Cmentarz
Autor Wiadomość
 R. E. Griffiths 

Informacje
Imię i nazwisko: Rachel E. Griffiths
Pseudonim: Gryffitka
Miasto: Nowy Jork
Multikonta: Nyssa Ice Jade
Karta Postaci: Klik
Relacje: Klik
Wysłany: 2019-02-03, 19:04   Cmentarz

23 lipca, 2016 roku.

Lipiec. Wysiadła z klimatyzowanego auta, lekkie, gorące powietrze uderzyło w nią silniej niż kiedykolwiek. W południe zwykle temperatura jest najwyższa. Słońce znajduje się w najwyższym punkcie, zero cienia. Obiło jej się o uszy, że czarny ubiór jest najbardziej odpowiedni na upały takie jak dzisiejszy. Westchnęła cicho, zauważając, że właściwie nie ma to żadnego znaczenia. ruszyła chodnikiem ku bramie cmentarza, na miejscu zebrała się już skromna grupka ludzi. Nie była pewna czy bardziej ubolewają nad temperaturą niż stratą bliskich osób.
Minęła ich, nikogo z tych osób nie znała, skierowała się do domu pogrzebowego, było tam nieco chłodniej, przyzwyczaiła się nieco do ciepła na zewnątrz. Rozejrzała się. Tuż przy wejściu znajdowała się księga pamiątkowa, choć nie znała dobrze amerykańskich tradycji, domyśliła się, że należy się do niej wpisać, wpisy innych osób utwierdziły ją w tym przekonaniu. Nie wiele mogła od siebie dać w tej sytuacji, nie znała ani żony, ani dzieci Garett'a, była tu by go wesprzeć. Wsparła się tą myślą i opierając się nią, wpisała do księgi coś od siebie. Obok księgi znajdował się koszyk, nie miała pojęcia do czego służył, na szczęści uzyskała tę wiedzę od innych obecnych osób, będąc uprzednio obdarzoną pogardliwym spojrzeniem. Umieściła w nim ową kopertę i odeszła od księgi, wchodząc wgłąb pomieszczenia. Pomieszczenie nie było duże, niewielka ilość ludzi wydawała się większą. Przystanęła gdzieś nie za blisko nie za daleko, pomodliła się w ciszy. Stała tam chwilę pogrążona w emanującym, od tego miejsca i sytuacji, smutkiem. Pozwoliła bliższej rodzinie i najbliższym znajomym złożyć kondolencje, nim sama podeszła do mężczyzny. Kilka dni temu wypisała go ze szpitala, wyglądał jeszcze gorzej, z paroma wyjątkami.
--------------------

Garett Dark 

Informacje
Imię i nazwisko: Garett Dark
Pseudonim: The Boogeyman | The Huntsman
Miasto: NYC | Baza Wojskowa
Grupa: Anti Hero
Wysłany: 2019-02-03, 19:28   

Nie potrafił zrozumieć czemu Bóg odebrał mu rodzinne, a jego samu pozwolił żyć z bólem i utratą rodziny która była na Dark wszystkim. Nawet na niej złamał prawo by byli bezpieczni i mogli żyć na wysokim poziomie, a teraz jaki jest sens walki jestem tym bohaterem ale ci ludzie nie zrozumieją co musiałem przeżyć i kim się stał. Sara od zawsze wiedziała kim byłem i to akceptowała tak samo jak dzieci, młody frank miał aspiracje do pójść w moje ślady a mała Sansa od zawsze chciała zostać naukowcem, niestety nie widział ich jak dorastają a teraz ? wszystko o co walczył straciło sens ta cała walka, za dużo pieprzonych wojen. Patrzył na tych ludzi których może znał z widzeni. Oprócz jednej Rachel E. Griffiths z którą służył przez całą wojnę w Afganistanie, potrafił za nią oddać życie a ona uratowała go nawet nie wiedział. Czy za to podziękować jej czy raczej obwinić. Poprawił swoją czarną kurtkę po którą miał czarny polar, w spodniach garniturowych wystawiła była kilka cygar jednorazowych których kupił na stacji jego czarne buty na których było nieco błota, włosy miał zaczesane na tył a jego zarost był gładko ogolony, choć dalej było widać kilkanaście blizny na twarzy jak i na twarzy Garett była wiecznie ponura.
--------------------

I will FIND you! I will HUNT you DOWN!

