Która Strona Konfliktu
Autor Wiadomość
 Garett Dark 

Informacje
Imię i nazwisko: Garett Dark
Pseudonim: The Boogeyman | The Huntsman
Miasto: NYC | Baza Wojskowa
Grupa: Anti Hero
Karta Postaci: Klik
Wysłany: 2019-06-12, 00:36   Która Strona Konfliktu

Marzec 2018 rok tydzień przed akcją w porcie.

Garett wyjeżdżając do Kanady dołączy do pewnego gangu byłych żołnierzy Kanadyjskich, jako że znał doskonale język Francuski i posiadał obywatelstwo tego że kraju, które zdobył drogą kupną. Nie miał problemu i doskonale się rozumiał z tymi żołnierzami, którzy zarabiali na handlu bronią oraz żywym towarem a przy tym urządzali w barach walki w klatkach, czy jest coś lepszego na żołnierza niż walka i poczucie adrenaliny, jeśli wyszedłeś dopiero co z wojska i jedno co widziałeś to śmierć bliskich i chronieni ludzi którzy, nic ci potem nie powiedzieli co mi dają te medale jeśli ludzie nie są w stanie podziękować kiedy chciałem, by jakoś wspomogli odwrócili się więc stałem się przestępcą, koszmarem który nawiedza w snach wszystkich tych skurwieli, jedynie co chce robić to zabijać. Nikt mi nie pomógł gdy straciłem rodzine, a jak zacząłem wymierzać sam sprawiedliwość to wielkie zło mnie spotkało, boże jeśli istniejesz spraw by swoje miłosierdzie, przelać na tych którzy są nie winni a jam będę twoim egzekutorem, bo tylko to umiem robić zabijać i nikt ani nic mnie nie powstrzyma, mogą mnie zamknąć w jakikolwiek więźniu, ale i tak z niego ucieknę jestem szkolny by przetrwać w każdej sytuacji, moim zanim na wojnach było wysłanie za teren wroga i działania dywersyjne przez wyniszczenie, byłem w tym najlepszy w całej armii. Ale te ze zwierzęcenie które dostałem jest moim ciężarem który muszę ności do końca swych dni. Wchodząc do klatki Dark miał tylko jedno zdania zabić, gdy doszło do walki facet zaczął go tłuc przy tym ten potwór zgadzał się na to by go pobudziło dostając kilka razy po żebrach wypluwając krew, aż dostał napad szału łapiąc ogłuszając mężczyznę jednym z sprawnym ruchem po walce, usiadł po całej walce przy piwie oraz położył sobie na głowie kostki lodu.
--------------------

I will FIND you! I will HUNT you DOWN!

Mona Wang

Informacje
Wysłany: 2019-06-15, 23:38   

Jedyną pracą, jaką Mona wykonywała od kiedy stała się chodzącą bronią, było znajdowanie i eliminacja celów. Tak było i tym razem, może poza mordowaniem. Odkąd była w USA postanowiła znaleźć zespół, z którym mogłaby stworzyć ekipę mogącą wykonywać zadania dla rządu. Czemu? Bo nic więcej nie umiała, a mimo, że wolała działać sama, to z ekipą szło zarobić więcej pieniędzy.
Tego kolesia obserwowała już jakiś czas, najpierw w Nowym Jorku, a teraz w Kanadzie. Trafiła na jego trop od jakiegoś handlarza bronią, który dał jej namiary na "Byłego żołnierza, który kupuje sporo broni". Było to dziwne z kilku względów - na cholerę komu sporo broni w Nowym Jorku i po co kupuje ją były żołnierz? Nie szkodziło sprawdzić.
Więc obserwowała go w mieście, śledziła było to trudne, bo mieszkał poza miastem. Jednak siedzenie w krzakach z lunetą dawało radę. Bez trudu udawało mu się obserwować go i uniknąć wykrycia. To samo w mieście - była cały czas obok niego, na stacji benzynowej, w sklepie, w metrze. Ciągle była obok niego. Teraz jednak nadszedł czas na działanie.
Podeszła do baru siadając obok niego na stołku.
- Widzę żołnierzyku - odpaliła papierosa - że robisz sobie wakacje. Tu też zabijesz jakiegoś chama? - patrzyła na niego uśmiechając się i machając na barmana, by ten jej nalał. - Dwie whiskey, dla mnie i pana Darka.
--------------------

Odpowiedz do tematu  
Zasady Postowania Opcje