DC Universe
» Rozgrywka » Gotham City » Oceana strip club


Oceana strip club
Autor Wiadomość
 Red Hood 


Informacje
Imię i nazwisko: Jason Todd
Miasto: Gotham City
Wiek: 21 lat
Grupa: Anti-Heroes
Karta Postaci: Klik
Relacje: Klik
Wysłany: 2018-10-12, 20:31   Oceana strip clubJeden z bardziej ekskluzywnych klubów ze striptizem w Gotham City.
--------------------
„Really? You don't think I understand what it's like to be abandoned?
Forgotten? To be the Robin nobody trusts?”

 
 
 Black Bat 


Informacje
Imię i nazwisko: Cassandra Cain-Wayne
Pseudonim: Black Bat
Miasto: Gotham
Wiek: 19
Grupa: Heroes
Karta Postaci: Klik
Wysłany: 2018-10-13, 11:56   

Cass już nie wdawała się w dalsze dyskusje, bo to ciągnęło za sobą kolejne pytania. To dlaczego nie chciała zwrócić się po pomoc do Bruce'a było jej sprawą i nie zamierzała się tym dzielić, a na pewno nie z Jasonem. Zresztą tak nagle poczuła przypływ zmęczenia, że nawet nie pamiętała kiedy zasnęła. Nie przeszkadzał zadymiony pokój, siorbanie z puszki czy wiercący się Todd. Zmęczenie tak zmogło, że obudziła się grubo po południu.
Pierwsze co poczuła to niewyobrażalny głód, dlatego udała się na poszukiwanie śniadania i... znalazła jakieś stare płatki i bardzo... bardzo nieżyjące już mleko w którym chyba coś zdechło, więc zadowoliła się starymi płatkami. Todd sobie spał w najlepsze, ale to dobrze. Po wczoraj miała dość jego gadania, a zapowiadało się, że to nie koniec ich wspólnych przygód. Najpierw suche śniadanko, potem zimny prysznic, a potem wygrzebała z torby swój strój treningowy i na odnalezionym, wolnym fragmencie podłogi zaczęła wykonywać podstawowe ćwiczenia. Wyciszenie, rozgrzanie mięśni, a potem płynne przejście do bardziej skomplikowanych układów. Była tak bardzo skupiona, że nawet nie zarejestrowała kiedy się obudził. Zresztą nie miało to dla niej znaczenia póki mało gadał był nawet do zniesienia. A potem znowu prysznic, płatki, posprzątała swoje legowisko, ubrała się po cywilnemu i grała na komórce oraz przeglądała najnowsze informacje z nocy.
...Aż w końcu nadeszła ta sądna godzina. Najpierw pojawiło się spięcie, dlaczego mają udać się po cywilnemu. Potem kolejno o motocykl, a jak już doszli do jakiegoś konsensusu to o prowadzenie motocyklu, a potem, że ma go objąć w pasie skoro 'zadecydowała', że ma siedzieć z tyłu. Ani jej się śniło go obejmować w jakikolwiek sposób Jasona Todda, dlatego ten mały uparciuch złapał się z tyłu i ...próbował nie spaść, bo przecież najwredniejszy potwór nie zamierzał niczego ułatwiać i celowo kluczył ulicami Gotham jak ostatni wariat.
Zatrzymali się po drugiej stronie budynku i wtedy miała jeszcze nadzieje, że Todd nie chce jej zaciągnąć do klubu ze striptizem, ale spojrzenie młodego mężczyzny po zdjęciu kasku naprawdę wiele jej powiedziało.
- Jeżeli chcesz... załatwiać tam prywatne sprawy to poczekam na zewnątrz - Wyraziła swoją dezaprobatę grumpy miną. Trochę ją drażnił, bo mieli sporo do roboty, a on najwyraźniej... zaraz przed chciał... się ...zrelaksować? Nie miała pojęcia o co chodzi i wolała nie wiedzieć.
--------------------

 
 
 Red Hood 


Informacje
Imię i nazwisko: Jason Todd
Miasto: Gotham City
Wiek: 21 lat
Grupa: Anti-Heroes
Karta Postaci: Klik
Relacje: Klik
Wysłany: 2018-10-13, 15:13   

To pytanie i tak prędzej czy później padnie, to że nie padło teraz to oznaczało tylko tyle że Todd postanowił za bardzo nie męczyć jej od razu. I dobrze że takie rzeczy jej nie przeszkadzają bo będzie musiała się przyzwyczaić gdyż przez co najmniej kilka dni będzie tutaj pomieszkiwać, więc i sypiać. No dobra, zawsze może wrócić do rezydencji ale skoro tutaj była to Jason wiedział że tak się nie stanie, ba, to że nie zwróciła się o pomoc do Bruce'a też to tylko potwierdzało. Gdy Cass się obudziła Jay jeszcze spał, więc miała okazję, nie pierwszy raz już zresztą zobaczyć jak bardzo niespokojny ma sen. Rzucał się po tej podłodze jakby miotał nim szatan, oczywiście nie zabrakło ględzenia, wspominków Jokera, a także Bruce'a, zaciskania zębów itp. W końcu jednak się obudził, jak zwykle obudziło go to samo czyli wybuch w którym umarł. Jak zwykle też obudził się cały zlany potem, ale już na tyle się do tego przyzwyczaił że przynajmniej nie krzyczał tak jak to robił na samym początku. No i w przeciwieństwie do początków był bardzo spokojny, dlatego Cass mogła nie zauważyć że się obudził, no i w ogóle nie zauważać że tu jest, dlatego mógł być dla niej znośny. Dopiero gdy sam poszedł pod prysznic, lodowaty jak zawsze wrócił do siebie, więc jak już wyszedł spod niego na nowo był tym samym wkurzającym dupkiem Toddem. Na 'śniadanie/obiad/kolację' strzelił sobie browarka z fajeczką i był gotów na ich wypad... akurat już był wieczór. No i oczywiście jak Jay był sobą to już pojawiły się spięcia więc Cass już miała mord w oczach, który Todd uważał za całkiem słodki. Zaczęło się od tego że idą w cywilu, przez to czym jadą, jak jadą, aż po to że Jay chciał się zabawić, choć ostatnie było błędnym myśleniem panny Cain-Wayne. - Czyli co? Na pierwszym przystanku odpuszczasz misję? No ładnie... - Zaśmiał się i nawet klasnął w dłonie którymi zaczął po chwili pocierać. - Dobra koniec świrowania, rusz tu swoje seksowne cztery litery i wchodź ze mną do środka. Może być wesoło więc przyda mi się Twoja pomoc. - I jakby nigdy nic ruszył przed siebie zatrzymując się pod drzwiami klubu. - Jesteś gotowa? - Zapytał ponownie posyłając jej swój szelmowski uśmiech łapiąc za klamkę. Cass mogła być już gotowa na bitkę widząc dwóch goryli przed drzwiami klubu, ale najwidoczniej Jason ich znał bo przepuścili go tylko się do niego uśmiechając.
--------------------
„Really? You don't think I understand what it's like to be abandoned?
Forgotten? To be the Robin nobody trusts?”

