Dachy
Autor Wiadomość
 Guardian 
Zna mnie Kaldur

Informacje
Imię i nazwisko: James Harper
Pseudonim: Guardian
Miasto: Metropolis
Grupa: Dobry
Multikonta: Prawo Luthora
Karta Postaci: Klik
Relacje: Klik
Wysłany: 2018-03-30, 10:36   Dachy

--------------------

Ted Kord 

Informacje
Imię i nazwisko: Ted Kord
Pseudonim: Blue Beetle II
Grupa: Heroes
Multikonta: Two Face/Klarion/Superboy/Signal
Wysłany: 2018-03-30, 11:10   

Blue Beetle zatrzymał się na jednym z dachów. Powiódł wzrokiem podziwiając miasto, w którym przyszedł na świat i które zobowiązany był chronić. Tutaj żyły jego dwa wcielenia - Ted Kord, młody biznesmen i Błękitny Skarabeusz, bohater i członek Ligi Sprawiedliwości. Oczywiście, nie musiał wychodzić na zewnątrz i szukać bandytów, na swoim pojeździe który aktualnie lewitował sobie kilkanaście metrów nad nim, miał wszystko co było mu niezbędne do lokalizowania zagrożeń. Ale czasem musiał wysiąść... i popatrzeć. Złapał za drążek przyczepiony do lini na którym tu zjechał. Chyba, trzeba było się już zbierać.
--------------------

Guardian 
Zna mnie Kaldur

Informacje
Wysłany: 2018-03-30, 19:30   

Przemieszczanie się dachami nie było dobrym pomysłem. Odstęp między budynkami dla potencjalnego człowieka był za duży by normalnie móc się tutaj przemieszczać, ale gdy zauważył unoszącego się Błękitnego Skarabeusza musiał go jakoś złapać. Nie chcąc niepotrzebnie robić zamieszania dostał się na budynek nad którym widział bohatera i miał nadzieję, że uda mu się zwrócić jego uwagę. Choć ludzie dzielący z nim windę mieli naprawdę dziwne miny.
Zrządzeniem losu, to był właśnie ten budynek, gdzie mężczyzna zatrzymał się na dłużej. James otarł twarz z potu i podszedł do bohatera w dumnej pozycji.
- Przepraszam? - zagaił go, mając nadzieję, że ten mu odpowie i nie zignoruje.
--------------------

Ted Kord 

Informacje
Wysłany: 2018-04-02, 19:34   

Odwrócił się gdy ktoś postanowił go zaczepić. Był gotowy do ewentualnej obrony ale zamiast złoczyńcy zauważył Guardiana, dosyć znanego bohatera Metropolis. Uśmiechnął się i wyciągnął do niego dłoń by się przywitać.
-Dobry wieczór. W czym mogę ci pomóc Guardianie?
Zapytał z serdecznym uśmiechem. Ciekawiło go, co sprowadzało tutaj tego bohatera, do niego, do Teda. Czym on sobie zasłużył na uwagę kogoś spoza Ligi?
--------------------

Guardian 
Zna mnie Kaldur

Informacje
Wysłany: 2018-04-03, 13:39   

Ted nie wydawał się zły lub zirytowany, no i przede wszystkim nie śpieszył się, co podniosło nadzieje Guardiana na normalną rozmowę, nie przerwaną nagłą potrzebą ratowania miasta. A przynajmniej taką miał nadzieję.
- Dobry wieczór, Blue Beetle. - wyprostował się podchodząc bliżej niego - Chciałbym z tobą porozmawiać o sprawach Ligii. Wiem, że pewnie jako nie członek nie powinienem o to prosić, ale potrzebuję informacji. - odkaszlnął ,oblizał usta, a potem złożył dłonie w piramidkę, zatrzymując dłonie nad piersią.
-Ostatnio podczas patrolu złapał mnie Superman i poprosił o to bym zastępował go w Metropolis, gdyż będzie miał dużo do robienia w innych częściach globu. Czy możesz mi powiedzieć coś więcej na ten temat? - miał nadzieję że Kord nie zignoruje jego prośby lub nie potraktuje go jakoś zlewczo, skoro nie byli z tego samego poziomu.
--------------------

Ted Kord 

Informacje
Wysłany: 2018-04-05, 22:52   

-O sprawach Ligii....?
Zapytał delikatnie zdziwiony. Nie wiedział czy może o takich sprawach rozmawiać z... w sumie obcym, nie będącym w Lidze. Cierpliwie go jednak wysłuchał do końca i pokręcił głową. A więc Superman robił sobie wakacje od Metropolis i Korda nikt nie raczył poinformować?
-Niestety, jednak o odejściu Supermana dowiaduję się dopiero od ciebie. Postaram się jednak czegoś dowiedzieć od innych członków Ligii.
Powiedział mu szczerze. A jeśli nie dowie się tego od jakiegoś członka to zapyta na ich zebraniu. Wtedy z pewnością uzyska odpowiedź. Spojrzał na swój zegarek.
-Które odbędzie się.... niech to
Jego głos na chwilę się zarwał gdy zauważył, że z pewnością się na nie spóźni. Złapał za drążek i nacisnął przycisk a lina zaczęła się zwijać, wciągając go na pokład "The Buga".
-Muszę znikać. Do widzenia Guardianie
Powiedział na pożegnanie nim trafił na pokład statku po czym odleciał by dostrzeć na zebranie Ligi.

//zt
--------------------

Guardian 
Zna mnie Kaldur

Informacje
Wysłany: 2018-04-19, 15:10   

Słysząc słowa Teda naprawdę się zmartwił o ten stan rzeczy. Czyżby to jednak nie był Superman? Ktoś próbowałby go oszukać? Ale przecież nie ma ludzi o tak podobnych mocach co Człowiek ze Stali? Choć właściwie, chyba nie bardzo wiedział o tym.
Niestety, Niebieski Skarabeusz musiał go zostawić zanim Guardian zdołał zadać kolejne pytanie lub dowiedzieć się czegoś więcej. Zaklął cicho, choć to nie wypada, i spojrzał w dół na rozciągające się pod nim ulice. Niestety, sam wciąż nie umiał latać, więc musiał wrócić się do windy by zjechać na dół i ruszyć dalej. Może ktoś jednak będzie potrzebować jego pomocy?
[z/t]
--------------------

Odpowiedz do tematu  
Zasady Postowania Opcje