
- Chyba kolacja będzie musiała poczekać - stwierdziła Lilith, a potem ich wypluło. Wyjściowy portal otworzył się dokładnie na sklepieniu kopuły, pięć metrów nad ziemią.
--------------------

 
 
 Wally West 
Founding Titan


Informacje
Imię i nazwisko: Wallace Rudolph West
Pseudonim: Kid Flash
Miasto: Central-Keystone/Bludhaven
Wiek: 21 lat
Grupa: Titans
Multikonta: Stephanie Brown/Keren Kent
Karta Postaci: Klik
Relacje: Klik
Wysłany: 2018-10-19, 01:23   

Z trudem, ale jednak bez jakichś szczególnych wypadków, Wally'emu udało się wylądować na nogach, nie upuszczając jednocześnie Omen. Nie oznaczało to wcale, że nie odczuła żadnego dyskomfortu związanego z twardym lądowaniem. Przede wszystkim niosący ją chłopak musiał się skulić przy lądowaniu, przez co została trochę przygnieciona. Nie wspominając już o wstrząsie, trochę osłabionym przez zdolności Kid Flasha, ale wciąż odczuwalnym.
Wally rozejrzał się szybko. Nie potrzebował wiele czasu by zorientować się, że znów jest wśród przeciwników.
- Świetnie. Co teraz, Wallman?
Na (nie)szczęście, dzieciak którego Wally ze sobą przyprowadził, również znajdował się pod kopulastym czymś, co Wally natychmiast wziął za jakiś rodzaj bariery.
--------------------
 
 
 
 Impulse
The Fastest Teenager Alive


Informacje
Imię i nazwisko: Bartholomew "Bart" Allen II
Pseudonim: Impulse
Miasto: Central City
Wiek: 14
Grupa: Bohater
Multikonta: Reaper/Booster Gold/Bennett/JBlood/Eternity
Karta Postaci: Klik
Relacje: Klik
Wysłany: 2018-10-23, 18:42   

Raz tu, raz tam, a potem znów raz tu. Tak mniej więcej można było opisać to, co Bart robił przez ostatnie kilka chwil, nim poczuł ucisk na nadgarstku. Szybko obejrzał się za siebie i zobaczył tę samą dziewczynę, która próbowała im zagrodzić drogę kilka chwil wcześniej. Szybko machnął głową z góry na dół, a potem wrócił wzrokiem do robota, a następnie zwrócił głowę w stronę twarzy biegaczki. Ciekawe, czy to byli jacyś znajomi Wally'ego?
-Ja? Jestem Bart! Ale możesz mi mówić Impulse. I jestem tu, żeby zostać bohaterem!-
Po raz kolejny wrócił wzrokiem do robota. Wydawał mu się ciekawszy, niż ta dziewczyna.
-A więc jesteś Warblade! Miło mi poznać.-
Odbiegł od dziewczyny i wrócił do oglądania maszynki. Spytacie: jak? Proste. Przewibrował przez jej rękę.
-A jest więcej Warblade'ów? Możesz się zmienić w auto? Potrafisz latać? A może jesteś superszybki? Znamdużotychcosąsuperszybcywiesz?-
Nie zauważył, gdy przyspieszył z mówieniem do tego stopnia, że ledwo dało się go zrozumieć... No, ale przynajmniej dało. Póki co. Mechaniczny człowiek ciągle ignorował jego pytania, co doprowadziło do strasznych w skutkach wydarzeń... No, strasznych dla jego grupki.
Gdy już skończył z oglądaniem Warblade'a, to pojawił się przed twarzą speedsterki. Zmarszczył brwi, a potem niebezpiecznie blisko zbliżył twarz do jej twarzy.
-Nie wyglądasz znajomo. Jak się nazywasz?-
Nawet nie czekał na odpowiedź, tylko odsunął się i podbiegł do kolejnej osoby, jaką okazała się wcześniej krzycząca dziewczyna. Nie wiedział, czy miała jakiekolwiek moce, ale była głośna i się z czegoś cieszyła. Obejrzał ją w podobnym stylu, co Warblade'a i pojawił się przed jej twarzą, lecz już nie tak blisko jak z wcześniejszą osobą.
-A ty to...?-
Nim zdążył dostać odpowiedź, to stało się coś, co zaciekawiło go zdecydowanie bardziej. Przezroczysta kopuła stała się kolejnym celem chłopaka. Jej akurat nie pytał o imię, przynajmniej teraz. Znalazł się przy jednej ze ścian, a potem dotknął ją palcem. Tak jak podejrzewał! Nie dało się stąd uciec! Jeśli przez cały ten czas speedsterka próbowała go złapać, to nie zauważył tego z dwóch powodów: 1. Był zbyt zajęty resztą 2. Poruszał się na tyle chaotycznie i przypadkowo, że ciężko było przewidzieć, gdzie pojawi się za chwilę, dlatego jej się nie udawało. A tymczasem Bart podbiegł pod sam środek portalu, który się otworzył i wypatrywał, co to takiego jest i co ciekawego stanie się teraz. Uśmiechnął się szeroko i odbiegł kawałek dalej, by zrobić miejsce spadającemu Kid Flashowi.
-Wally! Wróciłeś! Co to za gra?-
Zwrócił swą uwagę na ubraną w zieleń kobietę w jego ramionach. Dlaczego nie położył jej spać? A co najgorsze... Dlaczego ją obudził?! Wskazał na nią palcem.
-Ona też z nami gra?-
Dziwne zajęcia tutaj mieli, naprawdę... Ale przynajmniej mógł dużo pobiegać i poznać nowych ludzi!
--------------------