 
 
 Black Bat 


Informacje
Imię i nazwisko: Cassandra Cain-Wayne
Pseudonim: Black Bat
Miasto: Gotham
Wiek: 19
Grupa: Heroes
Karta Postaci: Klik
Wysłany: 2018-10-13, 22:42   

"Czasami" miała chwile wątpliwości czy ta ich... pożal się boże misja zostanie zakończona sukcesem i własnie kolejny raz przyłapała się na beznadziejnych rozmysłach w momencie, gdy Todd ugościł swój żołądek pożywnym śniadaniem w postaci browara i fajki. Serio? Nie twierdziła, że musi wpierdzielać zbalasowany posiłek, bo sama tego nie robiła, ale...... Serio? Krytyczne spojrzenie Cassandry mówiło wszystko, więc nie pisnęła słówka. Nie będzie mu przecież prawić jak Bruce, ale.... serio? ...Zresztą nieważne. Byle był na chodzie, a skoro pierwszy przystanek po dane mieli mieć za sobą właśnie dziś to podpisuje się pod tym obiema łapkami.
...Ech, gdyby tylko wiedziała jaki to będzie przystanek i jakie miejsce... Przez kilka sekund wlepiała w niego pytające spojrzenie, a z poza rozsuniętych warg nie dobył się żaden dźwięk. Stała tak dopóki sam się nie odezwał rzucając oszczerstwem na które nie mogła nie zareagować.
- Nikt nie powiedział, że odpuszczam misje po prostu... - Zanim zdążyła wytłumaczyć wciął się w zdanie, co odebrała świerzbieniem w łapce. Kolejny raz przyłapała się na nieodpartej chęci, żeby go tak... strzelić delikatnie w twarz, ale powstrzymała mordercze zapędy. Wiedziała, że do niczego dobrego nie doprowadzi, więc nie ujawnianiła swoich negatywnych emocji i wzięła głębszy oddech, a potem ruszyła za Toddem. Już mimo uszu puściła mu te 'seksowne cztery litery', bo zainteresowało co innego.
- Pomoc? - Jakoś... zabrzmiało jej to podejrzanie, ale chyba wszystko brzmiało podejrzanie w progach tego miejsca.
- Jasne - Wymamrotała w odpowiedzi na kolejne pytanie, ale nie była gotowa. Bardzo nie była.
Dwóch drabów omiotła tylko spojrzeniem i od razu wiedziała, że nie przygotowują się do ataku. Wręcz przeciwnie. Czemu nie dziwiło, że Todd był tu stałym klientem? Mentalnie pokiwała głową z niedowierzaniem, a potem wkroczyła do budynku wraz za nim.
Pierwsze co uderzyło już w samym przedsionku to zapach. Mieszanina dymu cygar, równie duszących perfum i odoru alkoholu. Dźwięk jaki wdzierał się w jej uszy był przejaskrawiony basem, zagłuszał zmysł i już ledwo słyszała myśli, ale to niestety nie koniec tej przeprawy. Zmrużyła oczy, gdy Todd w ten swój nonszalancki sposób otworzył drzwi do sali głównej. Światło jakie błysnęło w jej bursztynowe oczy okazało się za mocne, ale był to zwykły pech. Czerwony reflektor akurat mignął w ślepia batmanki, więc zaraz odzyskała wizję i troszkę... zaczęła tego żałować. Pomimo wijącej się golizny szła za nim dalej, pomimo braku poczucia jakiegokolwiek komfortu, bo tłok, bo miejsce, w którym nigdy wcześniej nie była, bo nie zapoznała się z iloma wyjściami awaryjnymi mają do czynienia, włącznie z tymi ukrytymi, kroczyła dzielnie za Jasonem, zdając się na niego. Może nie powinna?
Właściwie nie tyle raziła ją nagość, bo takiego wstydu po części została wyzbyta, tylko to w jaki sposób wykorzystywały swoje ciało. Zatrzymała się przy jednym z wybiegu na którym w jednoznaczny sposób eksponowała swoje ciało dość hojnie obdarzona kobieta. Cassandra czuła, że striptizerka wcale nie chce tu być, jak zresztą 3/4 kobiet w tym klubie. Dziewczyna mogła mieć mylne wrażenie, ale w odbiciu jednego z świateł dostrzegła zamaskowane podkrążone oczy i siniec na policzku przykryty grubą warstwą pudru. Na pierwszy rzut oka ciężko było dostrzec, zresztą ... kto patrzył w oczy jeżeli miał przed sobą takie ciało?
--------------------

 
 
 Red Hood 


Informacje
Imię i nazwisko: Jason Todd
Miasto: Gotham City
Wiek: 21 lat
Grupa: Anti-Heroes
Karta Postaci: Klik
Relacje: Klik
Wysłany: 2018-10-17, 18:13   

Spojrzenie Cass mówiło wszystko ale może to nawet lepiej, że słownie w żaden sposób nie skomentowała 'śniadania' Jasona, bo już by zaczął jej ględzić, że przecież od dawna takie sobie serwuje i jest w świetnej dyspozycji, a poza tym zaraz by ją przy okazji zawstydził i na dzień dobry strzeliłaby focha, bo uznałby, że się nim przejmuje, a skoro się przejmuje to jest dla niej ważny i czuje coś do niego... a wtedy? Wtedy rzeczywiście mogłoby by być różnie z ich misją. - Po prostu? Co? Wstydzisz się? Jakbyś miała maskę to też byś się wstydziła? - Jason troszeczkę ją celowo musiał powkurzać, bo taka już jego natura, no ale też w pewien sposób chciał żeby Cass przełamała swoje lęki, a z nią inaczej się nie da jak nawtykać jej, że się czegoś boi. Zresztą pewnie gdyby Jay trochę nie poględził to ostatecznie Cass poczekałaby na tyłach budynku i wpadła do środka gdyby zaczęła się akcja, a tak udało mu się ją zaciągnąć do środka od razu. Swoją drogą po raz kolejny chłopak odniósł wrażenie, że najchętniej dała by mu po mordzie co jeszcze bardziej wprawiało go w świetny humor. Ten cholerny dupek naprawdę świetnie się bawił jak Cass chciała a nie mogła. W każdym razie gdy już weszli do środka było widać między nimi mocny kontrast, Bat była mocno spięta i nie było wątpliwości, że nie czuje się tutaj zbyt dobrze i że chce aby już mieli to za sobą, natomiast Todd bawił się świetnie i był najwyraźniej obyty z tego typu miejscami. Zresztą Cass musiała od razu to zauważyć, bo wszedł do klubu jak do siebie. Ale miała też rację, wiele dziewczyn było tu z przymusu i to poniekąd był dodatkowy quest Jasona - o czym córka Bruce'a nie wiedziała. Jason ukrył tutaj celowo te dane żeby ściągnąć tu Cassandrę która miałaby przy okazji pomóc uratować mu te dziewczyny - oczywiście wszystko ustawił tak żeby to wyszło przypadkiem. W każdym razie potrzebował jej pomocy, bo klub należał nie do kogo innego jak do Black Maska, więc samemu byłoby bardzo ciężko ale już dwójka takich badassów to co innego. Czemu natomiast po cywilnemu się tu zjawili? Ano właśnie żeby Bat zobaczyła co tu się dzieje i sama wyszła z inicjatywą żeby je uratować - wtedy by było, że to jej pomysł, a nie Jasona. To ona będzie bohaterką, a on dalej będzie mógł zgrywać tego dupka. - Nie zatrzymuj się. Chodź. - Powiedział do dziewczyny i ruszył do jednej z loży VIPowskich. Oczywiście zostali do niej wpuszczeni bez problemu - wyglądało na to, że Jay znów przekupił kogo trzeba. - A teraz słuchaj mnie uważnie. Zamówimy po jednym drinku, a Ty masz udawać, że się świetnie bawisz. Potrafisz w aktorstwo więc uśmiechaj się na tyle na ile potrafisz, i siądź blisko tak jakbyś była moją dziewczyną. Nie chcesz to nie musisz mnie całować ale udawaj. - Po co to wszystko? Ano po to żeby nie wzbudzali za bardzo podejrzeń, a wraz z drinkiem kelner poda im ukrytą kartę na której są zapisane owe dane.
--------------------
„Really? You don't think I understand what it's like to be abandoned?
Forgotten? To be the Robin nobody trusts?”

