DC Universe
» Rozgrywka » Gotham City » Restauracja "The Puppeteer"


Restauracja "The Puppeteer"
Autor Wiadomość
 Camillie Nastrel
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 2018-03-03, 16:33   Restauracja "The Puppeteer"Stary zniszczony teatr został przystosowany pod wymogi restauracji. Stoliki na antresoli są przystosowane dla VIP'ów, na scenie, lalki wielkości człowieka ogrywają różne, klasyczne sztuki. W tle słychać fortepian. Antresola została odgrodzona weneckim lustrem co zapewnia pełną dyskrecję.


[ Dodano: 2018-03-03, 22:35 ]
Dziewczyna siedziała zła na stercie gruzu, jutro zacznie się porządny remont. Elektryka, hydraulika, później malowanie, a w międzyczasie projektowanie kuchni. Jakiś matoł z tutejszych złoli nalegał na kontakt z nią. Prawdopodobnie jest od tej papli Scarecrowa...
-Jak się umawia to niech chociaż przychodzi punktualnie- zerknęła na zegarek w telefonie. Niby mieszkanie miała w innej części a kryjówkę na poddaszu, jednak to i tak nie zmienia faktu że idiota się spóźnia.
-Nigdy więcej nie umawiam się z niepewnym źródłem...
 
 
 Two Face


Informacje
Wysłany: 2018-03-04, 10:12   

Nagle przed "restauracją" z piskiem opon zatrzymało się BMW w dwóch kolorach, czarnym i białym. Wysiadł z niego mężczyzna ubrany w garnitur w tych samych barwach. Był to oczywiście on, władca połowy przestępczego półświatka Gotham, równie zabójczy co szalony Two Face. Chociaż jedna z jego osobowości chciała pojawić się tutaj punktualnie to moneta wybrała inaczej. Powiódł wzrokiem po budynku i pokręcił głową by zaraz po tym udać się powolnym krokiem do wejścia.
Naszej nowej koleżance się chyba nie śpieszy, nie uważasz Harvey? MY byśmy odbudowali to miejsce w jeden dzień
Warto tu wspomnieć, że Two Face miał plany co do tego miejsca i irytował go fakt iż jakaś laleczka postanowiła zrobić tu restaurację. Szczególnie niezadowolona była z tego zła osobowość Dwóch Twarzy. Niestety, stało się. Teraz mógł albo patrzeć jak to miejsce traci swój potencjał albo posłać tą dziewczynkę do piachu. I w tym momencie rzucił monetą.
Ma szczęście
Stwierdził wchodząc do środka chowając monetę do kieszeni marynarki. Na szczęście dla niej, moneta wypadła dobrą połówką do góry...
 
 
 Camillie Nastrel
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 2018-03-04, 11:13   

Camillie usłyszała pisk opon, nie obeszło jej to zbytnio. Siedząc dopracowywała mechanizm małej lalki, ręka się zacinała, a cóż niestety w kwestii lalek była perfekcyjonistką. Słyszała cudze kroki, kolejno z małą delikatnością otwierane drzwi. Rzuciła jeszcze raz okiem na wnętrze, tak zdecydowanie była zażarta walka na licytacji, ten teatr posiada strategiczne położenie, posiada on wiele wyjść, stoi na złączeniu wszystkich tunelów w Gotham. Stąd można się przedostać praktycznie wszędzie niezauważonym.
-Spóźniłeś- to były słowa, którymi powiała na wejściu gościa. Przed jego wejściem udało jej się przywołać na szybko jeden byt. Tymczasowo umieszczony w lalce.
 
 
 Two Face


Informacje
Wysłany: 2018-03-04, 11:32   

Gdy tylko usłyszał jej głos zatrzymał się i zacisnął w pięść lewą dłoń. W głowie Harvey'a zagrzmiał niczym huragan głos.
JAK ONA ŚMIE SIĘ TAK DO NAS ODNOSIĆ?
Ewidentnie nie zrobiła na nich dobrego pierwszego wrażenia. Na szczęście dla niej moneta kazała być miła... narazie.
-Tak zwykła pani witać gości?
Zapytał udając zdziwionego. Chociaż ta zniszczona część jego twarzy nadal się uśmiechała. Co wyglądało dosyć strasznie. Ale i tak zacisnął jedną dłoń na pistolecie. Od tak, na wszelki wypadek. Najwidoczniej złą część Two Face'a bardzo kusiło by już rozkwasić jej tą piękną twarzyczkę.
-Widzę, że nie śpieszy się pani z remontem
Stwierdził przesuwając wzrokiem po wnętrzu budynku. Tak... robiła tu jakąś tanią restaurację. Cóż za marnotrastwo...
A TO MOGłO BYĆ NASZE!!!
Pokręcił głową i przesunął dłonią po zniszczonej połówce twarzy.
Ale nie jest więc siedź cicho
 