 
 
 Omen


Informacje
Imię i nazwisko: Lilith Clay
Pseudonim: Omen
Wiek: 22
Multikonta: Jedwabek, Milagro, Firestorm
Karta Postaci: Klik
Relacje: Klik
Wysłany: 2018-11-06, 09:52   

Twarde lądowanie na pewno było miększe niż upadek plackiem na asfalt, mimo to z klatki piersiowej zgniecionej dziewczyny wydobyło się stłumione stęknięcie. Znała umiejętności Miny, więc nie musiała się rozglądać cudzymi oczami, by zorientować się, gdzie zostali wysłani: w sam środek gówna, z którego już została praktycznie wyrwana. Mimo wszystko rozejrzała się wykorzystując wzrok każdej osoby, do której umysłu mogła sięgnąć i zobaczyła pełen skład klubu swoich antyfanów, osobliwą kopułę, a także niesamowicie szybkiego dzieciaka. Hm? Czy to? Niemożliwe! Przecież nie było mnie tylko dwa lata! Nie pamiętała wielu rzeczy, ale akurat tego, że przed jej zniknięciem Wally nie miał żadnych potomków była stuprocentowo pewna. Chociaż... cholera wie, jak szybko dorastają speedsterzy. I kim jest Artemis!? Te myśli rozbrzmiewały w jej głowie samoistnie. Uciszyła je. Wiedziała, że to nie czas na takie rozważania, a już na pewno nie czas na szukanie informacji o Artemis i pochodzeniu Barta w umyśle Wall'ego. To nie jego, a pozostałych powinna skanować, to pozostałym powinna się wdzierać do podświadomości, żeby odczytać coś więcej niż na przykład powierzchowną, pełną wątpliwości myśl, która wręcz natychmiast została wyartykułowana.
- O nie, nie, nie, nie ma takiej opcji! TO jest Kid Flash! Nie będę walczył z Kid Flashem - wyrwało się magicznemu kowbojowi: Jamesowi z wyraźną pretensją w głosie - My jesteśmy ci dobrzy, prawda? Ona powinna być tą złą. Nie stanę w szranki ze znanym bohaterem - zdecydowanie zaoponował, a światło jego kryształowej kuli wyraźnie straciło na intensywności. Pod wpływem dotyku Barta ściana nie stała sztywno, a nieznacznie zafalowała, niczym tafla wody, albo luźno naciągnięta płachta widocznie tracąc swój atrybut pozornej nienaruszalności.
- Spokój. Utrzymaj barierę - rzucił rozkazująco Warblade - Oczywiście, że jest tą złą. Prawdopodobnie namieszała chłopakowi w głowie. Potrafi takie rzeczy - stwierdził wciąż zostając przy swojej teorii sprzed dworca - Dzieciakowi, który uważa to wszystko za grę zapewne też, to nie jest normalne - w ogóle go nie obchodziło, że mogą istnieć inne powody, z których Wally zadaje sobie trud ratowania Omen, albo przez które Bart jest taki, jaki jest. Dyskusja ta wyraźnie wskazywała na to, jak bardzo niezgrany jest ich zespół. Nie tylko nie potrafili zachować wzajemnie swoich sekretnych tożsamości, co z resztą całkiem skutecznie powtórzył Bart, ale też nie umieli się zwyczajnie dogadać w kluczowych momentach, co z resztą całkiem skutecznie powtórzył Bart... Przynajmniej szanse były wyrównane.
Podciągnęła kolana pod brodę uwalniając się z uścisku Wally'ego i samodzielnie stanęła na ziemi opierając większość ciężaru ciała na zdrowej nodze.
- Nie ingeruję w umysły innych. Nie wprowadzam stałych zmian. Już od dłuższego czasu. Nikomu - stanowczo zaprzeczyła wymysłom Warblade'a. Na dworcu jego słowa wzbudzały w niej strach przed straceniem zaufania West'a, tutaj jedynie irytację. Nie będzie jakiś metalowy człowiek rozpowszechniał o niej pomówień w celu wymuszenia na innych agresji wobec bliskich jej osób.
- Czego wy w ogóle ode mnie chcecie? - zapytała. Całkiem konwencjonalnie. Z powierzchownych myśli Miny oraz Jamesa mogła jednie wywnioskować, że chcą ją złapać: nie pozwolić jej zbiec, ale nie jaki był tego wszystkiego ostateczny cel. Owszem, mogła się zagłębić w ich umysły, zapewne znalazłaby odpowiedź, ale jednocześnie zaczęłaby intensywnie świecić, a co za tym idzie cała jej poprzednia wypowiedź straciłaby na wiarygodności. Może, nawet jeśli nie będą skorzy do odpowiedzi, sprowokowana pytaniem, upragniona informacja wypłynie chociaż na wierzch ich świadomości. Dobrze byłoby sobie w końcu cokolwiek wyjaśnić.
--------------------

 
 
 Wally West 
Founding Titan


Informacje
Imię i nazwisko: Wallace Rudolph West
Pseudonim: Kid Flash
Miasto: Central-Keystone/Bludhaven
Wiek: 21 lat
Grupa: Titans
Multikonta: Stephanie Brown/Keren Kent
Karta Postaci: Klik
Relacje: Klik
Wysłany: 2018-11-26, 01:31   