 
 
 Black Bat 


Informacje
Imię i nazwisko: Cassandra Cain-Wayne
Pseudonim: Black Bat
Miasto: Gotham
Wiek: 19
Grupa: Heroes
Karta Postaci: Klik
Wysłany: 2018-10-27, 11:28   

Intuicja Cassandry jak zwykle uratowała przed nieporozumieniem. Nie żeby był jej zupełnie obojętny, w końcu Batman naciskał by (w miarę możliwości) trzymali się razem, pomagali sobie i dbali o siebie. Z większości przykazów Todd się wykruszał, ale nie oznaczało to, że i ona nie przejęła się jego losem, że... nie przejmowała się jego przeszłym losem oraz tym co go spotkało. Niestety łatwo o tym zapomnieć, gdy uśmiechał się do niej ten swój wredny sposób. Tylko dzięki wspomnianej już intuicji mogli kontynuować misje bez niepotrzebnej wymiany zdań. Może nie dałaby się sprowokować tak jak myślał? Zresztą sam fakt, że w momencie gdy zasugerował jakoby z maską miała się mniej krzywić i nie czuć aż tak mało komfortowo będąc w TYM konkretnym miejscu wydawała się nad wyraz nietrafiona. Zrobił to celowo, ale nie komentowała. Wolała zbyć milczeniem i nie wdawać się w dyskusje tłumacząc, że dla niej maska nie jest czymś za czym się chowa. Nosząc ją nie staje się bardziej odważna czy bardziej narwana. Nosząc ją nie kusi się o słowa, które bez niej nigdy by nie padły. Po prostu dbała o swoją prywatność, czyli o coś co Babs bardzo szybko w perswadowała Batmanowi, a potem i Cass, gdy ta świeciła swoją twarzą na monitoringu, nie zastanawiając się zupełnie nad tym, jakie konsekwencje może za sobą pociągnąć takie niedbalstwo. To ona jako pierwsza zawalczyła o szanse na względnie normalne życie Cassandry, ale czy sama tego chciała? Nie było na to czasu. Nie póki sprawa jej ojca nie została rozwiązana...
Widząc tę swobodę w wydaniu Todda oraz krzywdę z jaką musiały się borykać kobiety tu 'pracujące' zapewne za pół darmo... zaczęła mieć o nim jeszcze gorsze mniemanie. Skąd mogła wiedzieć, że to był jakiś... jego pokrętny plan? Ruszyła za nim zła eksponując spod kaptura grumpy minkę. Z tego wszystkiego nie zwróciła nawet uwagi, że przeszli do loży vip. Jedyne co przykuło uwagę to dwóch goryli stojących przy drzwiach. Nie byli to zwykli mężczyźni, czy ...jak to mówią, zwykłe 'karki'. Nie tylko świadczyła o tym ich postawa, ale również uzbrojenie.
Gdy w końcu Todd raczył skupić na niej uwagę wysłuchała go w prowizorycznym spokoju. Na szczęście było na tyle głośno, że nikt stojący, albo siedzący w bliższej odległości nie mógł tego usłyszeć. Naprawdę miała dość tej atmosfery, a słowa, które padły jeszcze bardziej nią wzburzyły.
- A teraz ty słuchaj mnie uważnie, po pierwsze nie będę nikogo udawała, a przede wszystkim nie twoją... dziewczynę, po drugie czy zdajesz sobie sprawę, że większość tych ...pań ...że są do tego zmuszane? I po trzecie nie piję alkoholu - Patrzyła mu z całą swoją pewnością siebie prosto w oczy. W jej natomiast wielkich, bursztynowych odbijał się miraż tandetnych świateł z reflektorów. Rażących, oślepiających, by nikt nie dostrzegł prawdy o tym miejscu. Miała jeszcze czwarte pytanie, ...czy Todd na serio właśnie tu zapraszał swoje dziewczyny na randki? Skoro to miało nie wzbudzać podejrzeń i mieli właśnie dlatego czuć się tu swobodniej ...Ale ...wolała żyć w niewiedzy, dlatego dała sobie spokój.
--------------------

 
 
 Red Hood 


Informacje
Imię i nazwisko: Jason Todd
Miasto: Gotham City
Wiek: 21 lat
Grupa: Anti-Heroes
Karta Postaci: Klik
Relacje: Klik
Wysłany: 2018-10-30, 18:31   