 
 Camillie Nastrel
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 2018-03-04, 19:35   

-Witać? Przywitałabym cie gdybyś pdybył punktualnie. Przywilej powitania posiadają jedynie osoby przestrzegające wyznaczonej godziny- nie podniosła nawet wzroku na Harveya. Dalej pracowała nad mechanizmem lalki, kiedy szeptała komendy byt poruszał ręką.
-Zgaduję iż nie chciałeś sie spotkać na herbatkę i ciastka, także spręż się, jutro od rana bedzie pracować ekipa i muszę im przedstawić plany...- w końcu po usprawnieniu mechanizmu uniosła wzrok na Two Face'a. Nie zrobił na niej wrażenia jego wygląd, słyszała pogłoski o gorszych niż on.
 
 
 Two Face


Informacje
Wysłany: 2018-03-05, 09:12   

-Lepiej późno niż wcale, prawda? Mimo wszystko komuś kto rządzi półświatkiem wypadałoby okazać szacunek
JAK ONA śMIE?!
Uśmiechnął się obserwując lalkę. Ciekawe miała hobby. Co do herbaty to mógłby skorzystać. Skoro gospodyni proponuje to jak jej odmówić...
-Jeśli chcesz przejść do interesów. Ten budynek posiada bardzo ciekawe położenie czyż nie? A naszym ludziom przydałby się niewątpliwie dostęp do tuneli.
Zaczął powoli trzymając swojego "kolegę" na wodzy. Chciał być miły. Jak się nie uda to pozwoli temu drugiemu się zabawić
 
 
 Camillie Nastrel
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 2018-03-05, 10:04   

Spojrzała na Harveya uśmiechając się chytrze, doskonale zdawała sobie sprawę z ustawienia tuneli względem budynku. Położyła lalkę na stercie gruzu, ta sama usiadła, spojrzała swoimi pustymi oczami na gościa.
-Nie wątpliwie by się przydał, tylko co ja bym z tego miała? Nie będę za frajer narażać się policji, musisz mi zaproponować coś co będzie tego warte, wtedy możemy negocjować- otrzepała spodnie z brudu i kurzu. Przechadzała się z zamyśloną miną.
-Hmmmm... Co powiesz na 100tys od osoby? Za każde jednorazowe przejście?- spojrzała mu w oczy pewną siebie, to ona dyktowała warunki.
 
 
 Two Face


Informacje
Wysłany: 2018-03-05, 10:14   

ZABIJE Ją HARVEY! ZABIJE JAK PSA!
Tak właśnie zareagował ten drugi gdy usłyszał jej cenę. Mężczyzna odwrócił się do niej plecami na chwileczkę i rzucił monetą. Po sprawdzeniu wyniku schował ją z powrotem i się do niej odwrócił
-Pozwól, że złożymy kontrofertę. Zniszczymy ten przybytek wraz z właścicielką i będziemy korzystać za darmo?
Uśmiechnął się demonicznie.
-Jesteś tutaj nowa i sama. My mamy na jedno skinienie połowę drabów Gotham. Radzimy Ci ostrożnie dobierać wrogów
 
 
 Camillie Nastrel
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 2018-03-05, 10:27   

-Nie zniszczysz budynku, wtedy zasypał byś tunele, stały by się zbyt odkryte i niedostępne. Miasto obserwowało by to miejsce po moim zniknięciu- lalka zaczęła iść w stronę Denta, byt słuchając mnie podążał do niego.
-To że jestem sama nie znaczy że jestem słaba... – we wnętrzu temperatura wyraźnie spadła- mogę ponegocjować cenę, aczkolwiek pamiętaj że duchy bywają gorsze od śmiertelnych wrogów- nie miała zamiaru odpuścić, tunele są zabezpieczone przed nieproszonymi gośćmi. Doskonale wiedziała że chodzi po krawędzi ostrza.
 