Chwilowo Wally zignorował Barta. Chociaż wywnioskował, że dzieciak zupełnie nie wziął na poważnie jego polecenia "Zmywamy się", po tym, co młody powiedział, nie zamierzał teraz zajmować się jego niesubordynacją. W tym momencie bardziej zajmował go dialog, jaki nawiązał się pomiędzy metalową paszczą, a jego kolesiem.
- Wy jesteście ci dobrzy? - Zaśmiał się - Gdy ostatnio sprawdzałem, to my byliśmy bohaterami, a wy strzelaliście do bezbronnych ludzi w biały dzień. No i to co mówi ona - Tu wskazał na Lilith - Nie zrozumcie mnie źle, działa na mnie i to jak. Ale nie w taki sposób. Znamy się od dawna, nie odmówiłbym jej pomocy, szczególnie gdy zagrażają jej takie zbiry jak wy.
Gdy to mówił, koło niego pojawiła się dziewczynka z wcześniej. Ta superszybka, która w międzyczasie superszybko zapoznawała się z Bartem.
- Nie jesteśmy zbirami! - Zawołała z oburzoną miną. Wally aż zrobił krok do tyłu - Przecież mówiłam, że jestem fanką! I gdyby nie Warblade...
- Milcz! - Przerwał jej Warblade - Czego chcemy? Chcemy, żebyś oddała nam nasze życia! Przez nią nie wiemy kim jesteśmy... Kim byliśmy, gdzie są nasze rodziny...
W głosie mężczyzny dało się wyczuć desperację. Wally popatrzył na niego, a następnie obrócił twarz w stronę Lilith.
- Łał. Serio to zrobiłaś? - Zapytał dość głośnym szeptem, nachylając się nad nią.
--------------------
 
 
 
 Impulse
The Fastest Teenager Alive


Informacje
Imię i nazwisko: Bartholomew "Bart" Allen II
Pseudonim: Impulse
Miasto: Central City
Wiek: 14
Grupa: Bohater
Multikonta: Reaper/Booster Gold/Bennett/JBlood/Eternity
Karta Postaci: Klik
Relacje: Klik
Wysłany: 2018-11-26, 20:45   

Zmarszczył gniewnie brwi. Zignorowano go. Dlaczego? Przecież ładnie zadał pytanie! Nawet zadał je w tutejszym języku, a nie w Interlac, więc Wally na pewno go zrozumiał... Więc co poszło nie tak?! Pojawił się przed nim i dźgnął go palcem w brzuch, ignorując to, że prawdopodobnie odbywała się jakaś ważna rozmowa, czy coś w tym stylu. Nie wydawała się ciekawa, w końcu tylko gadali. Bart zdecydowanie bardziej wolał działać, o tak! Spojrzał z wyrzutem na swego idola, lecz nic nie powiedział. Fuknął tylko i odbiegł kawałek dalej, na tyle daleko by móc bez problemu oglądać całą dyskusję, lecz też nie za daleko. Bariera trochę ograniczała mu ruchy, niestety. No, ale poza nią miał poważniejsze