R. E. Griffiths 

Informacje
Wysłany: 2019-02-03, 21:37   

Mężczyzna był w nie najlepszym stanie fizycznym, a co dopiero psychicznym, widziała w jego oczach ból, ale tak naprawdę nie miała pojęcia co przeżywał. Nie wiedziała, że w głębi serca nie wiedział co powinien do niej czuć. Ona sama nie oczekiwała od niego wdzięczności, taka była jej praca. Czysty przypadek sprawił, że to była właśnie ona, która uratowała jego życie. Mówią, że lekarz nie powinien leczyć bliskich sobie osób, ale co mówią, kiedy nie ma się wyboru? Tego prawo nie uwzględnia. Nie powiedziała mu, że złożyła wymówienie, odeszła i ma zamiar wyjechać. On potrzebował czasu, a ona odpoczynku. Sam jego widok sprawiał, że nieszczęsna operacja stawała jej przed oczami. Pozwoliła sobie tego dnia na emocje i to był błąd.
Ujęła jego dłoń i uścisnęła ją krótko, pocieszająco. Mały tłumik ludzi zaczął się kierować ku wyjściu i opuszczać pomieszczenie. Powinni zrobić to samo, udać się za ludźmi, na dalszą ceremonię. Puściła jego dłoń, nie mogła się jednak ruszyć z miejsca, przez krótką chwilę. - Przykro mi, że Cię to spotkało. Powiedziała i cofnęła się powoli z zamiarem opuszczenia pomieszczenia.
--------------------

Garett Dark 

Informacje
Wysłany: 2019-02-04, 13:25   

Garett przytulił swoją jedyną znajomą, którą została mu w rodzinie chyba nikt nie był bliżej od niej. Ludzie z jego jednostki nawet nie wiem co robią i z czego żyją, cholerna wojna zabrała tak wiele a z pozostałość. Ruszył w stronę grobu patrząc jak coraz niżej się obniża tak samo szła z Dark łza, spadająca do grobu jego żony. Gdyby wtedy wyczuł wydarzenie miałby szansę im uratować a teraz. Pozostałem ja sam na tym pierdolonym świecie, gdy uroczystość się zakończyła i każdy pojechał do Domu Łowca pozostał aż do końca, siadając przy Dębie i zapalając cygaro. Oczywiście jego najdroższa przyjaciółka została razem z nim. – Posłuchaj, po śmierci mojej rodziny na pewno wiele się zmieni w moim życiu. Więc pewnie wyjadę na rok a może więcej do Europy i tam sobie gdzieś zamieszkam i odpocznę. Bo po ich starcie co mam ci powiedzieć nie ma innej możliwość jak po prostu gdzieś się zaszyć. Pozwól mi być kim jestem, zawsze będę potworem który idzie tam gdzie jest wojna, wątpię by się kiedyś ona zakończyła. – Wziął ciężki i głęboki oddech wydmuchując piekielny dym, niebo się nieco zachmurzyło i zaczęła kropić mżawka.
--------------------

R. E. Griffiths 

Informacje
Wysłany: 2019-02-04, 17:18   

Rozumiała dlaczego opisywał i uskarżał się tak okrutnymi słowami. Doświadczenia, straty, ich własne wybory i konsekwencje nie świadczyły o tym czy jest się złym człowiekiem czy nie. Co innego gdy ma się takie odczucie, wojna wystarczająco obniżyła jego poczucie własnej wartości, a teraz musiał stanąć przed tak okrutną stratą i zmierzyć się z tym. Nie wiedziała skąd miał wziąć na to siłę i motywację. Nie było w nim chęci życia. - Zostaniesz tam na stałe? Spytała.
Po skończonej ceremonii pogrzebowej oboje zostali na cmentarzu, wpatrywała się w świeżo usypany grób, czuła dziwną pustkę. Dręczyło ją mnóstwo myśli, nie wszystkie rozumiała. Czas dla niej się zatrzymał.
--------------------