 
 Two Face


Informacje
Wysłany: 2018-03-05, 13:05   

-Ależ kto tu mówi o całym budynku? Wystarczy upozorować nieszczęśliwy wypadek który spowoduje, że to miejsce znów będzie wymagało naprawy. Nie martwi mnie to miasto, mamy wystarczająco środków by walczyć ze stróżami prawa i opinią publiczną
Sprytna ta nasza laleczka, prawda Dent?
Znów odezwał się głos w jego głowie. Nie cofnął się nawet na krok gdy ta zaczęła się zbliżać. Nie bał się jej ale wiedział, że nie odkryła nawet części swoich kart
-Oferuję ci ochronę. Jak sama wiesz to miejsce jest dosyć ważne a nasi... koledzy z pracy mogą nie być już tacy uprzejmy jak my. Zażądają od ciebie całego budynku a jak odmówisz - zabiją. Wśród ważnych osobistości przestępczego półświatka niewielu jest skłonnych do jakiegokolwiek dialogu.
Powiedział robiąc krok w jej stronę.
-Wszystkie zyski z tego miejsca idą do ciebie. Dodatkowo możemy Cię wspomóc w przerobieniu tej ruiny na pełnoprawną restaurację tak żeby nie trzeba było przepłacać za porządną robotę.
Jesteś za miętki Harv, Joker by się z nią nie patyczkował
Nie porównuj mnie do tego pajaca
 
 
 Camillie Nastrel
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 2018-03-05, 13:50   

-Myśisz że się boje? Ubezpieczyłam się na takie sytuacje, jeśli mi się cokolwiek stanie zaufana osoba zgłosi policji strategiczne ułożenie tuneli, chcę co najmniej 50tys miesięcznie- byt opuścił lalkę, upadła ona bezwładnie na ziemię, Dent mógł poczuć jak lodowata dłoń przejeżdża do policzku pokrytym bliznami. Spojrzałam na byt, posłałam go za Harveya by miał na uwadze jego posunięcia.
-Zawsze mogę się dogadać z kimś innym albo zawiązać sojusz z nietoperzem... Dlatego radzę złożyć ofertę która mnie zainteresuje.
 
 
 Two Face


Informacje
Wysłany: 2018-03-05, 14:08   

-A policja wyśle je nam. Później oni przejmą to miejsce a w zamian za odpowiednią nagrodę nam je oddadzą. Genialny plan panienko.
Powiedział już zupełnie innym głosem, bardziej... mrocznym. Na dotyk bytu nie zareagował. Nie okaże słabości choćby nie wiem co na niego rzuciła
-Miesięcznie? Myślisz, że te tunele są tak ważne by moi ludzie korzystali z nich codziennie? Taniej wyjdzie nam na dłuższą metę wykupienie tuneli i postawienie fabryki
Pokręcił głową i się odwrócił do niej plecami. Zrobił dwa kroki w przód i pokręcił głową
-Chcesz kawałek miedzi sprzedać jakby to była góra złota. Niestety, nie z nami te numery. Chcieliśmy wyciągnąć pomocną dłoń ale ty ją usilnie odtrącasz. Liczyliśmy na mądrzejszego rozmówcę
Powiedział po czym powolnym krokiem udał się do wyjścia. Za taką kasę wykupiłby całą policję Gotham
 
 
 Camillie Nastrel
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 2018-03-05, 23:06   

-Zapraszam na uroczyste otwarcie, wtedy możemy przeprowadzić ostateczne negocjacje...- przed Dentem zawisa czarno-biała zdobiona koperta z zaproszeniem. Dziewczyna nie miała zamiaru go zatrzymywać, tylko by się poniżyła. Wolała dalej balansować, o wiele bardziej przepełniało ją to adrenaliną.
-Wtedy powinniśmy dojść do porozumienia oraz pokaże ci iż nie zmarnuję potencjału tego budynku- podniosła lalkę, otrzepała jej kreację z kurzu- Miło się z panem gawędziło, do widzenia.