Jason domyślał się że nie jest obojętny Cass, ale niestety to były tylko domysły. Niestety dla niego, dla niej jak najbardziej stety bo gdyby przypadkiem mu się wygadała, albo wspomniała o tym przez sen czy cokolwiek Jay na pewno by jej tego nie darował i wypomniał prędzej czy później tylko po to żeby ją wkurzyć. Niestety nie miał tyle szczęścia, ale być może kiedyś to się zmieni i będzie miał okazję ją podrażnić w ten sposób, to jednak teraz nie było najważniejsze. Teraz liczyła się misja i w tym zgadzali się oboje, choć podejście do niej mieli trochę inne, jednak żeby misja zakończyła się sukcesem Cass musi się dostosować do reguł Jasona, nawet jeśli ma go za najgorszego dupka świata. Chociaż czy rzeczywiście tak jest? Czy na pewno go za takiego ma mimo iż głośno mówi że tak właśnie jest? Ciężko powiedzieć bo była kilka razy świadkiem zachowań Jasona które były o 180 stopni inne niż te które pokazuje na co dzień. Np. widziała sytuację w której Jason i Dick jak zawsze się żarli, ale zostali napadnięci i Grayson choć nie został postrzelony to napastnik strzelił w niego, na co Todd zareagował bardzo agresywnie atakując strzelca brutalnie go nokautując. Dodając że Dick jest dupkiem, ale nikt po za nim nie będzie go prał. Ta sytuacja i kilka jeszcze innych na pewno musiały dać Cass do myślenia, ale teraz ciężko było o tym pamiętać gdy zachowywał się jak skończony dupek, udając że kompletnie nie interesuje go los dziewczyn w klubie. - Cass kurwa nie teraz. Teraz masz udawać że dobrze się bawisz i że jesteśmy razem, w innym wypadku misja się nie uda a my skończymy w czarnych workach w jeziorze. Więc przestań strzelać tu fochami czy swoimi mądrościami, a dostosuj się do sytuacji. - Oczywiście wciął się jej w słowo gdy zaczęła gadać bo to nie był odpowiedni moment. Ba, to był najgorszy możliwy moment na takie rzeczy jakie teraz zaczynała robić. - Widzisz tych dwóch goryli którzy tam stoją? Oni są na venomie i to tym który został pomieszany z tytanem Jokera, a chyba pamiętasz co ostatnio się działo jak napatoczyłaś się na tak wzmocnionych drągali. - W pewnym momencie spojrzenie jednego z nich padło na Jaya i Cass, chłopak zarzucił jej na ramię rękę i przytulił mocno do siebie. - Chodzi nam o dane pamiętasz? O dane dzięki którym dorwiesz Caina. - Bat naprawdę czasem trzeba wstrząsnąć. W pewnym momencie Jason nachylił się, więc wyglądało tak jakby się całowali. Kaptur na głowie Cass trochę też pomagał. - Posłuchaj mnie. Albo zaczniesz współpracować i zrobimy to na moich zasadach albo nic z tego nie wyjdzie, a Cain przepadnie znów, więc wybieraj.
--------------------
„Really? You don't think I understand what it's like to be abandoned?
Forgotten? To be the Robin nobody trusts?”

 
 
 Black Bat 


Informacje
Imię i nazwisko: Cassandra Cain-Wayne
Pseudonim: Black Bat
Miasto: Gotham
Wiek: 19
Grupa: Heroes
Karta Postaci: Klik
Wysłany: 2018-11-10, 10:42   

Cass sama już nie wiedziała co o nim sądzić. Z jednej strony owszem, nie potrafiła nie patrzeć przez pryzmat jego wcześniejszych zachowań i tego w jaki sposób, wbrew wielu zaprzeczeniom, wstawiał się po stronie rodziny, a z drugiej strony... to miejsce... jakoś ją dobijało. W tym wszystkim co tu zastała, w tych światłach, emocjach wymalowanych na twarzy tych mężczyzn oraz to co działo się za nałożoną przez tutejsze kobiety maską... Czy naprawdę tego nie widział? Tak spędzał czas? Cassandra patrzyła w oczy Todda zastanawiając się czy obrona rodziny to nie jest ułuda? ...A jednak czy mogła ufać jego słowom i otoczce jaką wokół siebie roztaczał? Temu w jaki sposób ich wszystkich odpychał tylko po to by na siłę pokazać, że da radę sobie sam? I cholera niby wypisz wymaluj robiła to samo, ale ona naprawdę miała w tym cel. Prawdziwy cel, ale nie ten, który miał zrobić wszystkim na złość. Więc owszem dawał do myślenia, ale nadal w jej głowie nie pojawiał się czarno-biały obraz Jasona Todda. Czy mogła jednak tego oczekiwać? A może balansował na wielu granicach szarości? Tak wielu, że sam już się w tym pogubił? Czy w tym szaleństwie był jakiś zamysł? A jednak, gdy patrzyła w jego oczy widziała, że na zagubionego to raczej nie wyglądał. Był pewny siebie, nawet troszkę wściekły, gdy cedził i ważył słowa mające doprowadzić ją do porządku. Zamknęła się od razu wiedząc, że i tak nie przebije się ani przez moc jego głosu, ani przez argumenty. Nie musiał mówić głośno. Cass zacisnęła usta i patrzyła mu ze złością w oczy, aż w końcu troszkę skapitulowała. Nie chciała się przyznać, ale chodziło też o coś innego, coś... bardziej wstydliwego. Todd kazał jej się dobrze bawić, prawda? Otóż chyba zapomniał, że czarnowłosa maszyna do zabijania, mistrzyni treningów i patroli za cholerę nie wiedziała co to 'dobra zabawa'. Na imprezach raczej nie bywała, a i intuicja podpowiadała, że to co Jay ma na myśli nie do końca mogło przystawać z jej gustem.
- Dobra - Rzuciła, gdy się zbliżył i wtulił ją w siebie. W pierwszym odruchu chciała go odepchnąć, ale ułożone na torsie dłonie po prostu już tam zostały. Trochę sztywno objęła go w pasie i wpatrywała się w oczy zła, że zmuszał ją do tej sytuacji w której nie czuła się komfortowo.
- Jak to wszystko się skończy to masz również przestać mnie śledzić - Dodała, bo niby skąd wiedział o tej fatalnej walce z dwoma 'wzmocnionymi drągalami'?
- Jakoś sobie z nimi poradziłam - Dodała urażona, nie wiedząc jak wiele z tego widział. Czy widział, że pomógł jej Batman, a potem dał reprymendę za to, że zaczęła walkę z kimś z kim srogo jej zabronił?
--------------------

 
 
 Red Hood 


Informacje
Imię i nazwisko: Jason Todd
Miasto: Gotham City
Wiek: 21 lat
Grupa: Anti-Heroes
Karta Postaci: Klik
Relacje: Klik
Wysłany: 2018-11-18, 14:47   

