Kryjówka Nyssy
Autor Wiadomość
 Nyssa al Ghul 

Informacje
Imię i nazwisko: Nyssa al Ghul
Pseudonim: Daughter of the Demon
Grupa: League of Assassins
Multikonta: Jade Ice Rachel
Karta Postaci: Klik
Wysłany: 2019-02-10, 21:54   Kryjówka Nyssy

Jedna z kilku kryjówek, najmniejsza ze wszystkich. Małe mieszkanie w budynku, obrzeża Glades.
Nikt tu jej nie znał, nie rzucała się ludziom w oczy nosiła na sobie zwykłe cywilne ubranie.
Wchodząc do, w nie najlepszym stanie, budynku natrafia się na szare schody, winda od dłuższego czasu nie nadaje się do użytku. Nikt nie zwraca na nich uwagi, większa część mieszkańców to młodzi ludzie pogrążeni w nałogach. Udając się na drugie piętro,po prawej stronie znajdują się niby zwyczajne, drewniane drzwi. Mieszkanie składa się z jednej sypialni, kuchni, łazienki i małego salonu. W mieszkaniu panuje porządek, jednak kryje w sobie nie jedną skrytkę. Zamykają drzwi za sobą.
- Prawdopodobnie za kilka dni już mnie tu nie znajdziesz. uprzedziła. - Ale ja zawsze znajdę ciebie. Możesz mówić, tu nikt Cię nie podsłucha.
--------------------

Garett Dark 

Informacje
Imię i nazwisko: Garett Dark
Pseudonim: The Boogeyman | The Huntsman
Miasto: NYC | Baza Wojskowa
Grupa: Anti Hero
Wysłany: 2019-02-10, 22:18   

Garett ruszył do kuchni otwierając piwo o blat stołu. Ubrany był w „cywilne” strój swój bojowy zostawił w samochodzie który był istną fortecą. Usiadł na kanapie patrząc prosto w oczy, czarnowłosej. – Nawet bym cię nie szukał, wyobraź sobie że nie każdy jest moim kole zainteresowań i doskonale wiem że byś mnie znalazła. Ale pamiętaj ja też umiem się ukryć. – Odparł sącząc zacny trunek chcąc jakoś zrozumieć ją i czego od niego będzie chciała. Wszak jest zwykłym przestępcą na wielu a według niego jest po prostu złem koniecznym.
--------------------

I will FIND you! I will HUNT you DOWN!

Nyssa al Ghul 

Informacje
Wysłany: 2019-02-10, 23:03   

Sama podążyła za nim do kuchni i podobnie jak otworzyła sobie piwo, choć prawie wcale go nie piła, był jednak przyjemnie chłodny, nie specjalnie przepadała za jego smakiem. Nie usiadła, oparła się o blat. - Zanim przejdziemy do konkretów, powinieneś wiedzieć coś więcej niż moje imię. Zaczęła, uznała, że nie stanowił on dla niej zagrożenia już wcześniej. Nikt bynajmniej by mu nie uwierzył.
- Jestem członkiem Ligi Cieni, znanej równiej pod nazwą Ligi Zabójców, najprawdopodobniej nic Ci to nie mówi i nie ma w tym nic złego. Upiła łyk piwa, obserwując swego zabójcę.
--------------------

Garett Dark 

Informacje
Wysłany: 2019-02-10, 23:43   

Garett dopił piwo siadając na kanapie. Starał się poukładać sobie w głowie liga cieni co to do cholery jest, spojrzał na Nysse otwartymi oczami mruknął w gęsie zaskoczenia. – Liga cieni, cóż to za zgromadzanie i czemu mi o nim mówisz ? – dopił piwo, kadząc na blat i patrząc prosto w oczy czarnowłosej. – Bo domyślam się że ty wiesz o mnie wszystko, raczej moje akta nie są ścisłe tajne na osób z „ligi cieni” – Był zachwycony a zarazem podważaniem, jej umiejętność była w stanie od razu dowiedzieć się kim o jest ale w jaki sposób i co dokładnie chciała od prostego Huntera.
--------------------