Garett Dark 

Informacje
Wysłany: 2019-02-04, 17:43   

Garett spojrzał na swoją bliską znajomą. – Elizabeth, nie mam pojęcia może ruszę do Rodzonej wioski w Danii, tak wiem mam korzenia Fińsko, Norweskie i Rosyjskie. Ale takie szczęście mnie się trafiło Darkowie byli od zawsze łowcami, pierw handlowali z Indianami stąd moje czarne włosy bo wiesz jak to jest, by potem konkurowano z Wayne o handel z Francuzami. I jak widzisz nie jestem najbogatszym człowiekiem na świecie. – Przytulił się do niej przez jego ciepłe łzy spadały jej bark, starał się jak mógł, nie wiedział co może jej powiedzieć od zawsze był żołnierzem jak i łowcą, chyba to nigdy się nie zmieni i będzie musiał ruszyć by nauczyć się by ogień zwalczać ogniem. Odkryją mnie to pewnie już będzie koniec Dark i nastanie potwór którego, każdy się boi jeśli będzie trzeba to zabije każdego przestępcę w Gotham. Przysięgam na grób mojej rodziny, że ci skurwysyny pójdą do piachu i nikt więcej nie będzie czuł takiej straty jakiej ja zaznałem od życia. Właśnie stworzyli potwora o którego sam bałem się zostać ale jeśli będzie, taka potrzeba to nic mnie nie zatrzyma.
--------------------

R. E. Griffiths 

Informacje
Wysłany: 2019-02-04, 18:12   

Nie znała jego korzeni, nie spodziewała się od niego tak szczerych i długich odpowiedzi. Spodziewała się, że niewiele będzie mówił, najwyraźniej przed nią się otworzył. Nie sądziła, że do tego stopnia jest w stanie komukolwiek zaufać. To była dobra rzecz, wciąż miał uczucia, choć skryte głęboko, nieukazywane nikomu, a jej tylko w małym stopniu. -Nie wiedziałam, że masz tak urozmaiconą historię rodzinną. Na pewno chcesz jechać tam sam? Spytała dla pewności, wtem niespodziewanie ją przytulił. To był szczyt jej oczekiwań, ba nawet nie przyszło jej do głowy, że to możliwe. Objęła go za pasem, gdyż był wyższy i był to najłatwiejszy dla niej sposób. Była świadoma jego łez, nie stanowiło to powodu do wstydu, raczej pierwszy stopień w dobrym kierunku. Łzy w wielu przypadkach niosły ze sobą ukojenie. Miał rację, powinien pojechać tam sam, sam poradzić sobie z bólem, tylko tak będzie całkowicie pewny swoich uczuć.
--------------------

Garett Dark 

Informacje
Wysłany: 2019-02-04, 18:25   

- Wiesz co chyba będę musiał, przez jakiś czas pożyć samotnie mój ojciec ma tam na odludku dom. A potem zobaczę co będę robić. Ale wątpię o powrocie na te ziemie gdzie widzisz jak mnie traktują. – Pocałował ją w policzek, było to odruchowe ale nie widział czemu. Może już czuje że będzie mu brakować kobiecego towarzystwa i teraz będzie żył samotnie ale czy Garett odnajdzie się w tym świecie czy nie będzie mieć w życiu trudność jak zareaguje społeczeństwo, jeśli za ich podatki stworzyli potwora który będzie biegać bo mieście i mordować tych złych bo tylko o tym marzył. Chciał zrozumieć wszystko jak to jest w życiu choć przez te cholerne PTSD które zaczynało mu się w głowie zaczął trać możliwość przeżycia jak i bycia w społeczeństwie który go odrzuca.
--------------------

R. E. Griffiths 

Informacje
Wysłany: 2019-02-04, 18:38   

Puściła go. -Jedź więc. Odpowiedziała spokojnie. Wiedziała, że sobie poradzi. To nie wojna, jest bezpieczny. Pocałunek nie zaskoczył ją, aż tak bardzo, chyba zaakceptowała to, że jeszcze nie jedno może ją zaskoczyć. Zinterpretowała to jako przyjacielski gest. Zupełnie normalny. Garett potrzebował przyjaciół, zdawało się, że właściwie ma tylko ją. Wzięła głębszy wdech. - Nie rób nic głupiego, Garett. Uśmiechnęła się lekko do nie go i odeszła powoli. Tym razem się nie speszyła. Nie lubiła pożegnań. Zawsze były trudne.

z/t
--------------------

Odpowiedz do tematu  
Zasady Postowania Opcje