Jason niestety jest wyjątkowo złożoną postacią i bardzo trudno jest go odgadnąć, tym bardziej Cassandrze, która czasem nie rozumiała pewnych zachowań przez to że była bardzo wycofana ze społeczeństwa. I nawet jeśli chciała myśleć dobrze o Toddzie, to niemożliwym to było w miejscu i z tym konkretnym zachowaniem. Z tym że pokazywał tak mocno jak tylko się da, że to co się dzieje wokół kompletnie go nie obchodzi. Prawdą jedynie było to, że lubił takie miejsca, jednak nie konkretnie te, a takie w których dziewczyny nie są do tego zmuszane. To jednak nie miało w tej chwili najmniejszego znaczenie, jedyne co się liczyło to to żeby ruszyli do przodu w sprawie Caina i żeby Cass zobaczyła te miejsce, a wtedy na pewno pomoże tym dziewczynom. Czemu Todd wcześniej tego nie zrobił? Po pierwsze nie chciał się za bardzo się wychylać tak żeby Bruce stalkował jego kroki, po drugie pracował nad tym co jest głównym celem, a po trzecie choć najmniej ważne to żeby rodzinka nie zobaczyła jego bohaterskiej twarzy - w końcu Jason uparcie twierdzi, że nie jest bohaterem i że skupia się tylko na tym co jest istotne, na głowach mafijnych rodzin. I choć te miejsce jest powiązane z mafią to 'on nie ma czasu na zajmowanie się taką drobnicą'. Właśnie dlatego taki, a nie inny jest obraz Todda. Na tamten czas chyba tylko Bruce i Alfred wiedzieli jaki naprawdę jest Jason, a cała reszta, bracia i siostry, przynajmniej w większości mieli go za bezuczuciowego dupka, który w dodatku jest chodzącym wulkanem i trochę nie rozumieli czemu Bruce tak dość pobłażliwie go traktuje, w końcu jego miejsce powinno być w Arkham - takie słowa kiedyś swoją drogą usłyszał w kłótni od Dicka. Ale żeby nie winić wszystkich wokół, trzeba sobie szczerze i otwarcie powiedzieć, że Jason im nie ułatwia tego próbując usilnie pokazać jak nie jest częścią tej rodziny, jak ma ją w dupie, jak da sobie radę sam, ale to jest ogromna hipokryzja z jego strony, bo przecież ciągle nosi na klatce ten symbol, a gdy tylko coś zagraża komukolwiek z Batfamily to od razu rusza by im pomóc. I w dużej mierze Cass była do niego całkiem podobna, jednak na nieco mniejszą skalę, bo choć starała się zawsze izolować to nie aż tak jak on i nigdy nie udawała, że ma w dupie Bruce'a i całą resztę. Czy Jason balansuje na wielu granicach szarości? Być może. Czy pogubił się w tym wszystkim? Na pewno. I może to mieszanie się w sprawę Cass to też w pewien sposób błaganie o pomoc. A czemu padło na nią? To bardzo proste. Oprócz tego, że są do siebie bardzo podobni, to sam Todd czuł coś znacznie więcej do niej niż powinien brat do siostry. Mimo tego wciąż utrudniał... nie poprosił jak normalny człowiek o pomoc, tylko zgrywał się, grał, udawał pewnego siebie, a jedyne co tak naprawdę było prawdziwe to ta jego złość, ten ogień w jego oczach. I to ten ogień w nich, oraz tembr jego głosu spowodowały, że Bat odpuściła. I oczywiście nie zapominał, że ona nie jest specjalistką w dobrej zabawie, ale wymagał teraz od niej gry aktorskiej, a przez swoją stanowczość mógł przez moment przypominać Bruce'a. - Jak to się wszystko skończy to uwolnisz się ode mnie, ale dopóki nie dopadniemy Caina działamy razem, na moich zasadach, czy Ci się to podoba czy nie. - To była prawda, że Jason ją śledzi, ale gdy zjawił się Batman zaraz zniknął, choć wiedział czym to się skończy. Z nim było podobnie, sam bardzo często dostawał podobne reprymendy. Mimo tego, że sam teraz był dla Cass taki Batmanowy, że musiało być po jego i w ogóle to gdy była w niego wtulona czuł coś czego mu brakowało od... od zawsze tak naprawdę. Choć była to tylko gra, a Cass wtulała się w niego z przymusu to czuł się dobrze, czuł się przez ten moment naprawdę szczęśliwy. Po chwili przyszedł do nich kelner z notesikiem i poprosił o zamówienie, Jay wiedząc, że Cass się na tym nie zna, zamówił dla nich obojga - dla siebie czystą szkocką, a dla Cass wziął bat on the shadow, wiedział, że przynajmniej nazwa drinka jej się spodoba, co może spowoduje choć mały uśmiech na jej twarzy i to, że przestanie być naburmuszona. Gdy kelner wziął zamówienia i poszedł, Jay ponownie spojrzał Bat w oczy, zbliżył swoje usta do jej, ale powoli żeby choć trochę mogła się na to przygotować, a gdy już były one odpowiednio blisko szeptem powiedział. - A więc plan wygląda tak. Kelner przyniesie drinka, a pod jednym z nich będzie karta, która jak mówiłem jest Twoja więc ją sobie schowasz. Wypijemy po drinku, odsiedzimy trochę. - Wtedy miał przyjść gość, który zajmuje się sprowadzaniem kobiet do klubu. I to też była część planu w którą Jay nie wtajemniczył Cass, ale musiała zobaczyć, który facet tym się zajmuje... a potem pewnie ona się nim sama zajmie. - A potem jak gdyby nigdy nic wyjdziemy stąd jak para. Rozumiesz? Tylko tyle. Żadnych problemów, a pierwsza część układanki zostanie przed Tobą odkryta.
--------------------
„Really? You don't think I understand what it's like to be abandoned?
Forgotten? To be the Robin nobody trusts?”

 
 
 Black Bat 


Informacje
Imię i nazwisko: Cassandra Cain-Wayne
Pseudonim: Black Bat
Miasto: Gotham
Wiek: 19
Grupa: Heroes
Karta Postaci: Klik
Wysłany: 2018-12-01, 15:15   