Nyssa al Ghul 

Informacje
Wysłany: 2019-02-10, 23:54   

Jak przypuszczała, Dark nie wiedział nic. Bardzo dobrze. - Liga nie czyta akt, nie idziemy na łatwiznę Dark. Liga to tajna organizacja świetnie wyszkolonych zabójców działających z rozkazu „Głowy Demona” Ra’a. Podzielona nie wiadomo jakie szkody może wyrządzić, szczególnie w rękach nierozsądnego dziecka. Podeszła do mężczyzny i usiadła obok niego na kanapie. Westchnęła. Po raz pierwszy dopiła ochydny trunek do końca. - Mamy kodeks, nie myśl sobie, że zabijamy od tak kogo sobie chcemy. Choć może to tak teraz wyglądać. Wstała i wyszła ponownie wyrzucając obie butelki.
--------------------

Garett Dark 

Informacje
Wysłany: 2019-02-11, 14:02   

- Och rozumiem, cóż czuje że kogoś sugerujesz tym że jest w nieodpowiednich rękach. – Spojrzał się w jej ciemne oczęta, chcąc ją rozpracować, był cholernie ciekaw co chce od niej „głowa demona” ciekawa nazwa jak na przywódcę. – Myślisz że ja nie mam kodeksu, nie różnimy się w takim wypadku niczym. Sam morduje jedynie tych których trzeba. – Odparł podarowując jej półuśmiech był cholernie ciekaw, co ona kombinuje i dlaczego znalazła zwykłego mężczyznę który miał po prostu „pecha” w życiu, bo jak można nazwać podpis cyrografu przez który stałeś się maszyną do zabijania. – Więc co od mnie oczekujesz ? – Powiedział prosto z mostu.
--------------------

Nyssa al Ghul 

Informacje
Wysłany: 2019-02-11, 15:08   

- Nie twierdzę, że jesteś człowiekiem niehonorowym, działającym bez kodeksu, zabijającym z zimną krwią kogo popadnie. Gdyby tak było już byś nie żył. Może i by żył, ale nie musi tego wiedzieć, dla jego dobra lepiej, żeby działał z tym swoim kodeksem, czymkolwiek on jest.
-Liga została podzielona między dwoje przywódców,o dziwo jednym z nich jest Batman, wybrany przez mego ojca. Problem leży w drugim. To jeszcze dzieciak, ale prawa krwi zezwalają mu na objęcie przywództwa, tak samo i mnie, czy me siostrze. Podział musi zniknąć. Niczego od ciebie nie oczekuję, od ciebie zależy co w tej chwili zdecydujesz. Póki ta wiedza nie wyjdzie poza te ściany, będziesz bezpieczny, teraz jednak jesteś częścią te wiedzy, którą chciałeś znać
--------------------

Garett Dark 

Informacje
Wysłany: 2019-02-11, 19:41   

Garett spojrzał delikatnie konsternacją, czy ona właśnie nie sugeruje mu zabicia jej rodziny. No ale musi mieć dobry powód by mnie ściągać w takim a nie inny sposób. Ucieszył się na niej miłe słowa ale bardziej zastanawiały go te późniejsze. Batman rządzi ligą zabójców jeśli sam nie zabija, czy to z niego nie robi przestępcy, ale cóż to mnie i tak nazwą potworem bo mszczę się na tych którzy są nie dotknięcia, bądź czują się twardzi ale doskonale wiedzą kiedy przybędę nie ma litość. Jestem żołnierzem stanów zjednoczonych, moja służba jak i warta nigdy się nie skończy trafiłem z jednej wojny na drugą i teraz chce przeżyć. I albo ja albo oni prosta sprawa, a ci bohaterzy tylko przy stwarzają problemy większe wyzwania, batman już dawno powinien zakończyć historię z jokerem a nie działają ja ci zajebie kogoś a ty potem wsadzisz mnie do więźnia. I jeśli ten Syn ma być zabity doskonale wiem że Batman nie da z nim sobie rady i tutaj jest potrzebny, ten który chodzi po tym mrocznym świecie o wiele dłużej. - Mam rozumieć że chcesz, rządzić ligą i mam ci w tym pomóc, dlatego mnie znalazłaś i wiesz co zawsze chciałem pomóc ludziom, jak tylko potrafię wydaję mi się że jeśli tobie tak zależy na tym to będziesz dobrą przywódczynią. Tylko mam jedno ale chciałem byś mnie wyszkoliła i przygotowała, na te osobę a resztę sam się zajmie i nie martw się ja nie Batman potrafię zabijać i chyba tylko to umiem w życiu -
--------------------