problemy... Zaczęło mu się trochę nudzić. Na początku było fajnie i w ogóle, ale teraz? Teraz tylko gadali! Rozumiecie? I nawet nie gadali do niego! Ziewnął przeciągle i spojrzał znudzonym wzrokiem na zebranych mówiących w zwolnionym tempie. Raaaanyyyy! Długo jeszcze? Dlaczego nie mogli porobić nic ciekawszego? Dlaczego musiał na nich czekać?! Zaraz! Wcale nie musiał na nich czekać! Ten śmieszny koleś z kulką w rączce prawdopodobnie stworzył całą tę barierę, przynajmniej z tego, co Impulse zauważył. Może dałoby się z nim dogadać... Oby! Inaczej chyba zanudzi się tutaj na śmierć, a tego wolał uniknąć. Salon z grami nadal był otwarty, więc mógł grać dopóty, dopóki żetony mu się nie skończą, a to może trochę potrwać. Znalazł się za mężczyzną i klepnął go w ramię.
-Hej! Co tam? To ty stworzyłeś tę barierę? Tutaj jest nudno, mógłbyś ją zabrać?-
Kowboj odwrócił się zaskoczony i zdążył wydusić z siebie tylko "Hę!?", nim uwagę chłopaka przyciągnęło coś innego. Znalazł się przy Wallym, a potem... Został obalony na ziemię. Zdążył tylko krzyknąć "Whoa!", a potem znalazł się brzuszkiem na ziemi. Obrócił głowę w prawo i kątek oka dostrzegł, że "obalającym" była ta speedsterka, która teraz na nim leżała!
-Stój! Spokojnie! Rany! Co jest z tobą nie tak? Wiesz, jak ciężko cię złapać, gdy tak biegasz?-
Nie miał najmniejszego pojęcia, o co jej chodziło. Przecież nic takiego nie robił! A skoro mieli z nim taki problem, to czemu go nie wypuścili? Wally ewidentnie nie potrafił dobierać ludzi do gier.
-Ze mną jest wszystko w porządku, to z wami jest coś nie tak. Dlaczego mnie nie puścicie? Ta gra jest nudna.-
Zaczął się szamotać, by się uwolnić, co udało mu się po chwili. Dziewczyna z niego zleciała, więc szybko wstał, otrzepał kostium i wrócił do Kid Flasha.
-Strzelali do bezbronnych? Po co? Przecież za to są ujemne punkty... I mogę już iść? Nudno tutaj.-
Znów ziewnął, by podkreślić swe słowa. Na początku było fajnie, był bohaterem, poznał kilku nowych ludzi, ale cała zabawa zmieniła się w gadaninę o głupotach. A on nie lubił gadanin o głupotach... Na dodatek ta biegaczka miała jakiś problem. Cały czas starała się go zatrzymać, ale całe szczęście była wolniejsza, więc skupił się na niej i na tym, by unikać jej prób... W sumie, dzięki temu było chociaż trochę ciekawiej.
--------------------