- Nie musisz mi tego w kółko powtarzać, nie jestem głupia. Twoje zasady, dobra. Mam to - Wycedziła patrząc mu w oczy zła jak osa. Powtórzył to kilkukrotnie, więc już zaczęła się delikatnie irytować. Oczywiście starała się nie pokazywać zbyt wielu emocji, bo miała dziwne wrażenie, że Todd tylko dążył do tego by jakieś w niej wywoływać. Patrzył wtedy na nią z tą swoją drażniącą jej nerwy satysfakcją, ale z drugiej strony to miejsce nie pomagało w koncentracji. Głośna muzyka, intensywna woń, erotyczna atmosfera. Większość z tych osób wydawała się być podejrzana. Cass nie musiała ich znać by mieć pewność. Każdy gest zdradzał. Czuła to po prostu w kościach, a jej instynkt pchał do reakcji, ale nie mogła. Mieli umowę, zresztą atakowanie wszystkich nie miało najmniejszego sensu, a po drugie czy znowu narazić się na kompromitacje bez maski? Już dawno stwierdziła, że jej "prawdziwa" tożsamość nie jest istotna, ale Babs bardzo szybko wyperswadowała tak głupie pomysły.
...I było jeszcze coś co zaskakująco wpływało na dekoncentracje. Zmniejszająca się bliskość między nimi, początkowo nie bardzo przywiązywała do tego uwagę, ale z każdą chwilą, szeptem, spojrzeniem czuła się... dziwnie. Brała pod uwagę, że to gra i nie dopowiadała sobie zbyt wiele, ale kto wie, może gdyby nie to miejsce, nie ten jego krnąbrny styl i wredne uśmieszki dojrzałaby w tym coś więcej, niż akt rozegranej przed publicznością scenki? Na szczęście tę chwilę przerwał kelner. Co prawda obydwoje stali przy barze, ale ten najwyraźniej dostał przykaz by podejść i zorientować się w sytuacji. Wyczuwając to nawet na niego nie spojrzała. Wlepiała wzrok w błękitne tęczówki Todda od których odbijała się cała chmara kolorowych świateł. Powstrzymała zapędy i nie powtórzyła, że nie lubi alkoholu, a... o dziwo, zaufała Jasonowi na tyle by mógł swobodnie zamówić jej drinka. Nazwa przypadła do jej gustów i może nawet skusi się na łyk, ot tak dla spróbowania, ale na pewno nie zamierzała się upijać. Co prawda nie znała reakcji alkoholu na organizm z autopsji, ale od strony teoretycznej wiedziała jakie zaburzenia za tym idą i jak bardzo nie pomaga to ani w osądzie, ani tym bardziej w walce. Dlatego zawsze się dziwiła, że Todd wlewał to w siebie hektolitrami... Tak jakby nic z tych (dla niej) ważnych rzeczy nie miały dla niego znaczenia.
Ani drgnęła gdy zbliżył swoje wargi, dalej wpatrywała się w jego ślepia, wsłuchując się w prosty plan jaki wymyślił w tej swojej pokręconej głowie, a potem o dziwo bardzo grzecznie jak na nią wspięła się na wysoki stołek, który wyczuła w okolicach krzyża i zasiadła przy barze. Cały czas czuła to łaskoczące zawirowania powietrza na swoich wargach, dlatego delikatnie przygryzła dolną tylko po to by swobodnie ją puścić i zapytać.
- Serio przychodzą tu pary? Jak dla mnie to kiepska przykrywka - Wzruszyła ramionami i kolejny raz rozejrzała się dookoła, a wtedy dostrzegła jego. Nie musiał się przedstawiać. Strach i zgryzota jaka pojawiła się na twarzach niektórych kobiet wyraźnie podpowiedziała kto właśnie wkroczył do pomieszczenia. Cassandra straciła zainteresowanie Toddem i z tego co mógł wywnioskować wyczekiwała na dobry moment by dorwać mężczyznę w ciemnym zaułku knajpy, by twardą ręką wyłuszczyć pewne fakty i zmusić do zmiany nastawienia...
--------------------

 
 
 Red Hood 


Informacje
Imię i nazwisko: Jason Todd
Miasto: Gotham City
Wiek: 21 lat
Grupa: Anti-Heroes
Karta Postaci: Klik
Relacje: Klik
Wysłany: 2018-12-04, 17:22   

To było jasne, że Cass będzie wkurzona, tylko ciekawe na co bardziej? Czy na to, że Jay jej powtarzał to na okrągło, czy bardziej na to, że musi się dostosować do jego reguł. A może na jedno i drugie? Nie miało to jednak większego znaczenia dla Jasona, bo mogła się wkurzać ile tylko chciała, ale swoje musieli zrobić - poza tym trafiła w samo sedno, Todd miał dziką satysfakcję z tego żeby wyciągać z niej jak najwięcej emocji, wtedy musiał się czuć niczym Selina, która dosłownie musiała wyrywać emocje z wnętrza Bruce'a. Cass miała również rację co do tego, że większość osób w klubie wydawała się być podejrzana, bo jakieś 95% osób przebywającym w budynku to największe możliwe szumowiny, które żyją z nielegalnych interesów. Różnej maści gangsterzy, handlarze prochami, żywym towarem, alfonsi i chyba najgorsi z najgorszych... politycy. Tak, te spasione skurwysyny są jeszcze gorsi niż cała resztą razem wzięta. To oni na wszystko pozwalają, maczają swoje tłuste paluchy w każdym interesie i są skorumpowani tak bardzo jak tylko się da. Każdy z nich, bez wyjątku zasługuje na kulkę w łeb... ale to nie teraz. Swoją drogą czystą hipokryzją ze strony Jasona jest to, że zgadza się z Babs, że Cass powinna chronić swoją prawdziwą tożsamość, a z drugiej strony, od kiedy ujawnił się Bruce'owi, że on jest Red Hoodem, sam nie szczególnie dba o ukrywanie swojej, a hełmu używa głównie po to bo ułatwia mu sporo podczas akcji. Jednak Jason nie myślał o tym w tamtym momencie ponieważ gdy się zbliżyli coś nagle się stało, to samo co poprzedniego wieczora, gdy ją pocałował. Chemia, która wytworzyła była chyba wyczuwalna dla nich obojga, tak przynajmniej sądził Jay patrząc Cass prosto w oczy. I ani trochę nie była to gra ze strony Todda, choć z drugiej strony skąd ona mogła to wiedzieć. Tak czy inaczej gdyby ktoś na nich spojrzał z boku w tym momencie nie miałby wątpliwości, że tę dwójkę coś łączy. Bardzo bliskie relacje. - Pani detektyw chyba jest troszkę rozkojarzona. - Rzucił w swoim stylu, nie odsuwając swoich ust od jej nawet na milimetr. - Za chwilę jak się odsunę to spójrz na godzinę 5, 9 i 12. - Co będzie tam dostrzeże? Trzy pary, i to nie byle jakie pary, bo synów i córki ludzi z wyższych sfer Gotham. Nawet nie oglądając telewizji, nie śledząc internetu, musiała wiedzieć kto to jest, choćby z bankietów u Bruce'a, które tak bardzo stara się unikać. - Tak więc nie jest chyba taka zła. - Dodał gdy już się odsunął, a Cassandra się rozejrzała, jednak po chwili dostrzegła kogoś kto zdecydowanie skradł jej atencję... kogoś kogo sam jej pokazał. - Nie rób tego teraz. Jeśli chcesz zrobić mu cokolwiek, poczekaj aż wyjdzie z klubu i dorwiesz go kawałek od klubu. Tu nie zdążysz sprzedać mu gonga i już będziesz musiała unikać kul. - Po chwili barman podał zamówione drinki i to po co przyszli. Teraz żeby nie wzbudzać podejrzeń, niech wypiją to co dostali i dopiero będą mogli opuścić lokal. Jay swoją drogą był bardzo ciekawy jak organizm Cass zareaguje na alkohol - nie ma co się oszukiwać, że wizja pijanej Bat była dla niego bardzo interesująca. Nawet bardzo bardzo interesująca.
--------------------
„Really? You don't think I understand what it's like to be abandoned?
Forgotten? To be the Robin nobody trusts?”