Nyssa al Ghul 

Informacje
Wysłany: 2019-02-11, 21:44   

Musiała przyznać, nie miała nic przeciwko jego chęci do pomocy. Zadziwiało ją, że był gotów zabić chłopca. Sama tego nie planowała. Myślała, że wystarczy go obalić, jednakże nie miała wyboru, innej drogi nie było, zmianę przywódźtwa umożliwiała jedynie śmierć poprzednika. Bez znaczenia czy jest ci bliską osobą, czy daleką. Nie nawiązała z nim głębszych relacji. Dażyła go nienawiścią w czystej postaci, za szkody, które wyrządza zabawiając się. Nie był gotów. Tak samo Dark. Nie był gotów stanąć przeciwko chłopca na polu walki. Był on bowiem świetnie wyszkolony jak ona, ale nawet ona poległa w próbie walki. Minęło dużo czasu od tego wydarzenia i nikomu o tym nie wspominała. Nie wiedziała czy to dobry pomysł by poddać Boogeymana treningowi. Ponownie to było konieczne. — Jesteś w stanie zabić dziecko? Po tym jak sam straciłeś swoich potomków? Wiedziała, że był poddany wojnie. Wojna była jego życiową puentą. — Powinieneś wiedzieć, że Liga nie przyjmuje obecnie nowych członków, możesz zostać poddany treningowi w każdym aspekcie, ale nie będziesz jej częścią, nie pod obecnym dowódźtwem, nie podczas rozłamu. Czy te warunki Ci odpowiadają?
--------------------

Garett Dark 

Informacje
Wysłany: 2019-02-11, 21:57   

-Moja przeszłość to moja przeszłość rodzina nie powróci. Nie martw się o wykonam swoje zadanie jak trzeba. - Poszedł po kolejne piwo, strasznie suszyło go w gardle i jakoś czuł że może choć na chwilę poczuć spokój, jeśli będzie trzeba ruszy na wojnę. Zawsze bił się za kogoś więc nie widział w tym problemu a Nyssa po prostu pokazuje siebie jak to z nią wygląda. O to się nie martwił że go nie zdradzi. -Posłuchaj jak najbardziej, po prostu wybieram zło konieczne. Które nikt inny by się nie podjął może za twego przywództwa stanę się pełnoprawnym członkiem ligi. - Odparł patrząc jej prosto w oczy z jego ponurą miną.
--------------------

Nyssa al Ghul 

Informacje
Wysłany: 2019-02-11, 22:12   

— Twoja przyszłość mnie nie obchodzi dopóki nie wchodzi mi w drogę. Nie toleruję słabości. Dobrze wiem dlaczego zabijasz tych mafiozów, to twoja słabość. Podjęła już decyzję, nie było odwrotu. Mężczyzna albo podda się słabości, albo nie. Twiwrdził, że zostawił to wszystko za sobą. Wkrótce przekonają się czy to prawda.
Nie odrywała od niego przenikliwego wzroku. Jakby próbowała odkryć, wyciągnąć i zdusić w zarodku każdą jego słabość. Tak działała liga. Żadnych widocznych i szkodliwych wad. Wkrótce zostanie bezdusznym zabójcą. Z nim pójdzie łatwiej, nie okazywał oporu, wręcz przeciwnie. Sprawiał wrażenie pojętnego i był chętny do współpracy. Częściowo pozbył się uczuć, ale nie potrafił odnaleźć spokoju ducha, wyładowując emocje na innych, oczywiście zabijając. Równowaga duszy i ciała to podstawa. Medytacja pomaga ją odnaleźć kiedy się ją zgubi. To był jeden problem. — Jesteś wybuchowy, chaotyczny. Działasz wywołując popłoch dookoła. Wciąż dręczą Cię duchy przeszłości, choć zaprzeczasz. Jesteś przeciwieństwem członka Ligi. Długa droga przed tobą.
--------------------

Garett Dark 

Informacje
Wysłany: 2019-02-11, 22:39   

- Cóż nie zgodził bym się z tobą, po prostu robię to co bohaterowie boją się zrobić. - Dopił drugie piwo cóż szło mu w dobrą stronę, ale nie będzie z siebie robić alkoholik. Wysłuchał co ona miała do powiedzenia o lidzie o tym że musi jej pomóc wygrać wojnę a ona go wyszkoli. Co za tym idzie będzie mieć większe szansę w walką na której żyje. - Pozwól mi być kim jestem, a uwierz nie pożałujesz jestem w stanie przeżyć niemalże wszystko i będę walczyć aż do śmierci. Doskonale mnie znasz i wiesz co będzie po twoim szkoleniu. -
z/t
--------------------

Odpowiedz do tematu  
Zasady Postowania Opcje