MISTRZOWIE GRY
Autor Wiadomość
 Batman 
The Dark Knight

Informacje
Imię i nazwisko: Bruce Wayne
Miasto: Gotham City
Grupa: Justice League
Karta Postaci: Klik
Relacje: Klik
Wysłany: 2018-02-28, 18:01   MISTRZOWIE GRY

Doctor Manhattan (Batman & Red Hood):

Death:
Prędzej czy później przyjdę po każdego, jednak nie znaczy to, że nie możemy się wcześniej trochę pobawić. Nie bój się, nie jestem taka straszna, jak może się zdawać w pierwszej chwili. Mogę Ci zapewnić niebanalną rozrywkę, wykorzystując własne umiejętności oraz to, co sam dajesz mi na tacy. Nie umknie mi żaden szczegół, który mogłabym wykorzystać zarówno w walce, jak i w zabawie Twoimi emocjami. Pozwolę Ci spotkać postaci z krwi i kości, nie wyprane z charakteru części tła. Postaram się także, byś nie mógł pozostać obojętny na historie, przez które Cię poprowadzę. Będę czasem złośliwa, czasem wyrozumiała, ale przede wszystkim będę myśleć o tym, byś Ty bawił się jak najlepiej. Mam w tym doświadczenie. Zarówno w przypadku sesji pisanych, jak i tych na żywo. Na forach zaś spotkać mnie można już od prawie dziesięciu lat. Nie jestem więc przypadkową osobą. Chodź, pobawmy się!

Delirium (Harley Quinn, Lois Lane, Oracle & Tulip O'Hare):
Urodziłam się jako Rozkosz, jednak na długo przed powstaniem ludzkości - zmieniłam się.
Jestem Delirium. Moje królestwo jest chaotyczną, stale przepoczwarzającą się masą dziwnych przedmiotów, kształtów i stworzeń. Jednak zanim Cię do niego wpuszczę, zadbam, aby owładnęło Cię głębokie szaleństwo. Jak to zrobię? Jestem zdolna przynieść poczytalność lub szaleństwo każdemu, nie martw się. Znam ścieżki poza ogrodem Przeznaczenia, śmiało możesz oddać swoją psychikę w moje ręce.
Możesz również zaznać rozkoszy, jednak zapłacisz za to wysoką cenę, jaką jest ból. Nie myśl, że wszystko jest zawsze kolorowe. Niekiedy reaguję gniewnie, co prowadzi do karania ludzi bez litości, oczywiście z szaleństwem.
Co prawda, nie słynę z doświadczenia jako MG, jednak otworzę dla Ciebie drzwi mojej wyobraźni, która jest niewątpliwie bogata. Zadbam, abyś się nie nudził, a naszą sesję zatrzymał w pamięci na długo. Każde Twoje słowo, każdy Twój ruch… wszystko będzie miało ogromny wpływ na fabułę.
Jesteś gotowy na zmiany nastroju i różnych stanów psychicznych? Na ból, jaki będzie przynosiła próba kontroli? Co powiesz innym? Zjawiska paranormalne? Jesteś pewny? A może Ty po prostu... majaczysz?

Dream (Damian Wayne & Floyd Lawton):
Witaj, przybyszu. W momencie, w którym zasnąłeś, dostałeś się pod moje władanie. Powinieneś był być bardziej ostrożnym, gdy poczułeś piasek na swoich powiekach. Gdybym miał taki kaprys, mógłbym zniszczyć Cię jedną, ulotną myślą. Wolę jednak najpierw Ci się przyjrzeć. Obejrzeć Twoje skryte myśli, lęki czy pragnienia. Kto wie, może będę zdolny spełnić chociaż część z nich? Nie jest istotnym, czy będzie to spotkanie miłości Twego życia, czy też stanie się największym bohaterem, jaki stąpał po Ziemi, mogę ofiarować Ci wszystko. Nie będziesz jednak pierwszym graczem, który zawita w moje progi, a więc musisz być ostrożny. Nie musisz się jednak przesadnie bać. Twoje działania z pewnością będą miały wpływ na przebieg historii, które Ci poprowadzę. Na forach znaleźć mnie można już od kilku dobrych lat, zdarzało mi się w tym czasie pełnić funkcję Mistrza Gry. Nie musisz się więc bać, że trafisz w ręce kogoś, kto nie będzie wiedział, co tak właściwie ma z Tobą zrobić. Pozostaje więc pytanie: czy jesteś na tyle śmiały, aby przestać się bać i po prostu sięgnąć po to, co możesz osiągnąć z moją pomocą? Ryzyko porażki jest spore, ale nagroda może przekroczyć wszelkie Twoje oczekiwania.
Wystarczy, że okażesz zainteresowanie oraz chęć do działania.

Jebediah of Canaan (Karen Kent, Stephanie Brown & Wally West):

Lucifer:
Upadły anioł, który poprowadził pierwszą w historii rebelię i to przeciwko Bogu. Wierzcie mi, słyszeliście o mnie. Wraz ze swoim bratem Michaelem jestem pierwszym z dzieci mojego Taty, tak kontrowersyjnego na waszej Ziemi. No ale błagam, naprawdę komukolwiek trzeba przedstawiać cholernego Lucyfera Morningstar? To, co Was zapewne zainteresuje to to, co potrafię. Posiadam sporą wiedzę na temat mitologii i interesowałem się wszelkiego rodzaju wątkami fantasy. Przygotowując się do roli jednych z moich postaci na tym forum musiałem wchłonąć sporą ilość informacji o świecie magii w DC. Jestem więc na bieżąco w temacie. Chcecie ckliwej fabuły z dobrym i miłym zakończeniem? Poszukajcie gdzieś indziej, bo to, co ja oferuję, to nie tylko "drama najlepszego sortu" w komiksowym stylu. To uwzględnianie najmniejszych szczegółów w waszych postach i użycie ich do rozwijania prowadzonej sesji. Moje doświadczenie jako MG nie jest wielkie, ale wierzcie mi – wiem czego pragniecie. I jeśli zawrzecie ze mną pakt, to na pewno to dostaniecie. Więc jak? Deal?

Metron:

Desire:

Spectre:
Kim jestem? Zjawą. Duchem, którego nigdy nie ma, ale zawsze jest. Zaintrygowałem Cię? Taki był mój cel. Teraz kiedy już skupiłem na sobie Twoją uwagę, mogę się przedstawić. Jestem Mistrzem Gry, który kocha zagadki oraz wyzwania. W sumie każdy, kto będzie chciał ze mną pograć, może spodziewać się sporego wyzwania dla swojej postaci oraz zainteresowania z mojej strony. Być może nie będę chciał Cię od razu zabić. A tak kilka słów na serio, to jestem bardzo doświadczonym graczem na PBFach. W sumie to 8 lat jest sporym kawałem czasu. Ponoć potrafię stworzyć genialne fabuły, ale o tym już decydujesz Ty. Wiem co z czym się je i jeśli miałbyś ochotę pograć pod moją opieką i spróbować się w moich zagadko-wyzwaniach to czekam na wpis w tym temacie lub prywatną wiadomość. Pozdrawiam i do rychłej śmieci.

Volthoom:
--------------------
I am vengeance, I am the night, I am Batman!

Odpowiedz do tematu  
Zasady Postowania Opcje