Plaża
Autor Wiadomość
 Batman 
The Dark Knight

Informacje
Imię i nazwisko: Bruce Wayne
Miasto: Gotham City
Frakcja: Justice League
Karta Postaci: Klik
Relacje: Klik
Wysłany: 2018-02-06, 20:20   Plaża

Plaża na której podczas I wojny światowej odbyła się walka Amazonek z Niemieckimi żołnierzami.
--------------------
I am vengeance, I am the night, I am Batman!

Wonder Woman

Informacje
Wysłany: 2018-10-29, 10:10   

~~pierwszy post~~

Diana stała na plaży, patrząc na horyzont. Z jej twarzy nie można było odczytać zbyt wiele, jednak napięta sylwetka zdradzała, że nie jest w dobrym nastroju. Jedynie jej włosy owiewały, nic sobie nie robiąc z chmurnych myśli Amazonki.
Gdy usłyszała zbliżającą się ku niej matkę, odwróciła do niej, uśmiechając delikatnie, a gdy Hipolita zbliżyła się, przyklęknęła na jedno kolano, pochylając głowę.
Rzadko to robiła. A inne Amazonki? Częściej prezentowały broń niż klęczały przed swoją królową.
Jednak dzisiaj, Wonder Woman potrzebowała nie tylko królowej. Potrzebowała matki.
Hipolita przez chwilę patrzyła na córkę z uśmiechem. Wyciągnęła dłoń i pogładziła jej niepokorne loki, po czym chwyciła za brodę i uniosła twarz do góry.
-Wiem co chcesz mi powiedzieć, Diano. - przez ułamek sekundy na twarzy królowej pojawił się cień smutku. - Wiem też, że podjęłaś jedyną słuszną decyzję.
Mówiąc to zsunęła dłonie na ramiona bohaterki i zmusiła ją do tego, by wstała.
-Serce mi pęka, kiedy pomyślę, że znowu nas opuścisz. Jednak wiem, że to jedyne co możesz zrobić. Musisz pomóc uratować ludzkość przed najeźdźcą.
Teraz Diana wyciągnęła rękę, by móc pogładzić policzek matki. Mimo że Amazonki rzadko pozwalały sobie na chwile czułości, to żyjąc tyle lat wśród ludzi, zrozumiała, jak bardzo uczucia są ważne w życiu.
-Muszę tylko przekonać innych do tego, że trzeba coś z tym zrobić. I że czekanie nie ma sensu...

// Amnesty Bay -> plaża

Odpowiedz do tematu  
Zasady Postowania Opcje