ZT/

[ Dodano: 2018-05-13, 22:28 ]
Ostatnie poprawki, sztućce, kieliszki, krzesła... Kelnerzy postawieni na nogi, przyzała nawet na tą okazję kamerdynera, tak zdecydowanie będzie profesjonalnym kelnerem.
Plus zatrudniania duchów? Nie trzeba im płacić, nudzą się, a takie zajęcie zawsze jest jakąś rozrywką. Loża znajdowała się na tarasie, wygłuszony i zabezpieczony dźwiękoszczelną i kuloodporną szybą, doskonały widok na scenę oraz maksimum dyskrecji. Liang sama dotrze zaś resztę gości osobiście doprowadzi do loży.

Camillie zeszła do wejścia, obserwowała pracowników jak i oczekiwała osób z listy załączonej przez Liang. Dwie pierwsze persony znała, przygotowała także stolik na możliwość ewentualnych niezapowiedzianych gości.
 
 
 Enchantress


Informacje
Imię i nazwisko: Enchantress/June Moon
Pseudonim: Enchanstress
Miasto: Bludhaven/Gotham
Wiek: ponad 6000 lat
Grupa: Villains
Karta Postaci: Klik
Relacje: Klik
Wysłany: 2018-05-20, 19:39   

Enchantress była w miarę zadowolona z decyzji Harley. Trochę nie podobał się jej fakt, źe nie została oficjalnie przyjęta i uznana za wysoką postać w gangu. Uważała, że przydzielani jej żołnierze nie będą po prostu wykonywać zadań z takim samym oddaniem, jak gdyby Enchantress była częścią klaunów i na wysokim stanowisku. No, ale nie pozostaje nic innego jak czekać i zobaczyć jak to się ułoży. Czasu demon miał akurat pod dostatkiem.
List wydawał się być ciekawym rozwojem tej nocy wobec czego Enchantress poszła za Harley do samochodu. Była co prawda we krwi w dużej części, ale jak powiedział jej jeden z piktyjskich dowódców, czasem krew przeciwnika jest najlepszą zbroją jaką można przywdziać.
Na razie jednak, jak tylko wsiedli do samochodu, na miejscu Enchantress pojawiła się June, jak zawsze podczas jazdy samochodem.
-Moja przyjaciółka jest bardzo ciekawa co tam będzie, Harley. Ja też się nie mogę doczekać. Lubię jak ona jest szcześliwa. Mam nadzieję, że Tobie też się spodoba. Chciałabym, żeby tam było coś dobrego do jedzenia bo zrobiłam się trochę głodna rzuciła June po prostu z pogodnym uśmiechem.
Dopiero po dojechaniu na miejsce i wejściu do srodka, June przemieniła się znowu w Enchantress.
-Droga Harley wiesz od kogo to zaproszenie? stwierdziła po czym idąc powoli bosymi stopami po podłodze rozglądała się leniwie na boki lustrując otoczenie. Potem przeniosła wzrok na Camille, i utkwiła w niej zimne, nieruchome spojrzenie godnenieśmiertelnego, które na zwykłych ludzi za to robi zazwyczaj przerażające wrażenie.
 
 
 Camillie Nastrel
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 2018-05-23, 07:38   

Camille akurat przeglądała zamówione stoliki na dzisiejszy wieczór, byty radziły sobie wręcz znakomicie, z drugiej strony miały też bardzo dobre możliwość. Lalki które stworzyła jako ich ciała są jednymi z najlepszych lalek. Poczuła na sobie czyiś wzrok, wszystko byłoby okej gdyby nie fakt że to nie było spojrzenie człowieka, a bardziej demona. Szybki wdech i przybrała na twarz uśmiech, podeszła do kobiet.
-Jak mniemam pani Dr. Quinzel oraz panienka June, czy mogę prosić zaproszenia? Kelnerzy zaś odbiorą od pań okrycia- ciepły ton zazwyczaj pozwalał klientom się zrelaksować, działał na to także klimat restauracji. Delikatny ruch dłonią i za nimi pojawili się dwaj kelnerzy. Po otrzymaniu zaproszeń zaprowadziła je do loży.
-Zostawiam paniom do dyspozycji kelnerów jak i życzę zarówno miłego posiłku oraz spektaklu. Pani Liang niedługo dotrze...- skłoniła się lekko i oddaliła pilnować dalej swoich spraw.

/ZT
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 4 
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Abreo_LoteQ Created by Phantom © 2008-2009


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 9