 
 
 Omen


Informacje
Imię i nazwisko: Lilith Clay
Pseudonim: Omen
Wiek: 22
Multikonta: Jedwabek, Milagro, Firestorm
Karta Postaci: Klik
Relacje: Klik
Wysłany: 2018-12-14, 12:43   

W reakcji na wybuch Christiny i podniesiony głos Warblade'a również cofnęła się o krok niefortunnie obciążając postrzeloną nogę. Zachwiała się i syknęła z bólu z trudem utrzymując równowagę. Pochyliła się kładąc lewą dłoń na udzie i uciskając wciąż krwawiącą ranę. Więcej oddawała w ramach Dni Honorowego Krwiodawstwa niż do tej pory z niej wyciekło, mimo to robiło jej się słabo. Zapewne na samą myśl, że tutaj nie ma raczej co liczyć na tabliczkę czekolady po wszystkim.
- Noooo, tak - odpowiedziała trochę ciszej, jednak wciąż słyszalnie - Przecież ci powiedziałam - dodała kuląc się i znacznie malejąc w stosunku do nachylającego się nad nią Wally'ego. Jak cały czas gryzły ją wyrzuty sumienia, tak teraz odgryzły jej chyba rękę aż po sam łokieć. Heloł Lilith! Jak mogłaś być aż taką egoistką? Jak mogłaś się przez pół roku zajmować sobą i swoją amnezją, kiedy z Kolonii wyszły dziesiątki dzieciaków w nie lepszym stanie niż ty sama!? W stanie, do którego ich osobiście doprowadziłaś.
- Nie mogliście od tego zacząć? Nie odmówiłabym, nie musielibyście wyciągać ciężkich dział, nie byłoby zniszczonej witryny na dworcu, wraku na wylotówce i nie zranilibyście mi znajomego... - odparła z wyrzutem. Desperacja, desperacją, ale przydałoby się chociaż trochę kontrolować.
- Porwanie to nie najlepszy sposób na rozpoczęcie dialogu - stwierdziła, po czym kąśliwie mruknęła pod nosem, że - Za to też są ujemne punkty - Nie wnikała w metody wychowawcze Wally'ego, ale osobiście uważała system punktacji zachowań na plus i na minus za dosyć kontrowersyjny. Nawet jeśli dzieciak miał jakieś zaburzenia, na co wskazywało jego specyficzne zachowanie, to miała wrażenie, że takie ocenianie nie ma prawa być efektywne.
- Nikt stąd nie pójdzie dopóki ona nas nie naprawi - wtrąciła się Mina, stanowczo, aczkolwiek w dosyć dziecinny sposób. Jej ton przypominał należący do dzieciaka, który zostawi nie tylko ziemniaki, ale również mięso i surówkę niezależnie od zachęt i argumentów babci. Jeśli cała czwórka była chociażby w połowie tak zdesperowana, jak Warblade i tak zdecydowana, jak Mina, to zapowiadało się sporo, jeszcze nudniejszej dla Barta, zabawy na środku ulicy.
- To może potrwać - oznajmiła Lilith, jakby to nie było oczywiste. Nigdy nie odwalała fuszerki, nawet jako prawa ręka arcyzłola, a więc pranie mózgu w jej wykonaniu było również (jakkolwiek to brzmi) dobrą robotą. Niby wiedziała, jak się za to zabrać, ale wielki, zagmatwany węzeł wciąż pozostaje wielki i zagmatwany, nawet jeśli się wie, gdzie znajdują się obydwa końce nitki. Umysły tych, tutaj były właśnie takimi węzłami. Jakby tego było mało wciąż dzwoniło jej w głowie po niedawnym, bliskim spotkaniu z podłogą, a wierzcie lub nie, maltretowanie czerepu psychika wcale nie wzmacnia jego zdolności.
- I może być nieprzyjemne - wyrwało jej się zanim zdążyła się ugryźć w język. Brawo Lilith! Mistrzowsko wzbudzasz zaufanie w osobach, które już mają cię za wroga. Mimo wszystko była to prawda. Samo grzebanie w umyśle nie boli, jeśli grzebany nie stawia się grzebiącemu, ale... N.O.W.H.E.R.E. nie porywało i nie wcielało w swoje szeregi dzieci chcianych, kochanych, z dobrych, szczęśliwych domów, których zniknięcie byłoby szybko zauważone i postawiłoby na nogi całą, okoliczną policję, a może nawet służby specjalne.
Oby tylko potem nie żałowali dowiedzenia się, gdzie są ich rodziny.
--------------------