 
 
 Black Bat 


Informacje
Imię i nazwisko: Cassandra Cain-Wayne
Pseudonim: Black Bat
Miasto: Gotham
Wiek: 19
Grupa: Heroes
Karta Postaci: Klik
Wysłany: 2018-12-09, 22:46   

Rozeźlona odebrała jego komentarz i obiecała sobie... właściwie zarzekła się, że już nie będzie się tak na niego gapić. Będzie tu jej gadał o koncentracji, gdy sam robi wszystko by ją tracić. Zresztą, nieważne. Niech sobie ględzi co chce. Zapomniała, że Jason Todd i tak wie lepiej. Przewróciła tylko wzrokiem dając upust swojemu niezadowoleniu i nie zamierzała już nic odpowiadać. Skupiła się natomiast na kolejnych słowach i odczekała w spokoju, aż się odsunie, by według jego wskazówek z zerknąć w wybranym kierunku i faktycznie. Dojrzała. Od razu rozpoznała znajome z bankietów twarze i nagle dostrzegła sens w uczestniczeniu w tych wszystkich imprezach. Przynajmniej teraz wiedziała z kim ma do czynienia. ...Z drugiej jednak strony jeżeli i oni ją rozpoznali... a i połączyli pewne fakty, ...to mogli sobie dopowiedzieć, że ona tu również jest na randce... Sama już nie wiedziała co bardziej ją przeraziło to miejsce, czy ta 'randka'. Na szczęście już po chwili miała inny obiekt do obserwowania, na którym to skupiła swoją uwagę.
Brzęczenie Todda jak zwykle musiało przerwać oględziny, więc podniosła te bursztynowe, wielkie oczyska i starała się go zmusić srogim wzrokiem do milczenia, ale na nic się to zdało.
- Wiem jakie są procedury. Nie musisz mi powtarzać. Problem polega na tym, że żaden z tych śmieci "kawałek od klubu" już odjeżdża samochodem - Tyknęła go palcem w klatę mając płonne nadzieje, że to mu da wiele do zrozumienia. Mówiła nieskładnie, prawie zapominając o ortografii, ale miała w głowie ważniejsze sprawy. Co prawda wiedziała, że miał racje, bez stroju i tak wiele tu nie podziała, ale stwierdziła, że się na niego zasadzi na zewnątrz. Pech chciał, że była tak skupiona na właścicielu tego przybytku i w rezultacie napiła się drinka. Ledwo przełknęła sporego łyka, a już wygięła usta w podkuwkę. Wcześniej zgarnęła kartę z informacjami do kieszeni kurtki robiąc to ledwo zauważalnie.
- Drapie w gardło... to da się pić z przyjemnością? - Wow i kto to mówi. Czyżby przez ten czas Cassandra w końcu nauczyła czerpać się jakiekolwiek przyjemności z życia. Otóż tak... miała kilka swoich przyjemnostek o których wiedział Alfred.
--------------------

 
 
 Red Hood 


Informacje
Imię i nazwisko: Jason Todd
Miasto: Gotham City
Wiek: 21 lat
Grupa: Anti-Heroes
Karta Postaci: Klik
Relacje: Klik
Wysłany: 2018-12-13, 20:31   

Jak ktoś nie zna Cass tak dobrze jak Jay to pewnie nie zauważyłby na jej twarzy, a właściwie w jej oczach tego rozeźlenia, natomiast Todd na jej nieszczęście ją zna i to bardzo dobrze, więc widział tę złość, co więcej, ani trochę się nią przejął, wręcz przeciwnie, Bat mogła zauważyć, że mu się to podoba. Uh nawet nie miała pojęcia jak słodko wtedy wygląda, gdyby tylko okoliczności były inne na pewno by ją o tym poinformował z tym swoim szelmowskim uśmieszkiem - jednak to nie czas i miejsce na to. Gdy Bat rozejrzała się po sali, Jay znów coś zauważył w jej bursztynowych oczkach, a dokładniej pewnego rodzaju obawę - nawet domyślał się jaką, przecież to takie straszne, że mogą ją zobaczyć na randce! I to jeszcze w takim miejscu! Przecież panienka Wayne się nie umawia i w ogóle to wstyd tak bardzo! To w sumie tylko jeszcze bardziej rozbawiło Todda, czego również nie zamierzał ukrywać. - Naaah. Powiedz mi. Kto tutaj był więcej razy? Ty czy ja? - Pytanie należało do tych retorycznych, ale i tak nie omieszkał zrobić teatralną pauzę gdy tyknęła go palcem - co w pewien sposób też było całkiem urocze. - No właśnie. A skoro już doszliśmy do tego kto lokal i ludzi zna lepiej, to posłuchaj mnie co mówię, zamiast się wymądrzać. - Ot taka mała szpileczka w panią Batman, żeby mocniej pokazać, że choć w 99% przypadków ona miałaby racje na misji, tak teraz jest ten 1% kiedy jej nie ma. - Gość za dokładnie 15 minut wyjdzie z klubu, będzie w bocznej uliczce stał przez 7 minut dokładnie, aż spali fajkę, a następnie ruszy przez tylne wejście do budynku obok. Po jakichś kolejnych 3 minutach u góry zobaczysz zapalające się światło w mieszkaniu. Będzie w nim sam i będzie się przebierał. Po kolejnym kwadransie zejdzie na dół i dopiero pójdzie do samochodu, którym odjedzie, a jutro, pojutrze i każdego kolejnego dnia powtórzy ten sam schemat. - Ależ sprawiało mu satysfakcji to, że posiadał takie informacje i to on nakierował córkę Batmana na to jak powinna zadziałać, bo nie miał wątpliwości, że choć znów zacznie na niego prychać to zastosuje się do tego co jej powiedział. Z tego wszystkiego aż biedulka napiła się drinka co sprawiło, że Jason parsknął śmiechem na to jaką minę zrobiła już po spróbowaniu, a jeszcze bardziej się uśmiechnął gdy usłyszał pytanie. Cass przejęła serwetkę z kartą pamięci na której znajdowały się informacje, pokazał jej misję dodatkową, a przy okazji zaliczyli udawaną bo udawaną ale zawsze randkę, Bat spróbowała alkoholu i trochę ją powkurzał więc póki co wieczór był jak najbardziej udany. Powoli mogli się już zwijać. - Co to w ogóle za pytanie? JA nie wiem jak można to pić bez przyjemności! Nie wiem czy wiesz ale alkohol to jest napój bogów. - Oho, wielce wierzący się znalazł... - A ja do bogów się zaliczam! - No i człowiek-skromność przy okazji. Swoją drogą Jay bardzo chętnie pozna przyjemnostki Cass... Niestety do tego będzie musiał dojść sam, bo Alfred mu przecież ich nie zdradzi, może jedynie nakierować, ale wprost, Jay nie ma na co liczyć.
--------------------
„Really? You don't think I understand what it's like to be abandoned?
Forgotten? To be the Robin nobody trusts?”

