Ciemno, zimno i do domu daleko
Autor Wiadomość
 Le Vadrouilleur 
The warrior priestess

Informacje
Imię i nazwisko: Driss Alaoui
Pseudonim: Le Vadrouilleur
Miasto: Nowy Orlean
Grupa: Me, myself and I
Multikonta: Heatwave, Overflow, Anarky
Karta Postaci: Klik
Relacje: Klik
Wysłany: 2019-02-10, 00:26   Ciemno, zimno i do domu daleko

Gdzieś w Afganistanie, 31.03.2010

Obóz talibów umieszczony był w kotlinie, gdzieś między górami na granicy z Pakistanem. Między rzędami niskich budynków stały pojedyncze namioty a na samym środku spory plac. Przez cały obóz przebiegała na wylot szeroka, nieutwardzona droga.
W jednym z namiotów, zawsze pod strażą, przebywał Garett Dark. Wisząc kilka centymetrów nad ziemią, powieszony za nadgarstki pod sufitem i nagi od pasa w górę, co czyniło temperatury spadające do 5°C o tyle mniej przyjemnymi. Nie wspominając o pozostałych atrakcjach w postaci otwartych, nierównych ran pokrywających jego tors i ramiona, braku snu czy nie jedzenia od paru dni. Witamy w Gospodzie U Talibów. Żyć nie umierać.

Była noc, kiedy poła u wejścia namiotu została uchylona i ze względnej ciemności na zewnątrz do dobrze oświetlonego wnętrza weszła postać w turbanie. Na pierwszy rzut oka mogłoby się zdawać, iż oto przyszła pora na kolejną turę tortur przeplatanych pytaniami, ale już po krótkim przyjrzeniu się było jasne, że przybysz nie jest talibem. Fragment czarnego turbanu opadający z prawej strony głowy zakrywał też dolną połowę jego twarzy, zawijając gdzieś za jego szyją i spływając dalej znów z przodu. Ciemno-bure odzienie miało w ogóle zupełnie inny krój, niż ten typowy dla talibów. Luźniejszy, z szerokimi rękawami i mnóstwem fałd ukrywających szczegóły jego sylwetki. Zdecydowanie nie poruszał się też jak ktoś, kto miał kiedykolwiek do czynienia z wojskiem jakiegokolwiek rodzaju.
Nieznajomy przelotnie obejrzał Garetta od stóp do wyciągniętych nad głową nadgarstków nim złączył z nim spojrzenia. Leniwym, wdzięcznym krokiem podszedł do niego, zatrzymując się w odległości metra. Z tej odległości było też jasne, że nawet gdyby Amerykanin stał na własnych nogach, to nadal byłby sporo wyższy.
Chwilę stał, milcząc, nim uniósł prawą dłoń do materiału zakrywającego część jego twarzy i pociągnął go w dół, wystarczająco nisko, by odsłonić usta.
- Myślałem - odezwał się znużony, niski głos, ze słabszym i nieafgańskim obcym akcentem - że będziesz niższy.
--------------------

Garett Dark 

Informacje
Imię i nazwisko: Garett Dark
Pseudonim: The Boogeyman | The Huntsman
Miasto: NYC | Baza Wojskowa
Grupa: Anti Hero
Wysłany: 2019-02-13, 18:28   

Pojechał na misje bo jak każdy Amerykanin, został wkurwiony atakiem na WTC choć było to wiele lat temu. I tak ta blizna pozostała, mając za zadanie upolować Osama bin Laden, jego transport którym miał przyszykować się do tej akcji został zaatakowany i jako jedyny przeżył. Został zabrany do obozu gdzie przez kilka dni tłukli go kijami czy pięściami by zdradził cel misji, cóż Dark jest żołnierzem i patriotą doskonale wiedział że jeśli powie cała akacja zejdzie na panewce. Dlatego czekał starając się wykombinować plan ucieczki, zachować zemstę gdy wszedł czarnoskóry mężczyzna od razu coś przeczuwał, chciał zrozumieć o co biega i czemu wiedział kim jestem, co od mnie chciał przecież był zwykłym żołnierzem czy ja wiem czy takim zwykły Garett wiedział po prostu co ma zrobić i był w tej sprawie nieugięty, może nawet zostanie bohaterem wojennym. Spojrzał mu prosto w oczy - Co ty od mnie chcesz ? - odparł w krótkich wojskowych słowach przy tym zrywając linę na której wisiał jako że często go zdejmowali nie miał problemu by rozwiązać sznur wstając ledwo na równe nogi wyprostował się brakowało mu jego, pistoletu który służył mu wiernie za Colt M1911.
--------------------

I will FIND you! I will HUNT you DOWN!