 
 
 Wally West 
Founding Titan


Informacje
Imię i nazwisko: Wallace Rudolph West
Pseudonim: Kid Flash
Miasto: Central-Keystone/Bludhaven
Wiek: 21 lat
Grupa: Titans
Multikonta: Stephanie Brown/Keren Kent
Karta Postaci: Klik
Relacje: Klik
Wysłany: 2018-12-26, 20:54   

- Więęęęęc... Sprawa załatwiona? - Zapytał Wally, mają wrażenie, że to wszystko kończy się trochę antyklimaktycznie - Umiesz naprawić to co Zła Lilith zepsuła?
Żałował, że jednak nie dowali Warblade'owi. Koleś na to zasługiwał. Wyraźnie był zdziwiony całym obrotem sytuacji. Wally patrzył na niego spode łba. Jeszcze kiedyś na siebie wpadniemy. Ta myśl sprawiła, że poczuł się lepiej. Wizja zniekształconej, metalowej paszczy mężczyzny była satysfakcjonująco-kojąca.
Przyciągnął do siebie dokazującego ze speedsterką Barta.
- Jeśli zamierzacie bawić się sondy umysłowe i takie tam, to zrobicie to na naszym terenie - Powiedział głośniej, wpatrując się w nich, a w szczególności w Warblade'a, zmrużonymi groźnie oczami - W Wieży Tytanów. Pojawcie się kiedyś i zapukajcie do drzwi. Tak robią normalni ludzie.
To powiedziawszy, poderwał Omen na ręce. Bariera, która oddzielała ich całkiem opadła, a dotychczasowi prześladowcy wpatrywali się w nich milcząc. Chyba było im głupio.
- Dawaj Młody, ścigamy się. Za mną!
I w mgnieniu oka opuścili okolicę, kierując się ku Bludhaven i Wieży Tytanów.

[z/t]
--------------------
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 2 
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Abreo_LoteQ Created by Phantom © 2008-2009


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 8