 
 
 Black Bat 


Informacje
Imię i nazwisko: Cassandra Cain-Wayne
Pseudonim: Black Bat
Miasto: Gotham
Wiek: 19
Grupa: Heroes
Karta Postaci: Klik
Wysłany: 2018-12-20, 12:03   

- Chwalisz się tym? - Sama nie wiedziała czemu w ogóle wdaje się z nim w dyskusje. Nie dość, że nie prowadziło ich do żadnego konsensusu, to ten uśmiech, który malował się na jego twarzy... ten taki... taki przemądrzały i wnerwiający sprawiał, że przyłapywała się na nieodpartej chęci by zmazać go pięścią. Znowu. Czy on w ogóle zdawał sobie sprawę jak bardzo ją drażnił? Oczywiście, ze tak. Głupia dawała się wciągnąć w jego gierki, a Todd jak zwykle tylko korzystał. Dlatego to robił. Za łatwo się dawała wmanewrować, ale był w tym cholernie dobry, zresztą na swój, dziwny sposób może nawet polubiła te przekomarzanki. Co jednak za dużo to nie zdrowo, tym bardziej, że według niej... po tym co zobaczyła... i kogo zobaczyła atmosfera stała się za gęsta i nic nie miała wspólnego z dobrą zabawą, a nastrój w jaki wprawiło ją to miejsce mijało się z dobrym humorem. Chociaż i to pojęcie w ustach młodej dziewczyny było pojęciem względnym. Cassandra dobrze bawiła się tylko i wyłącznie albo w terenie, albo na treningu. ...No dobra i Steph pokazała jej kilka fajnych gierek. Co prawda wkurzała się, gdy przegrywała, w końcu Cassandra musiała zawsze... absolutnie zawsze i absolutnie we wszystkim wygrywać, ale skłamałaby mówiąc, że nie czerpała z tego przyjemności. Dużą zasługą był również charakter Steph. Blondynka miała wpływ na to co zaczynało się dziać w głowie panny Cain-Wayne, której obrała sobie za resocjalizacyjny cel i gdyby nie to, ze zniknęła to kto wie... może i by polubiła imprezy?
- Nie wymądrzam się, po prostu staram się poprowadzić rozmowę... - Tym razem obrzuciła go spojrzeniem pt. 'Nieważne' i odwróciła wzrok na krwisto czerwonego drinka, który tylko raz skusił. Resztę informacji natomiast przyjęła nie patrząc mu nawet w oczy, acz zapamiętując wszystko co do najdrobniejszego szczegółu. ...Apropos...
- Skoro masz tak szczegółowe informacje to czemu chcesz żebym to zrobiła za ciebie? Czemu sam się tym nie zająłeś? - Dopiero teraz spojrzała mu prosto w oczy. Cass może wyglądała na kogoś kto nie łapie wiele rzeczy, ale nic bardziej mylnego. Po prostu skupiała się na istotnych konkretach, jak chociażby to, że wiedział tak wiele o tym dupku i nic z tym nie zrobił. Co prawda wolała, żeby gość żył, żeby miał szanse odkupić swoje winy i żeby miał okazje się zmienić, niż skończyć z kulką w łbie, ale musiała o to zapytać. Czuła, że coś więcej jest na rzeczy, a Todd najzwyczajniej w świecie coś tu kombinuje.
- Masz się za boga, bo raz zmartwychwstałeś? - Uniosła jedną brew i szczerze? Tym razem to ona go wyśmiała. Może zbyt boleśnie. Może nie parsknęła śmiechem, ale jej wzrok wyraźnie dawał do zrozumienia, że panna Cain-Wayne dosadnie z niego zakpiła. Pokiwała głową z niedowierzaniem i wyciągnęła telefon, żeby jeszcze dobitniej zignorować Todda i zobaczyć ile ma jeszcze czasu do wyjścia.
--------------------

 
 
 Red Hood 


Informacje
Imię i nazwisko: Jason Todd
Miasto: Gotham City
Wiek: 21 lat
Grupa: Anti-Heroes
Karta Postaci: Klik
Relacje: Klik
Wysłany: 2018-12-22, 14:42   

Gdyby tylko Bat użyła swojej pięści do zmazania uśmiechu Jaya, mogłaby się bardzo mocno zawieść, bo efekt byłby odwrotny, uśmiech stałby się jeszcze szerszy, a Todd odebrałby to jako zaproszenie do zabawy. I tak, miał pełną świadomość tego jak bardzo ją wkurza, co więcej sprawiało mu to cholernie dużo frajdy, bo co by nie mówić wkurzała się bardzo uroczo. Najgorzej tylko dla niej, że on nie zna pojęcia 'co za dużo to nie zdrowo', a już na pewno nie, gdy przyodziewał swoją najbardziej charakterystyczną maskę i nie chodzi tu o czerwony hełm, a o bycie najbardziej dupkowatym dupkiem pośród dupków. Wtedy bardzo często nie było żadnych hamulców i choćby nie wiadomo jak gęsta atmosfera to on w teorii bawił się świetnie. Tak bogiem, a prawdą Cass nie wyglądała na taką, która lubi grać w gierki, ale już na taką, która nie lubi przegrywać, zdecydowanie tak. Choć Jay w boga nie wierzy, więc może i Cass lubi pogrywać sobie w gierki. Może będzie miał też kiedyś okazję to sprawdzić i bardzo chętnie skopie jej tyłek w jakiegoś Tekkena czy inne Mortal Kombat. Ale w to, że Bat mogłaby polubić imprezy to już Hood nie uwierzy... Tak, wierzy w przeróżne kosmiczne cywilizacje, zmartwychwstania itd. itd., ale to zostało udowodnione, a imprezowanie Cassandry Cain-Wayne? NOOOPE! Ona lubi się raczej 'bawić' jak tatko, czyli a tu komuś złamać rękę, a tu z kogoś innego wyciągnąć informacje w ten jakże 'miły i ani troszkę brutalny' sposób... A to jak na jego troszeczkę odbiegało od imprezowania. - Wymądrzasz... - I tak już burczała na niego to mógł jej jeszcze chociaż odrobinkę dopiec. A co! Zresztą się wymądrzała przecież, więc Todd nie skłamał. Za to po chwili powiedziała coś co obeszło Jasona, choć swoim zachowaniem próbował pokazać, że ani trochę go to nie ruszyło. Musiała naprawdę bardzo uważnie się wpatrywać żeby zauważyć, że jednak było nieco inaczej. By nie dać po sobie poznać odpowiedział jej w tym swoim stylu... - Bo to nie jest moja sprawa. Zajmuje się rzeczami istotnymi. Poza tym to nie ja jestem tu bohaterem, to wasza działka, więc marnujcie swój czas na takie rzeczy. I jeszcze jedno... jestem bogiem, uświadom to sobie... nie jednak przez zmartwychwstanie tylko zawsze byłem boski...
--------------------
„Really? You don't think I understand what it's like to be abandoned?
Forgotten? To be the Robin nobody trusts?”

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 2 
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Abreo_LoteQ Created by Phantom © 2008-2009


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 8