Le Vadrouilleur 
The warrior priestess

Informacje
Wysłany: 2019-02-13, 21:08   

Gdy Garett zerwał więzy, nieznajomy uniósł brew.
- Niech zgadnę - czekałeś dokładnie na moje przybycie, żeby to zrobić, hm?
Śledził Garetta spojrzeniem, jednak sam nie ruszył się z miejsca, stojąc zupełnie nieruchomo niczym figura z brązu.
- "Chcę" nie jest słowem, którego bym użył. Musisz zastanawiać się, co ja tutaj robię - mężczyzna ściągnął brwi. - I jeśli mogę być z tobą szczery, zadaję sobie to samo pytanie.
Westchnął ciężko, schodząc mu z drogi, na wypadek gdyby żołnierz chciał wyjść z namiotu.
- Dziś jest twój szczęśliwy dzień - oznajmił głosem tak wypranym z entuzjazmu, iż można by przypuszczać, że nie robił tego z własnego wyboru. - Pomogę ci się stąd wydostać. Pytania?
--------------------

Garett Dark 

Informacje
Wysłany: 2019-02-21, 19:33   

Patrzył z niedowierzaniem co mówi czarnoskóry mężczyzna, na szczęście co miał to nóż i zapał do wykonania misji. - Można to tak powiedzieć. - Uśmiechną się do niego z jego zabawnego poczucia humoru. Poklepał go po ramieniu, na jego słowa no cóż chłop miał poczucie humoru i chyba dobroć niczym matka Terasa z Kalkuty. Ale mniejsza czemu ma mu zaufać choć nie wygląda mu na Arba a tym bardziej na najemnika. - Chcesz pomóc, no dobra jeśli jesteś cudotwórcą to chciałbym być zdrowy mieć swój sprzęt i dokładną lokalizacje mojego celu. - Nawet Dark nie wiedział, jak bardzo trafnie to powiedział „cudotwórca” może wystawia człowieka na próbę a po prostu nie wierzy w to i są to jakiś zwidy.
--------------------

Le Vadrouilleur 
The warrior priestess

Informacje
Wysłany: 2019-04-13, 20:40   

Mężczyzna w turbanie spojrzał na dłoń na swoim ramieniu. Na jego twarzy malowała się jawna odraza. Zamaszystym ruchem uderzył wierzchem dłoni w przedramię żołnierza, by zepchnąć z siebie obcą rękę. Po chwili spojrzał znów na twarz Garetta.
- Och. Nie. Obawiam się, iż musiałeś pomylić mnie z moim kolegą po fachu - Złotą Rybką.
Przez jego twarz przebiegł grymas irytacji, który jednak znikł tak szybko, jak się pojawił. Mężczyzna zrobił krok w bok w kierunku wyjścia, tam też kierując swoje spojrzenie. Odchylił połę namiotu. Z jedną nogą na zewnątrz obejrzał się za siebie.
- Chodź za mną - rzucił ściszonym głosem.
To rzekłszy, nieznajomy wyszedł. Zatrzymał się dopiero kilka kroków dalej, czekając na żołnierza. Dwaj strażnicy którzy zostali wyznaczeni do pilnowania więźnia, leżeli nieprzytomni po obu stronach wejścia do namiotu, tam gdzie normalnie stali.
--------------------

Garett Dark 

Informacje
Wysłany: 2019-05-10, 09:11   

Dark przebrał się w strój jednego z strażników narzucając sobie turban, miał już dość długą czarny zarost. Więc nie było problemu z możliwością że go pomylą przy okazji znał kilka słów po ich języku, nie wiedziała co to za mieszanka dialektów, ruszając z karabinem maszynowym dłużej się nie zastanawiał czy będzie to jego ostania misja. Był już do bólu przyzwyczajany jak i rany po takim czasie się zdążył zagoić ruszając za nieznajomy który jako jedyny mógł mu pomóc. Nie wiedział czy potem wróci do domu a nawet jeśli to jak zaczną traktować go ludzie w naszym społeczeństwie na innych będzie mordercą a teraz sam nie wiem walka jest i tylko walka. - To jaki masz plan, bo chciałem wykonać swoje misję bo więcej szans nie ma a jest podobno, w tej rezydencji która jest oddalona około 30 km stąd. Miło by było jak był cały i zdrów ale raczej tego nie zrobisz co nie ? -
--------------------

Odpowiedz do tematu  
Zasady Postowania Opcje